• GoHome Professional
stanovi republika srpska što skuplje do 310000 km - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi republika srpska što skuplje do 310000 km - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi republika srpska što skuplje do 310000 km 40 m2

  • Za upit "stanovi republika srpska što skuplje do 310000 km 40 m2" pronađeno 55 nekretnina - prosječna cijena 4.638 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 290000 KM (malo jeftiniji)
    • 320000 KM (malo skuplji)
    • do 5000 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • parking
    • lift
    • prizemlje
    • za studente
    • 4.sprat
  • Slike

Pretraženo 24 658 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, JAHORINA, 326.000 KM, 43,00 m2 cca 7580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.10.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 322.690 KM, 43,00 m2 cca 7500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.03.2026.,

www.indomio.ba

Jahorina-Aparthotel Horizonti-na najboljoj poziciji, samom vrhu planine na 1670m nadmorske visine 1.5, 43m2, 1/6, EG, lift, parking (u ponudi identičan apartman i na 3.spratu) prostorije: dnevni boravak sa kuhinjsko-trpezarijskim delom, spavaća soba, kupatilo Nalazi se na samom vrhu....

 
 
 
  Stan, BABIN DO, 320.000 KM, 42,00 m2 cca 7620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.11.2025.,

www.embra.ba

.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi republika srpska što skuplje do 310000 km 40 m2'
285.551 KM
268.000 KM
254.241 KM
  Stan, JAHORINA, 315.000 KM, 41,00 m2 cca 7680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.03.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 249.983 KM, 43,00 m2 cca 5810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.06.2025.,

www.indomio.ba

Na rubu šume, u zgradi koja čuva tišinu i miris borovine, smjestio se Bolek — veći od dva apartmana u našem planinskom duetu.Svojih 43 m² nosi s lakoćom i elegancijom.Struktura i potencijal:– Jedna prostrana spavaća soba– Dnevni boravak s funkcionalnim kaminom– Uređena i opremljena....

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 249.000 KM, 38,00 m2 cca 6550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.10.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, BABIN DO, 247.500 KM, 40,00 m2 cca 6190 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.11.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 240.500 KM, 37,00 m2 cca 6500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.01.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 240.500 KM, 37,00 m2 cca 6500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.08.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 236.990 KM, 41,00 m2 cca 5780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.01.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 236.000 KM, 37,00 m2 cca 6380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.01.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 236.000 KM, 37,00 m2 cca 6380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.11.2023.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 239.000 KM na 229.000 KM dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, JAHORINA, 229.000 KM, 39,00 m2 cca 5870 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.11.2025 - 248.000 KM
27.04.2026 - 239.000 KM
13.05.2026 - 229.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.11.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, PALE, 225.000 KM, 38,00 m2 cca 5920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.06.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 225.000 KM, 38,00 m2 cca 5920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.12.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 222.000 KM, 38,00 m2 cca 5840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.08.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 220.000 KM, 40,00 m2 cca 5500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.01.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 218.360 KM, 41,00 m2 cca 5330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.07.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se jednosoban stan – poslovni apartman u izgradnji površine 41.20 m2 u centru grada. Strukuru ovog stana čini će hodnik, kupatilo, spavaća soba, gardarober i dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Stan je smješten na visokom prizemlju stambeno-poslovnog objetka. Zgradu....

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 217.500 KM, 41,00 m2 cca 5310 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.01.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 212.858 KM, 43,00 m2 cca 4950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.07.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 211.242 KM, 42,00 m2 cca 5030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.07.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 209.500 KM, 37,00 m2 cca 5660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.01.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 205.000 KM, 37,00 m2 cca 5540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.01.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 205.000 KM, 37,00 m2 cca 5540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.12.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 200.000 KM, 38,00 m2 cca 5260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.05.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 199.000 KM, 38,00 m2 cca 5240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.02.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 199.000 KM, 37,00 m2 cca 5380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.01.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Bulevar, 198.214 KM, 43,00 m2 cca 4610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.02.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se jednosoban stan u izgradnji 43.09 m2 u širem centru grada. Strukturu ovog stana činiće hodnik, kupatilo, spavaća soba i dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom i lođa. Stan je smješten na povučenoj etaži (peti sprat). Stambeni objekat će da krasi visoki nivo opremljenosti....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 196.328 KM, 43,00 m2 cca 4570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.02.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se jednosoban stan u izgradnji 42.68 m2 u širem centru grada. Strukturu ovog stana činiće hodnik, kupatilo, spavaća soba i dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom i lođa. Ovaj tip stana je dostupan na prvom, drugom, trećem i četvrtom spratu. Stambeni objekat će da krasi visoki....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 2, 194.715 KM, 43,00 m2 cca 4530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se jednosoban stan u izgradnji povšine 43.27 m2 u naselju Borik. Strukturu stana čini hodnik, kupatilo, spavaća soba, trpezarija sa kuhinjom, dnevna soba i lođa. Ovaj tip stana je ostao slobodan na petom i šestom spratu stambenog objetka koji će posjedovati lift. Stambeni....

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 191.500 KM, 37,00 m2 cca 5180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.11.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 2, 191.250 KM, 42,00 m2 cca 4550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se jednosoban stan u izgradnji povšine 42.50 m2 u naselju Borik. Strukturu stana čini hodnik, kupatilo, spavaća soba, trpezarija sa kuhinjom, dnevna soba i lođa. Ovaj tip stana je ostao slobodan na šestom spratu stambenog objetka koji će posjedovati lift. Stambeni objekt čini....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 190.992 KM, 42,00 m2 cca 4550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.02.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se jednosoban stan u izgradnji 41.52 m2 u širem centru grada. Strukturu ovog stana činiće hodnik, kupatilo, spavaća soba i dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom i lođa. Ovaj tip stana je dostupan na prvom, drugom, trećem i četvrtom spratu. Stambeni objekat će da krasi visoki....

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 189.931 KM, 38,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.07.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
 
+37%

Promjena cijene sa 137.600 KM na 189.000 KM dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, BANJA LUKA, Borik 1, 189.000 KM, 42,00 m2 cca 4500 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.07.2025 - 128.000 KM
07.11.2025 - 134.400 KM
19.02.2026 - 137.600 KM
29.04.2026 - 189.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.07.2025.,

www.indomio.ba

Prodaju se stanovi manji i funkcionalni stanovi u izgradnji u naselju Borik U ponudi su stanovi odličnog rasporeda sa jednom, dvije i tri spavaće sobe. Stambeni objekt čini prizemlje + 6 spratova + povučena etaža sa ugrađenim liftom. Ispred objetka su parking mjesta, a na -1 etaži....

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 188.000 KM, 37,00 m2 cca 5080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.03.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 2, 174.680 KM, 39,00 m2 cca 4480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.06.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se manji jednosoban stan u izgradnji površine 38.71 m² u naselju Borik. Strukturu stana čine kupatilo, dnevna soba sa trepezarijom i kuhinjom, spavaća soba i lođa. Ovaj tip stana je smješten na tipskim etažama (od prvog do šestog sprata). Budući stambeni objekat (-2Po + P....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 2, 172.280 KM, 43,00 m2 cca 4010 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.01.2025.,

www.indomio.ba

Novi stambeno-poslovni objekat na lijevoj obali Vrbasa vam pruža savršen spoj urbanog i prirodnog okruženja. Svaki stan je dizajniran tako da pruža savršenu ravnotežu između luksuza i funkcionalnosti. Lokacija: naselje Borik – u blizini Rebrovačkog mosta Kvadratura: 43,07 m2 sa 1....

 
 
 
 
+8%

Promjena cijene sa 139.000 KM na 150.000 KM dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, JAHORINA, 150.000 KM, 39,00 m2 cca 3850 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.12.2025 - 151.500 KM
28.01.2026 - 139.000 KM
05.04.2026 - 150.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.12.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 1, 149.760 KM, 37,00 m2 cca 4050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.12.2024.,

www.indomio.ba

Novi stambeno-poslovni objekat na lijevoj obali Vrbasa vam pruža savršen spoj urbanog i prirodnog okruženja. Svaki stan je dizajniran tako da pruža savršenu ravnotežu između luksuza i funkcionalnosti. Lokacija: naselje Borik – u blizini Rebrovačkog mosta Kvadratura: 37,44 m2 sa 1....

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 141.900 KM, 39,00 m2 cca 3640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.08.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, VRANEŠEVIĆI, 110.000 KM, 42,00 m2 cca 2620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.07.2025.,

www.nekretnine.ba

Montažna kuća 42m2, sa 10 ari (1.000 m2) placa i pomoćnim objektom pored reke Drine. Ar placa (100 m2) se nalazi ispod magistralnog puta Bratunac - Skelani a 9 ari (900 m2) odmah iznad puta. Zeljište nije plavljivo usred povećanog vodostaja reke Drine. Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija....

 
 
 

Primjetili ste pogrešku?

Dodatni komentar: