• GoHome Professional
stanovi republika srpska što manje do 60 m2 do 320 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi republika srpska što manje do 60 m2 do 320 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi republika srpska što manje do 60 m2 do 3200 km/m2

  • Za upit "stanovi republika srpska što manje do 60 m2 do 3200 km/m2" pronađeno 72 nekretnina - prosječna cijena 1.791 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 3000 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 3300 KM/m2 (malo skuplji)
    • do 180000 KM
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • novogradnja
    • moderan
    • klima
    • 4.sprat
    • opremljen
  • Slike

Pretraženo 24 672 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, BIJELJINA, 32.000 KM, 26,00 m2 cca 1230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodajem odmah useljivu garsonjeu u centru Bijeljine u blizini bolnice i parka. Stan se sastoji od kupatila,kuhinje, dnevne sobe. Parking, centralno grijanje .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 41.000 KM, 28,00 m2 cca 1460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Garsonjera u centru Bijeljine, u blizini autobuske stanice. Ulica Mese Selimovica Zgrada useljena prije 3 godine .

 
 
 
  Stan, PALE, 70.000 KM, 29,00 m2 cca 2410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.04.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi republika srpska što manje do 60 m2 do 3200 km/m2'
68.000 KM
95.575 KM
80.000 KM
  Stan, KOTOR VAROŠ, 65.824 KM, 30,00 m2 cca 2190 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.08.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 33.000 KM, 33,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

prodajem odmah useljiv stan, dobra lokacija za izdavanje,d.soba,kuhinja kupatili,papiri uredni 066066140 .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 39.500 KM, 34,00 m2 cca 1160 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.03.2022.,

asoglas.com

Nudimo vam odličan stan u ul Neznanih junaka, površine 34,00m2; Strukturu stana čini dnevni boravak sa kuhinjom koja ima sank, spavaća soba,kupatilo,hodnik. Objekat je projektovan u modernom stilu. Stan se prodaje sa klimom i ima zatvoren balkon. .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 42.000 KM, 35,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodaje se stan 35.5 m2. na četvrtom spratu u ulici 1 Decembar. Stan je novi i odmah useljiv. Sastoji se od; dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, balkona, kupatila i hodnika. Zgrada ima lift, parking, a ispred je igralište za djecu. Stan je namješten tako da se prodaje i prazan....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 40.000 KM, 37,00 m2 cca 1080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

prodajem novi jednoipsoban stan ,odmah useljiv,lijep raspored,hodnik,d,soba sa uvucenom kuhinjom i prozorom iz kuhinje,balkon,s.soba,ostava,kupatilo sa prozorom,jugo-istok,lijep pogled,papiri uredni,dobar za izdavanje 065321085 .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 48.000 KM, 40,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Potreban stan u Bijeljini oko 40 qm do drugog sprata sa liftom po mogocnosti jugoistocna ili juzna strana. .

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, 82.000 KM, 41,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodajem stan od 41 m2, na četvrtom spratu u Beogradskoj ulici. Zgrada sa liftom. Stan ima centralno grijanje. Za sve informacije pozovite na 066/474-165. Na sms poruke ne odgovoram. .

 
 
 
  Stan, VRANEŠEVIĆI, 110.000 KM, 42,00 m2 cca 2620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.07.2025.,

www.nekretnine.ba

Montažna kuća 42m2, sa 10 ari (1.000 m2) placa i pomoćnim objektom pored reke Drine. Ar placa (100 m2) se nalazi ispod magistralnog puta Bratunac - Skelani a 9 ari (900 m2) odmah iznad puta. Zeljište nije plavljivo usred povećanog vodostaja reke Drine. Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Stan, KOTOR VAROŠ, 77.700 KM, 42,00 m2 cca 1850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.11.2023.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, KOTOR VAROŠ, 77.515 KM, 42,00 m2 cca 1850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.11.2023.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, KOTOR VAROŠ, 76.960 KM, 42,00 m2 cca 1830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.11.2023.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, KOTOR VAROŠ, 76.682 KM, 42,00 m2 cca 1830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.11.2023.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, DOBOJ, 56.000 KM, 42,00 m2 cca 1330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Sastoji se od: dnevne sobe, spavaće, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i balkona. Nalazi se na 2. spratu. Stan je neuknjižen. Cijena je 56.000 KM .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 103.000 KM, 43,00 m2 cca 2400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.12.2025.,

www.indomio.ba

️ BIJELJINA – PRODAJA Nova cijena: 2400 KM/m² (ukupno 103.200 KM) Centar grada 43m² | Namješten stan 2. sprat Uknjižen | Odmah useljiv ✨ Raspored prostorija: Hodnik Kupatilo sa prozorom Odvojena kuhinja sa prozorom ️ Dnevni boravak sa velikim balkonom ️ Spavaća soba Svijetao i funkcionalan....

 
 
 
  Stan, KOTOR VAROŠ, 92.620 KM, 43,00 m2 cca 2150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.08.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 66.500 KM, 43,00 m2 cca 1550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.12.2020.,

asoglas.com

Stan površine 43m2 na prvom spratu, dizajniran i osmišljen kako bi Vam pružio udoban i moderan prostor za savremeni život u centru Bijeljine. Strukturu stana čini dnevni boravak, kuhinja, spavaca soba, kupatilo i balkon. Ono što krasi ovaj stan jeste velika prozračnost i osvjetljenost.....

 
 
 
  Stan, KOTOR VAROŠ, 81.215 KM, 44,00 m2 cca 1850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.11.2023.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, PALE, 50.000 KM, 44,00 m2 cca 1140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Agencija za nekretnine iz svoje ponude vikendica izdvaja jednu posebnu priču. Na skoro 800 kvadrata zemljišta, sa gradskom vodom i strujom, nalazi se ova mala prava vikendica. Udaljena je 1300 metara od glavne ceste Sarajevo-Pale a skretanje prema Kalovitom brdu i pute prema naselju....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, 110.000 KM, 46,00 m2 cca 2390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Nudimo vam odličan stan površine 46m2; Strukturu stana čini dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba, kupatilo,hodnik i balkon. Stan se nalazi na prvom spratu. Nalazi se na veoma atraktivnoj lokaciji u ul. Ste Stepanovica, gdje vam je škola, vrtić, market…… na dohvat ruke. .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 52.900 KM, 46,00 m2 cca 1150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodajem odmah useljiv dvosoban stan (jedna spavaca soba, dnevna soba, kuhinja, kupatilo, hodnik i balkon) u ulici Filipa Visnjica, u centru Bijeljine.Stan ima prikljucak za kablovsku TV, uvedeno je etazno grijanje i postavljene su roletne.juzna strana .

 
 
 
  Stan, DOBRINJA, 164.500 KM, 47,00 m2 cca 3500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.06.2024.,

www.indomio.ba

Prodaje se dvosoban stan površine 47 m². Isti je pozicioniran na drugom spratu u zgradi od pet spratova, bez lifta, gradnja 2003. godine, u ulici Akademika Petra Mandića, Dobrinja I, Istočna Ilidža. Stan se sastoji od: ulaznog hodnika, spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije,....

 
 
 
  Stan, KOTOR VAROŠ, 89.817 KM, 49,00 m2 cca 1830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.11.2023.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 125.328 KM, 50,00 m2 cca 2510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.08.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se jednosoban stan 50 m² – Bijeljina, strogi centar – kompletno renoviran, namješten, useljiv odmahNa prodaju jednosoban stan površine 50 m², na prvom spratu stambene zgrade u strogom centru Bijeljine, u Njegoševoj ulici, odmah pored PIO fonda i Doma penzionera.Stan je kompletno....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 125.000 KM, 50,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.03.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju je nov, uknjižen stan površine 50.44 m² u Bijeljini. Stan se sastoji od dnevnog boravka, sobe, kupatila, hodnika i terase. Grijanje je na toplotne pumpe. Lokacija je mirna, a u blizini su tržni centar i grad. Cijena stana je 2500 KM po m² Kontakt telefon: 065/259-797 .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 87.000 KM, 50,00 m2 cca 1740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Bijeljina, prodajem trosoban stan , 50m2, ulica Filipa Višnjića 137, drugi sprat, cijena 87000,00KM, tel +38765 255 144 .

 
 
 
  Stan, PALE, 85.000 KM, 50,00 m2 cca 1700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja vikend objekat na parceli od 792 kvadrata uplanjenja i upisana kuća u osnovi 26 m² plus pomoćni objekat 14m². Lokalitet Trebević, na 4 kilometra od Brusa. Lokalni vodovod, struja, i septička jama. Dva pristupna....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 55.000 KM, 50,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.03.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju stan od 50 m² u Janji (Bijeljina), smješten na prvom spratu. Stan se sastoji od dnevnog boravka, sobe, kuhinje, kupatila i terase. Cijena je 55.000 KM Kontakt :065/259-797. .

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, 52.000 KM, 50,00 m2 cca 1040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Vikendica je renovirana, Ima prateci objekat manji nize vikendice, dve sobe posjeduje manje u podkrovlju ima balkon i jedan dulum zemlje. Za vise informacija javite se na broj viber 065254599 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Struja Namješten .

 
 
 
  Stan, PALE, 50.000 KM, 50,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja dva vikend objekta 1km od centra grada Pale. Na placu od 750m2 dva objekta u osnovi 7x6, kompletna infrastruktura, voda, struja, internet. Na prizemlju se nalaze kupatila, ulazni hodnik, dnevna soba , na prvom....

 
 
 
  Stan, DOBOJ, 50.000 KM, 50,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 64.800 KM, 52,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

NAPOMENA: Agencija obavlja sve poslove vezano za papirologiju, prevod nekretnine ( grunt, katastar i notar). Kupac nema troškova prema našoj agenciji. Na prodaju stan površine 54 m2 na trećem spratu. Stan je dvosoban, a prostorije su; dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba, hodnik,....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 62.400 KM, 52,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

strogi centar,manji trosoban stan 52m2 065525870 .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 110.000 KM, 53,00 m2 cca 2080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.12.2023.,

www.indomio.ba

Na prodaju stan u samom centru grada( Bijeljina) površine 53 m2 na petom spratu. Stan ima dnevni boravak sa trpezarijom, odvojena kuhinja,ostava,spavaća soba,balkon,kupatilo i hodnik. Stan je kompletno namješten i tako se i prodaje ( osim tv-a i par slika). Zgrada nema lift, a grijanje....

 
 
 
  Stan, KRČEVINE, 62.000 KM, 53,00 m2 cca 1170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

BRVNARA,DNEVNA SOBA,KUHINJA,KUPATILO,DVIJE SOBE U POTKROVLJU,PODRUM,DVIJE TERASE.NALAZI SE NA NIŠIĆKOJ VISORAVNI NA NAD.VISINI 1050 M.POSADEN VOČNJAK I BASTA.IDEALNO ZA ODMOR. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Struja Namješten Parking Podrum .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 140.400 KM, 54,00 m2 cca 2600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.03.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju stan u izgradnji od 54 m² u Bijeljini. Sastoji se od dnevnog boravka, dve spavaće sobe, hodnika, terase i kupatila. Grijanje je na toplotne pumpe. Zgrada će biti završena za mesec dana. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, blizu centra grada. Kontakt: 065/259-797. .

 
 
 
  Stan, DOBRINJA, 133.950 KM, 54,00 m2 cca 2480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.04.2024.,

www.indomio.ba

PRODAJA STANOVA!!! NOVOGRADNJA!!! LOKACIJA :MUHAMEDA I VLADE MEHMEDBASICA BB,NOVA DOBRINJA FAZA II U nastavku Dobrinje 4 Više informacija na 065/513-480 ili na mail: prodaja@npl-project.com MOGUĆNOST KREDITIRANJA PREKO NLB BANKE, ATOS BANK, NOVA BANKA,SPARKASSE BANK,NAŠA BANK .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 97.200 KM, 54,00 m2 cca 1800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.11.2022.,

www.indomio.ba

prodajem trosoban stan 54m2 u Bijeljini,parking,Toplotne pumpe grijanje i hladjenje .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 90.000 KM, 54,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.12.2025.,

www.indomio.ba

Povoljno prodajem stan 54m2 u Bijeljini.Nalazi se na 4.spratu.Hodnik,kupatilo,dnevna soba sa kuhinjom i balkonom,spavaca soba. 065 917 199 .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 147.000 KM, 55,00 m2 cca 2670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.02.2024.,

www.indomio.ba

Cijena 147000 KM Više informacija na 066/316-066 Jednosoban stan 55 m2 na trećem spratu zgrade nalazi se u skoro strogom centru grada na veoma lijepoj lokaciji u blizini svih sadržaja potrebnih za ugodan život porodice.Stan se u suštini sastoji od hodnika , dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 72)

<< <1 2> >>