• GoHome Professional
stanovi republika srpska balkon što veće - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi republika srpska balkon što veće - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi republika srpska balkon što veće

  • Za upit "stanovi republika srpska balkon što veće" pronađeno 109 nekretnina - prosječna cijena 2.709 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • do 180000 KM
    • do 230000 KM (prosječna cijena)
    • do 270000 KM
    • do 2300 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • duplex
    • 2.sprat
    • klima
    • terasa
    • pogled na more
  • Slike

Pretraženo 24 689 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, BANJA LUKA, 1.500.000 KM, 300,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.10.2022.,

www.indomio.ba

Banja Luka, Trapisti/Priječani. Prodaje se luxuzno imanje na placu od 5900 m2. Nalazi se uz glavnu cestu koja vodi kroz Priječane sa izlazom na rijeku Vrbas, sa privatnom plažom. Imanje se sastoji od nekoliko izgrađenih objekata, a čini ih: luksuzna kuća, dvorišna kuća, zatvorena....

 
 
 
  Stan, MODRIČA, 199.999 KM, 136,00 m2 cca 1470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem cetverosoban stan nova gradnja sa balkonom duzine 25 m u stanu je parket u svim sobama na balkonu je keramika u stanu ima filter za preciscavanje vode stan je useljiv u prizemlju se nalaze dve garaze u sklopu sa stanom i u cenu stana je uracunato. Nekretnina posjeduje Garaža....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 260.000 KM, 130,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.04.2019.,

www.indomio.ba

U užem centru grada , kod Medicinskog fakulteta , prodaje se petosoban stan površine 130m2. Stan je dvoetažni , nalazi se na drugom spratu zgade koja ne posjeduje lift , a u pitanju je nadogradnja iz 2000.godine. Na donjoj etaži se nalazi dnevni boravak , trpezarija , kuhinja , spavaća....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi republika srpska balkon što veće'
Na upit
Na upit
112.800 KM
  Stan, ARSLANAGIĆA MOST, 370.510 KM, 120,00 m2 cca 3090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.02.2026.,

www.indomio.ba

TREBINJE, Gradina,jedinstvena lokacija sa prelepim pogledom,retko u ponudi. U ponudi za prodaju imamo izuzetan stan na prvom spratu u privatnoj kući sa 3 stana . Svaki stan je na jednoj etaži tako da su mir i komfor zagarantovani. Stan je trostrano orjjentisan,poseduje 120m2 plus....

 
 
 
  Stan, PALE, Na upit, 120,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpormet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju na Jahorini izdvaja vikend objekat u neposrednoj blizini staze i novog šestosjeda Snježna dolina. Vikendica u osnovi broji 45 m2. Korisna površina cca 120 m2 raspoređena je na tri etaže. U prizemlju su ostava, kupatilo,....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, Na upit, 104,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Dream come true Stan u centru Bijeljine, kod parka. Treći sprat, penthaus. Luksuzno opremljen, prodaje se sa svim stvarima. Idealan za višečlanu porodicu. Stan koji je dizajnerski uređen i u potpunosti namješten. Uz stan se prodaju i dvije garaže u vlasništvu. 104 m2 dnevna soba,....

 
 
 
  Stan, PALE, Na upit, 100,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.10.2022.,

www.nekretnine.ba

JEDINSTVENA PONUDA! Zasigurno jedna od ljepsih nekretnina na ovom podrucju! Luksuzno imanje izdvojeno od naselja na oko pola hektara zemlje (5000 m2) sa savrseno sredjenom i jako kvalitetnom planskom savremenom kucom od 100ak m2 smjestenom u prelijepom ambijentu izdvojenog proplanka....

 
 
 
  Stan, TREBINJE, Na upit, 92,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodajem trosoban stan u centru Trebinja.Stan se nalazi na drugom spratu/katu, ima 92 m2, sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje, tri sobe, hodnika, ostave, dva balkona, kupatila i wc-a.Za vise informacija javite se na broj +387 66 940 924(viber) ili putem email adrese tvikotb@hotmail.com.....

 
 
 
  Stan, SOKOLAC, Na upit, 90,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju Vikendica kompletno namjestena , sa pogledom na rijeku Plivu, na putu Pljeva/Gerzovo/Baraci. Povrsine cc90m2 i okucnica cc2000m2, na placu mogucnost gradnje jos dvije vikendice slicne velicine postojecoj. Vikendica ima ukupno 3 spavace sobe, unutrasnje stepeniste,dnevni....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, Na upit, 88,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodajem konforan cetvorosoban stan u centru grada.Stan se nalazi na 2.spratu,veoma lijepog rasporeda a cine ga hodnik,kuhinja,dnevni boravak sa trepezarijom i balkonom,ostava,wc,kupatilo,tri spavace sobe sa balkonom.U stanu je uradjeno etazno grijanje,klima,alu roletne,sigurnosna....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 193.500 KM, 86,00 m2 cca 2250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.02.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju – Nov, uknjižen stan u Bijeljini (86 m²) Prodaje se prostran i funkcionalan stan površine 86 m², smešten na prvom spratu stambene zgrade u Bijeljini. Karakteristike stana: ✅ Dnevni boravak sa kuhinjom ✅ Tri spavaće sobe ✅ Dva balkona ✅ Kupatilo + WC ✅ Hodnik iz kojeg se....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, Na upit, 86,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Vrlo povoljno odmah useljiv stan, papiri uredni Stan ima 3 sobe, balkon, garazu, podrum, kao i ugradjenu klimu, lijep raspored. .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, Na upit, 83,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodajem trosoban konforan stan u centru grada.Stan je veoma lijepog rasporeda,hodnik,ostava,kupatilo,wc,veliki dnevni boravak sa kuhinjom i balkonom,spavaca soba sa balkonom,djecija soba,u sve prostorije se ulazi iz hodnika.Uknjizen.Lift. .

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Bulevar, 373.428 KM, 82,00 m2 cca 4550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.02.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se funkcionalan četvorosoban stan u izgradnji 81.18 m2 u širem centru grada. Strukturu ovog stana činiće hodnik, dva kupatila, tri spavaće sobe, degažman, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, lođa i balkon. Ovaj tip stana je dostupan na tipskim etažam od prvog do četvrtog....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 295.000 KM, 81,00 m2 cca 3640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.04.2026.,

www.indomio.ba

Stan u epicentru Banja Luke – idealan za poslovni prostor! Na prodaju dvosoban stan površine 81 m² u strogom centru grada, ul. Kralja Petra I Karađorđevića. II sprat (bez lifta) Dvostrana orijentacija (Pošta – Gospodska) 2 sobe, dnevni boravak, kuhinja, 2 balkona, kupatilo + toalet....

 
 
 
  Stan, PRIJEDOR, Na upit, 80,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.11.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo vikendicu na obali Sane. Za više informacija telefon: +387 66 242 900 +386 40 585 790 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Struja Namješten Parking Klima Internet Ostava .

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Bulevar, 359.950 KM, 79,00 m2 cca 4560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.02.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se funkcionalan četvorosoban stan u izgradnji 78.25 m2 u širem centru grada. Strukturu ovog stana činiće hodnik, dva kupatila, tri spavaće sobe, degažman, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom i prostranim balkonom. Stan je dostupan na povučenoj etaži (peti sprat). Stambeni....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, Na upit, 79,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Telefonski priključak Struja Lift Parking Klima Internet .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 156.000 KM, 78,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.12.2024.,

www.indomio.ba

Na prodaju stan u centru Bijeljine površine 78 M2 na trećem spratu u zgradi bez lifta. Stan je u blizini Dizdarević raskršća. Od prostorija ima veći dnevni boravak sa trpezarijom, odvojenu kuhinju sa prozorom, ostavu, dvije spavaće sobe, dva balkona, hodnik i kupatilo. Centralno grijanje....

 
 
 
  Stan, DERVENTA, 180.734 KM, 78,00 m2 cca 2320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.08.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju trosoban stan od 78.58 m2,na cetvrtom spratu,sa balkonom od 6 m2 i ostavom od 10 m2. Stan se nalazi u ul. Dervenski Oslobodilaca br.45,Kineska Cetvrt. Stan je sredjen i namjesten,bez dodatni ulaganja,i prodaje se sa kompletnim namjestajem koji je vrlo malo koristen,posto....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, Na upit, 78,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Na prodaju trosoban stan u strogom centru grada.Stan je na 3.spratu veoma lijepog rasporeda a cine ga hodnik,wc,kupatilo,2.spavace sobeveliki dnevni boravak,trepezarija,kuhinja sa prozorom,ostava,balkon.Stan je veoma svijetao i prozracan,u stanu je pvc stolarija,alu roletne,komarnici..Parking.Cijena....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 1, 186.000 KM, 77,00 m2 cca 2420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.07.2025.,

www.indomio.ba

POVOLJNO! Na prodaju trosoban stan od 77m2 u naselju Borik. Struktura stana: ulazni hodnik, prostrana kuhinja koja je vratima povezana sa dnevnim boravkom, balkon na koji se može pristupiti kako iz kuhinje tako i iz dnevnog boravka, toalet, degažman, kupatilo, dvije spavaće sobe.....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 174.800 KM, 76,00 m2 cca 2300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.02.2024.,

www.indomio.ba

Na prodaju stan u Bijeljini u bijelim soliterima na prvom spratu površine 76 m2. Stan ima dvije spavaće sobe, dn.boravak, odvojenu kuhinju,kupatilo, wc i balkon da pogledom na glavnu ulicu. Cijena 2300 KM/ m2 065/259-797 Slavka Agencija Đokić .

 
 
 
  Stan, DOBRINJA, 115.000 KM, 76,00 m2 cca 1510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.06.2019.,

www.indomio.ba

Prodajemo kompletno namješten trosoban stan na Dobrinji 1, ulica Dabrobosanska. Površina stana je 76.08m2, a sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dvije sobe, kupatila, toaleta, hodnika, dva balkona i ostave u prizemlju. .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, Na upit, 75,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Na prodaju odmah useljiv novi stan u centru grada 1 sprat,lift,CG,gradska kotlovnica,parking,garaza,papiri uredni,d.boravak sa odvojenom kuhinjom koja ima prozor i balkonom,ostava,s.soba sa balkonom,d.soba hodnik,kupatilo Telefon 066 066 140 .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, Na upit, 75,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodajem trosoban stan u strogom centru grada.Stan je u zgradi sa dva lifta,lijepog rasporeda hodnik,odvojena kuhinja sa prozorom,ostava,s.soba,djecija soba,wc,kupatilo,veliki dnevni boravak sa trepezarijom i balkonom.Podrum.Papiri uredni .

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Starčevica, 309.960 KM, 74,00 m2 cca 4190 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se komforan trosoban stan površine 73.80m2 u naselju Starčevica. Strukturu stana sačinjavaće hodnik, kupatilo, dnevna soba sa trpezarijom, dvije spavaće sobe, kuhinja i dva balkona sa panoramskim pogledmom. Stan je smješten na povučenoj etaži. Objekat je zamišljen kao isključivo....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Lazarevo 1, 256.025 KM, 73,00 m2 cca 3510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.09.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se komforan trosoban stan u izgradnji površine 73.15 m² u naselju Lazarevo. Strukturu ovog funkcionalnog stana činiće hodnik, dnevni boravak sa trpezariom i kuhinjom, kupatilo, dvije spavaće sobe, ostava i dva balkona. Ovaj tip stana je slobodan na četvrtom spratu. Budući....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, Na upit, 70,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodajem trosobn stan u Bijeljini u blizini doma zdravlja.Stan se nalazi na 2.spratu,lijepog rasporeda hodnik,kupatilo,2.s.sobe,dnevni boravak sa kuhinjom i balkonom.U stanu je pvc stolarija,alu roletne,sigurnosna vrata,visokokvalitetne podne obloge kao i keramika.Dvije vrste grijanja,klima,nov....

 
 
 
  Stan, BRDO, Na upit, 70,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prva gradska zona,18 ari placa ogradjeno sa gradskom vodom i strujom,pomocne prostorije,na 2,5 kilometara od centra grada,na 600-700 metara od akva parka i zoovrta...nije fiksna cena.... Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Struja Namješten Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Stan, IVANICA, 186.000 KM, 68,00 m2 cca 2740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Stan se nalazi u stambenoj zgradi sa 4 apartmana, malo uzdignutoj iznad sela Ivanica, na bosanskoj strani BH-Hrvatske granice, na udaljenosti od 8km do Dubrovnika i 17km do Trebinja. Sa ove tačke imate lijep pogled na selo i sa strane pogled na more. Zgrada se nalazi na mirnoj lokaciji....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 1, Na upit, 68,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodaje se dvosoban stan u Boriku površine 68m2. Nalazi se na VII spratu od ukupno XII. Strukturu stana čine dnevni boravak, odvojena kuhinja i trpezarija, spavaća soba, kupatilo, hodnik, ostava i balkon. Grijanje u stanu je centralno gradsko. Cijena na upit Kontakt telefon 065 39....

 
 
 
  Stan, DOBRINJA, 138.000 KM, 66,00 m2 cca 2090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.05.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se trosoban stan površine 66 m², smješten na trećem spratu u potkrovlju stambene zgrade bez lifta, u ulici Trg Ilidžanske brigade, Dobrinja IV, Istočna Ilidža. Karakteristike nekretnine: Ovaj funkcionalan stan sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa izlazom....

 
 
 
  Stan, PALE, Na upit, 66,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2023.,

www.nekretnine.ba

STAN_TROSOBAN 66 m2 PRVI SPRAT_ Dnevni boravak, dvije spavaće sobe, kupatilo, predsoblje, hodnik, balkon, spajz,.. Stan posjeduje (u prizemlju ispod stana Garažu 15 m2 i Ostavu 17 m2. Posjeduje vlastito dvorište(park) cca 230 m2. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 2, 250.250 KM, 65,00 m2 cca 3850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.01.2025.,

www.indomio.ba

Novi stambeno-poslovni objekat na lijevoj obali Vrbasa vam pruža savršen spoj urbanog i prirodnog okruženja. Svaki stan je dizajniran tako da pruža savršenu ravnotežu između luksuza i funkcionalnosti. Lokacija: naselje Borik – u blizini Rebrovačkog mosta Kvadratura: 65,00 m2 sa 2....

 
 
 
  Stan, PALE, 260.000 KM, 65,00 m2 cca 4000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Vikendica u blizini Pala, sa dva pomoćna objekta.Vlasništvo 1/1, 3200 kvadrata okućnice, namještena, prilaz direktno sa asfaltnog puta. Plac cijelom dužinom izlazi na asfaltni put. Lokacija pogodna za razne privredne djelatnosti (poljoprivreda, industrija). Telefon: 065910679 Nekretnina....

 
 
 
  Stan, ĆEMANOVIĆI, Na upit, 65,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Vikendica u blizini Pala i Sarajeva. Udaljenost od Sarajeva 22 kilometra a od Pala 5. Vikendica 5X6 sa 3200m2. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Struja Nedavno adaptiran Parking .

 
 
 
  Stan, ĆEMANOVIĆI, Na upit, 65,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Vikendica 5X6 sa 3200m2. U blizini Pala, udaljeno od Sarajeva 22 kilometra. Okružena prirodom na tihom mjestu. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Struja Nedavno adaptiran Parking .

 
 
 
  Stan, ZVORNIK, 70.400 KM, 64,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodajem vrlo komforan, funkcionalan i adaptibilan dvosoban stan na odličnoj lokaciji B-blokovi u Zvorniku.Ukupna površina je 64 m2.Stan je na drugom spratu u zgradi sa dva lifta.U njegov sastav ulaze hodnik, veliki dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja ,soba, posebno WC i kupatilo....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 162.000 KM, 64,00 m2 cca 2530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Valero Commercial Real Estate prodaje za klijenta trosoban stan u centru grada, kod ekonomske i elektrotehničke škole. Stan se nalazi na prvom spratu, u izuzetno kvalitetnoj novogradnji i prostire se na 63,57 m2. Sastoji se od kuhinje, trpezarije i dnevne sobe, kupatila, jednog zasebnog....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, Na upit, 64,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodajem dvosoban stan 64m2 na 1.spratu u Bijeljini.Stan se nalazi u prelijepom dijelu grada,pored kanala.Stan lijepog rasporeda a cine ga hodnik,odvojena kuhinja sa prozorom,ostava,velika trepezarija sa balkonom,dnevni boravak,spavaca soba,kupatilo.U stanu je pvc stolarija,grijanje....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 126.000 KM, 63,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.11.2024.,

www.indomio.ba

Više info na : 066/345-666 Cijena:2000 po m2 Odličan stan 63 m2 na 4 spratu u suštini konforan dvosoban stan sastoji se od hodnika , trpezarije , kuhinje ,ostave , dnevnog boravka , spavaće soba , kupatila , balkona.Stan koristi i vešernicu za sušenje veša koja se nalazi na svakom....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 109)

<< <1 2 3> >>