• GoHome Professional
stanovi republika srpska 4.sprat do 60 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi republika srpska 4.sprat do 60 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi republika srpska 4.sprat do 60 m2

  • Za upit "stanovi republika srpska 4.sprat do 60 m2" pronađeno 15 nekretnina - prosječna cijena 3.045 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 260000 KM
    • do 330000 KM (prosječna cijena)
    • do 400000 KM
    • do 3300 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 689 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, PALE, 93.000 KM, 60,00 m2 cca 1550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Izuzetno kvalitetan trosoban stan, na jako atraktivnoj lokaciji (setaliste, promenada) na Palama. Stan je na 4 spratu (od ukupno 5) sa terasom sa koje se pruza odlican pogled. Stan je dvostran i jako miran. Postoji mogucnost kupovine podzemne garaze. .

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 190.000 KM na 187.000 KM dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, BANJA LUKA, Borik 1, 187.000 KM, 58,00 m2 cca 3220 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.11.2025 - 194.000 KM
26.02.2026 - 190.000 KM
17.04.2026 - 187.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.11.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju dvosban stan površine 57.93 m2 u naselju Borik. Strukturu stana čini hodnik, kupatilo, velika spavaća soba, kuhinja sa trpezarijom, dnevni boravak i dvije lođe. Stan je u dobrom stanju, očuvan. Treba naglasti da je su stanu ugrađena vanjska PVC stolarija, kupatilo je renovirano....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, Na upit, 57,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodajem stan u strogom centru Bijeljine, kod autobuske stanice. Jako lijep raspored, dve spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinja, hodnik, balkon, veliki parking. Stan na 4 spratu, zgrada ima lift. Papiri su uredni. .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi republika srpska 4.sprat do 60 m2'
251.114 KM
90.000 KM
177.768 KM
  Stan, BIJELJINA, Na upit, 57,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodajem nov stan u centru Bijeljine 300metara od zgrade Opstine. Stan je na 4 spratu, zgrada ima lift. Soba+ kuhinja, dvije spavace sobe, kupatilo, hodnik, terasa. .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 117.800 KM, 62,00 m2 cca 1900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.06.2024.,

www.indomio.ba

Veoma lijep dvosoban stan na četvrtom spratu zgrade koja je izgrađena prije 15 tak godina.Stan u suštini posjeduje hodnik , veći dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom , veću spavaću sobu , dječiju sobu , kupatilo , dva balkona.Stan je klimatizovan , grijanje centralno zgradno.Uz....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, Na upit, 62,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

povoljno prodajem odmah useljiv stan u strogom centru Bijeljine,4 sprat nije zadnji,hodnik,kupatilo,d.boravaka,kuhinja odvojena sa trpezarijijom,s.soba,balkon,renoviran stan .

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 201.158 KM, 44,00 m2 cca 4570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.02.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se jednosoban stan u izgradnji 43.73 m2 u širem centru grada. Strukturu ovog stana činiće hodnik, kupatilo, spavaća soba i dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom i lođa. Ovaj tip stana je dostupan na prvom, drugom, trećem i četvrtom spratu. Stambeni objekat će da krasi visoki....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 196.328 KM, 43,00 m2 cca 4570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.02.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se jednosoban stan u izgradnji 42.68 m2 u širem centru grada. Strukturu ovog stana činiće hodnik, kupatilo, spavaća soba i dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom i lođa. Ovaj tip stana je dostupan na prvom, drugom, trećem i četvrtom spratu. Stambeni objekat će da krasi visoki....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 126.000 KM, 63,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.11.2024.,

www.indomio.ba

Više info na : 066/345-666 Cijena:2000 po m2 Odličan stan 63 m2 na 4 spratu u suštini konforan dvosoban stan sastoji se od hodnika , trpezarije , kuhinje ,ostave , dnevnog boravka , spavaće soba , kupatila , balkona.Stan koristi i vešernicu za sušenje veša koja se nalazi na svakom....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 190.992 KM, 42,00 m2 cca 4550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.02.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se jednosoban stan u izgradnji 41.52 m2 u širem centru grada. Strukturu ovog stana činiće hodnik, kupatilo, spavaća soba i dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom i lođa. Ovaj tip stana je dostupan na prvom, drugom, trećem i četvrtom spratu. Stambeni objekat će da krasi visoki....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Lazarevo 1, 221.445 KM, 63,00 m2 cca 3520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.09.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se trosoban stan u izgradnji površine 63.27 m² u naselju Lazarevo. Strukturu ovog funkcionalnog stana činiće hodnik, dnevni boravak sa trpezariom i kuhinjom, kupatilo, dvije spavaće sobe i balkon. Ovaj tip stana je slobodan na trećem i četvrtom spratu. Budući stambeni objekat....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, 82.000 KM, 41,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodajem stan od 41 m2, na četvrtom spratu u Beogradskoj ulici. Zgrada sa liftom. Stan ima centralno grijanje. Za sve informacije pozovite na 066/474-165. Na sms poruke ne odgovoram. .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 42.000 KM, 35,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodaje se stan 35.5 m2. na četvrtom spratu u ulici 1 Decembar. Stan je novi i odmah useljiv. Sastoji se od; dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, balkona, kupatila i hodnika. Zgrada ima lift, parking, a ispred je igralište za djecu. Stan je namješten tako da se prodaje i prazan....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 129.500 KM, 35,00 m2 cca 3700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.06.2020.,

asoglas.com

Povoljno prodajem stan u centru grada,a opet u vrlo mirnoj ulici.Stan je na 4 spratu,veoma lijepog rasporeda hodnik,d.boravak sa kuhinjom,s.soba,balkon,kupatilo sa prirodnom ventilacijom.Parking,papiri uredni. .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, Na upit, 29,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

prodajem kompletno opremljen jednosoban stan skoro nov,hodnik,kupatilo,d.boravak sa kuhinjom i balkonom,s.soba,ostava ,balkon zatvoren PVC,roletne,komarnici,klima,ugradbeni plakari,ugradbena kuhinja 4 sprat nije zadnji,lift,parking,papiri uredni 065525870 .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-15 (od ukupno 15)