• GoHome Professional
stanovi republika srpska 4.sprat balkon što veće d - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi republika srpska 4.sprat balkon što veće d - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi republika srpska 4.sprat balkon što veće do 220000 KM

  • Za upit "stanovi republika srpska 4.sprat balkon što veće do 220000 km" pronađeno 5 nekretnina - prosječna cijena 2.351 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • 200000 KM (malo jeftiniji)
    • 230000 KM (malo skuplji)
    • do 1900 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 685 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, BIJELJINA, 112.800 KM, 94,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Salonski stan , povrsine 94 m2 na 4 spratu ekskluzivno uređen u suštini posjeduje veoma veliki dnevni boravak , kuhinju , dvije spavaće sobe , dva balkona , kupatilo.U stanu ugrađeni veliki gardarobni ormari u hodniku , urađena biblioteka i kamin u boravku , posebno urađeni stropovi....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Lazarevo 1, 221.445 KM, 63,00 m2 cca 3520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.09.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se trosoban stan u izgradnji površine 63.27 m² u naselju Lazarevo. Strukturu ovog funkcionalnog stana činiće hodnik, dnevni boravak sa trpezariom i kuhinjom, kupatilo, dvije spavaće sobe i balkon. Ovaj tip stana je slobodan na trećem i četvrtom spratu. Budući stambeni objekat....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 126.000 KM, 63,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.11.2024.,

www.indomio.ba

Više info na : 066/345-666 Cijena:2000 po m2 Odličan stan 63 m2 na 4 spratu u suštini konforan dvosoban stan sastoji se od hodnika , trpezarije , kuhinje ,ostave , dnevnog boravka , spavaće soba , kupatila , balkona.Stan koristi i vešernicu za sušenje veša koja se nalazi na svakom....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi republika srpska 4.sprat balkon što veće do 220000 km'
90.000 KM
177.768 KM
129.500 KM
  Stan, BIJELJINA, 117.800 KM, 62,00 m2 cca 1900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.06.2024.,

www.indomio.ba

Veoma lijep dvosoban stan na četvrtom spratu zgrade koja je izgrađena prije 15 tak godina.Stan u suštini posjeduje hodnik , veći dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom , veću spavaću sobu , dječiju sobu , kupatilo , dva balkona.Stan je klimatizovan , grijanje centralno zgradno.Uz....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 42.000 KM, 35,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodaje se stan 35.5 m2. na četvrtom spratu u ulici 1 Decembar. Stan je novi i odmah useljiv. Sastoji se od; dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, balkona, kupatila i hodnika. Zgrada ima lift, parking, a ispred je igralište za djecu. Stan je namješten tako da se prodaje i prazan....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 5)