• GoHome Professional
stanovi republika srpska balkon što manje namješte - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi republika srpska balkon što manje namješte - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi republika srpska balkon što manje namješten Zadnjih 7 dana

  • Za upit "stanovi republika srpska balkon što manje namješten zadnjih 7 dana" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 24 690 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, BIJELJINA, Na upit, 33,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

prodajem namjesten,nekoristen jednosoban stan u centru grada 33m2,blizu zelene pijace,odlican raspored,hodnik,s.soba,d.soba sauvucenom kuhinjom i balkonom,kupatilo,moze i bez namjestaja,papiri,parking,roletne,grijaci itd.. tel : 065 525 870 .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 42.000 KM, 35,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodaje se stan 35.5 m2. na četvrtom spratu u ulici 1 Decembar. Stan je novi i odmah useljiv. Sastoji se od; dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, balkona, kupatila i hodnika. Zgrada ima lift, parking, a ispred je igralište za djecu. Stan je namješten tako da se prodaje i prazan....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Na upit, 35,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Vikendica sa dva sprata , nova gradnja u Sekovicima 5 minuta od centra . Zemljista ima preko dva duluma , cijena je povoljna. Milos 065838053 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Struja Namješten Novogradnja .

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Na upit, 40,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.02.2026.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju je prelijepo imanje površine cca 3.000 m², smješteno u mirnom i prirodnom ambijentu na području Zubaca (Grab), u blizini Trebinja. Idealno za one koji traže mir, privatnost i život u prirodi, ali i za vikendicu, eko-turizam ili manji porodični ranč. Na imanju se nalazi:....

 
 
 
  Stan, DOBOJ, 50.000 KM, 50,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, 52.000 KM, 50,00 m2 cca 1040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Vikendica je renovirana, Ima prateci objekat manji nize vikendice, dve sobe posjeduje manje u podkrovlju ima balkon i jedan dulum zemlje. Za vise informacija javite se na broj viber 065254599 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Struja Namješten .

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Na upit, 50,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.10.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodajem vikendicu na prelijepoj i mirnoj lokaciji u Slatini koja se nalazi 15 km od centra Banjaluke i desetak minuta hoda do Banje Slatina.Vikendica ima dvije spavace sobe (jedna u potkrovlju) kuhinje i dnevnog boravka.Tu su i garaza i veca ostava. Vikendica je namjestena i pogodna....

 
 
 
  Stan, KRČEVINE, 62.000 KM, 53,00 m2 cca 1170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

BRVNARA,DNEVNA SOBA,KUHINJA,KUPATILO,DVIJE SOBE U POTKROVLJU,PODRUM,DVIJE TERASE.NALAZI SE NA NIŠIĆKOJ VISORAVNI NA NAD.VISINI 1050 M.POSADEN VOČNJAK I BASTA.IDEALNO ZA ODMOR. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Struja Namješten Parking Podrum .

 
 
 
  Stan, SUMBULOVAC, 440.000 KM, 55,00 m2 cca 8000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Vikendica u Sumbulovcu kod Sarajeva (selo Brezovica), 20 km od centra Sarajeva, 15 min do Pala, 30 min do Jahorine. Prizemlje zidano (dnevni boravak, kuhinja i kupatilo) 55 kvadrata. Sprat sa sobom sa dva kreveta i potkrovljem sa jos dva kreveta, pored kuce je zidana garaza sa kanalom....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, 120.000 KM, 57,00 m2 cca 2110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Valero Commercial Real Estate prodaje ekskluzivno za klijenta dvosoban stan, Bulevar vojvode Stepe Stepanovića, u Banja Luci. Objekat je sagrađen vrlo kvaliteno prije 10tak godina. Stan se nalazi na prvom spratu i prostire se na 57 m2 (kuhinja i trpezarija, dnevna soba, spvaća soba,....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stanovi republika srpska balkon što manje namješten (31)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)