• GoHome Professional
stanovi republika srpska balkon što manje - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • stanovi republika srpska balkon što manje - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi republika srpska balkon što manje

  • Za upit "stanovi republika srpska balkon što manje" pronađeno 112 nekretnina - prosječna cijena 2.709 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • do 180000 KM
    • do 230000 KM (prosječna cijena)
    • do 270000 KM
    • do 2300 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 689 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, BIJELJINA, 156.000 KM, 78,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.12.2024.,

www.indomio.ba

Na prodaju stan u centru Bijeljine površine 78 M2 na trećem spratu u zgradi bez lifta. Stan je u blizini Dizdarević raskršća. Od prostorija ima veći dnevni boravak sa trpezarijom, odvojenu kuhinju sa prozorom, ostavu, dvije spavaće sobe, dva balkona, hodnik i kupatilo. Centralno grijanje....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, Na upit, 78,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Na prodaju trosoban stan u strogom centru grada.Stan je na 3.spratu veoma lijepog rasporeda a cine ga hodnik,wc,kupatilo,2.spavace sobeveliki dnevni boravak,trepezarija,kuhinja sa prozorom,ostava,balkon.Stan je veoma svijetao i prozracan,u stanu je pvc stolarija,alu roletne,komarnici..Parking.Cijena....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Bulevar, 359.950 KM, 79,00 m2 cca 4560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.02.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se funkcionalan četvorosoban stan u izgradnji 78.25 m2 u širem centru grada. Strukturu ovog stana činiće hodnik, dva kupatila, tri spavaće sobe, degažman, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom i prostranim balkonom. Stan je dostupan na povučenoj etaži (peti sprat). Stambeni....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, Na upit, 79,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Telefonski priključak Struja Lift Parking Klima Internet .

 
 
 
  Stan, PRIJEDOR, Na upit, 80,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.11.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo vikendicu na obali Sane. Za više informacija telefon: +387 66 242 900 +386 40 585 790 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Struja Namješten Parking Klima Internet Ostava .

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 295.000 KM, 81,00 m2 cca 3640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.04.2026.,

www.indomio.ba

Stan u epicentru Banja Luke – idealan za poslovni prostor! Na prodaju dvosoban stan površine 81 m² u strogom centru grada, ul. Kralja Petra I Karađorđevića. II sprat (bez lifta) Dvostrana orijentacija (Pošta – Gospodska) 2 sobe, dnevni boravak, kuhinja, 2 balkona, kupatilo + toalet....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Bulevar, 373.428 KM, 82,00 m2 cca 4550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.02.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se funkcionalan četvorosoban stan u izgradnji 81.18 m2 u širem centru grada. Strukturu ovog stana činiće hodnik, dva kupatila, tri spavaće sobe, degažman, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, lođa i balkon. Ovaj tip stana je dostupan na tipskim etažam od prvog do četvrtog....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, Na upit, 83,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodajem trosoban konforan stan u centru grada.Stan je veoma lijepog rasporeda,hodnik,ostava,kupatilo,wc,veliki dnevni boravak sa kuhinjom i balkonom,spavaca soba sa balkonom,djecija soba,u sve prostorije se ulazi iz hodnika.Uknjizen.Lift. .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 193.500 KM, 86,00 m2 cca 2250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.02.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju – Nov, uknjižen stan u Bijeljini (86 m²) Prodaje se prostran i funkcionalan stan površine 86 m², smešten na prvom spratu stambene zgrade u Bijeljini. Karakteristike stana: ✅ Dnevni boravak sa kuhinjom ✅ Tri spavaće sobe ✅ Dva balkona ✅ Kupatilo + WC ✅ Hodnik iz kojeg se....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, Na upit, 86,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Vrlo povoljno odmah useljiv stan, papiri uredni Stan ima 3 sobe, balkon, garazu, podrum, kao i ugradjenu klimu, lijep raspored. .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, Na upit, 88,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodajem konforan cetvorosoban stan u centru grada.Stan se nalazi na 2.spratu,veoma lijepog rasporeda a cine ga hodnik,kuhinja,dnevni boravak sa trepezarijom i balkonom,ostava,wc,kupatilo,tri spavace sobe sa balkonom.U stanu je uradjeno etazno grijanje,klima,alu roletne,sigurnosna....

 
 
 
  Stan, SOKOLAC, Na upit, 90,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju Vikendica kompletno namjestena , sa pogledom na rijeku Plivu, na putu Pljeva/Gerzovo/Baraci. Povrsine cc90m2 i okucnica cc2000m2, na placu mogucnost gradnje jos dvije vikendice slicne velicine postojecoj. Vikendica ima ukupno 3 spavace sobe, unutrasnje stepeniste,dnevni....

 
 
 
  Stan, TREBINJE, Na upit, 92,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodajem trosoban stan u centru Trebinja.Stan se nalazi na drugom spratu/katu, ima 92 m2, sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje, tri sobe, hodnika, ostave, dva balkona, kupatila i wc-a.Za vise informacija javite se na broj +387 66 940 924(viber) ili putem email adrese tvikotb@hotmail.com.....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 112.800 KM, 94,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Salonski stan , povrsine 94 m2 na 4 spratu ekskluzivno uređen u suštini posjeduje veoma veliki dnevni boravak , kuhinju , dvije spavaće sobe , dva balkona , kupatilo.U stanu ugrađeni veliki gardarobni ormari u hodniku , urađena biblioteka i kamin u boravku , posebno urađeni stropovi....

 
 
 
  Stan, PALE, Na upit, 100,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.10.2022.,

www.nekretnine.ba

JEDINSTVENA PONUDA! Zasigurno jedna od ljepsih nekretnina na ovom podrucju! Luksuzno imanje izdvojeno od naselja na oko pola hektara zemlje (5000 m2) sa savrseno sredjenom i jako kvalitetnom planskom savremenom kucom od 100ak m2 smjestenom u prelijepom ambijentu izdvojenog proplanka....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Na upit, 101,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.04.2019.,

www.indomio.ba

U banjalučkom naselju Rosulje , u ulici Kralja Petra II Karađorđevića , prodaje se poslovni prostor/stan površine 101 m2. Prostor /stan se nalazi na prvom spratu u stambeno poslovnoj zgradi novije gradnje (2008.godine ) koja posjeduje lift. Strukturom se sastoji od tri prostorije....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, Na upit, 104,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Na prodaju stan u strogom centru grada,preko puta parka.Stan se nalazi na 3 spratu,veoma konforan,lijepo i moderno namjesten.Lijep raspored a cine ga hodnik,kuhinja,dnevni boravak sa trepezarijom i balkonom,spavaca soba sa balkonom,dvije djecije sobe,ostava.Sve prostorije su klimatizovane,centralno....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, Na upit, 104,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Dream come true Stan u centru Bijeljine, kod parka. Treći sprat, penthaus. Luksuzno opremljen, prodaje se sa svim stvarima. Idealan za višečlanu porodicu. Stan koji je dizajnerski uređen i u potpunosti namješten. Uz stan se prodaju i dvije garaže u vlasništvu. 104 m2 dnevna soba,....

 
 
 
  Stan, ARSLANAGIĆA MOST, 370.510 KM, 120,00 m2 cca 3090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.02.2026.,

www.indomio.ba

TREBINJE, Gradina,jedinstvena lokacija sa prelepim pogledom,retko u ponudi. U ponudi za prodaju imamo izuzetan stan na prvom spratu u privatnoj kući sa 3 stana . Svaki stan je na jednoj etaži tako da su mir i komfor zagarantovani. Stan je trostrano orjjentisan,poseduje 120m2 plus....

 
 
 
  Stan, PALE, Na upit, 120,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpormet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju na Jahorini izdvaja vikend objekat u neposrednoj blizini staze i novog šestosjeda Snježna dolina. Vikendica u osnovi broji 45 m2. Korisna površina cca 120 m2 raspoređena je na tri etaže. U prizemlju su ostava, kupatilo,....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 260.000 KM, 130,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.04.2019.,

www.indomio.ba

U užem centru grada , kod Medicinskog fakulteta , prodaje se petosoban stan površine 130m2. Stan je dvoetažni , nalazi se na drugom spratu zgade koja ne posjeduje lift , a u pitanju je nadogradnja iz 2000.godine. Na donjoj etaži se nalazi dnevni boravak , trpezarija , kuhinja , spavaća....

 
 
 
  Stan, MODRIČA, 199.999 KM, 136,00 m2 cca 1470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem cetverosoban stan nova gradnja sa balkonom duzine 25 m u stanu je parket u svim sobama na balkonu je keramika u stanu ima filter za preciscavanje vode stan je useljiv u prizemlju se nalaze dve garaze u sklopu sa stanom i u cenu stana je uracunato. Nekretnina posjeduje Garaža....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, 1.500.000 KM, 300,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.10.2022.,

www.indomio.ba

Banja Luka, Trapisti/Priječani. Prodaje se luxuzno imanje na placu od 5900 m2. Nalazi se uz glavnu cestu koja vodi kroz Priječane sa izlazom na rijeku Vrbas, sa privatnom plažom. Imanje se sastoji od nekoliko izgrađenih objekata, a čini ih: luksuzna kuća, dvorišna kuća, zatvorena....

 
 
 
  Stan, DUBICA, 63.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2025.,

www.nekretnine-kd.com

Na prodaju stan u ulici Desanke Maksimović (kadrovska zgrada). Stan je trosoban, površine 81 m 2 , plus dva balkona. Nalazi se na trećem spratu. s061 Desanke Maksimović.

 
 
 
  Stan, ZVORNIK, Na upit
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.12.2021.,

asoglas.com

Zvornik, kupujem jednosoban stan, dnevna kuhinja, soba i balkon.Kontakt : 065 583 960 .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, Na upit
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

prodajem dvosoban stan na veoma lijepoj lokaciju Bijeljinii,lijepog rasporeda hodnik,kupatilo,d.boravak sa kuhinjom i trepezarijom.s.sobe balkon izlaz iz obe prostorije,ostava,Uknjizen 1/1,parking,klima,CG-Vajlant,nije zadnji sprat .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, Na upit
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Na prodaju stan u strogom centru grada.Stan je na 1.spratu u zgradi sa dva lifta,tako da je pogodan i za kancelarijski prostor,ordinaciju i dr.Odlicnog rasporeda hodnik,d.boravak sa trepezarijom i balkonom,kuhinja sa prozorom,2.spavace sobe,kupatilo,wc,ostava.Stan je konpletno renoviran,nema....