• GoHome Professional
stanovi republika srpska balkon što manje barem 60 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi republika srpska balkon što manje barem 60 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi republika srpska balkon što manje barem 60 m2 podrum

  • Za upit "stanovi republika srpska balkon što manje barem 60 m2 podrum" pronađeno 7 nekretnina - prosječna cijena 4.500 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 360000 KM
    • do 450000 KM (prosječna cijena)
    • do 540000 KM
    • do 4500 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 685 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, BANJA LUKA, Na upit, 57,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem dvosoban stan u Banja Luci na Mejdanu. Stan je kompletno uređen i namješten te se nalazi 5 minuta od centra grada. Nalazi se na prvom spratu zgrade koja je novogradnja te ima lift. Posjeduje balkon, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, WC, hodnik, spavaću sobu, podrum....

 
 
 
  Stan, PALE, 300.000 KM, 60,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

6x5 dimenzije vikendice; 3 duluma zemlje; prizemlje; sprat; struja; voda; na asfaltnom putu. Pogodna za pčelarstvo i živinarstvo. Na zemljištu se nalaze i dva pomoćna objekta. Uzgajane maline, kupine, obradjivana bašta.voće Kontakt telefon: +38765/910-679 Nekretnina posjeduje Balkon....

 
 
 
  Stan, JELOVCI, 240.000 KM, 60,00 m2 cca 4000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju je slatka kuća za odmor u mjestu Jelovci pored Mokro. Kako uvijek volimo iznijeti svoje dojmove jer Vam tako možemo bolje približiti stanje nekretnine, to ćemo učiniti i ovaj put. Iz naše perspektive apsolutna broj 1 prednost je ta što imamo osjećaj da nismo ni blizu grada,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi republika srpska balkon što manje barem 60 m2 podrum'
Na upit
Na upit
Na upit
  Stan, BIJELJINA, Na upit, 64,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodajem dvosoban stan 64m2 na 1.spratu u Bijeljini.Stan se nalazi u prelijepom dijelu grada,pored kanala.Stan lijepog rasporeda a cine ga hodnik,odvojena kuhinja sa prozorom,ostava,velika trepezarija sa balkonom,dnevni boravak,spavaca soba,kupatilo.U stanu je pvc stolarija,grijanje....

 
 
 
  Stan, PALE, Na upit, 66,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2023.,

www.nekretnine.ba

STAN_TROSOBAN 66 m2 PRVI SPRAT_ Dnevni boravak, dvije spavaće sobe, kupatilo, predsoblje, hodnik, balkon, spajz,.. Stan posjeduje (u prizemlju ispod stana Garažu 15 m2 i Ostavu 17 m2. Posjeduje vlastito dvorište(park) cca 230 m2. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Stan, BRDO, Na upit, 70,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prva gradska zona,18 ari placa ogradjeno sa gradskom vodom i strujom,pomocne prostorije,na 2,5 kilometara od centra grada,na 600-700 metara od akva parka i zoovrta...nije fiksna cena.... Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Struja Namješten Parking Podrum Ostava .