• GoHome Professional
stanovi republika srpska balkon što veće barem 50 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi republika srpska balkon što veće barem 50 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi republika srpska balkon što veće barem 50 m2 do 160000 KM

  • Za upit "stanovi republika srpska balkon što veće barem 50 m2 do 160000 km" pronađeno 21 nekretnina - prosječna cijena 1.741 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 150000 KM (malo jeftiniji)
    • 160000 KM (malo skuplji)
    • do 1700 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • klima
    • 2.sprat
    • parking
    • 4.sprat
    • namješten
  • Slike

Pretraženo 24 665 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, BIJELJINA, 112.800 KM, 94,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Salonski stan , povrsine 94 m2 na 4 spratu ekskluzivno uređen u suštini posjeduje veoma veliki dnevni boravak , kuhinju , dvije spavaće sobe , dva balkona , kupatilo.U stanu ugrađeni veliki gardarobni ormari u hodniku , urađena biblioteka i kamin u boravku , posebno urađeni stropovi....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 156.000 KM, 78,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.12.2024.,

www.indomio.ba

Na prodaju stan u centru Bijeljine površine 78 M2 na trećem spratu u zgradi bez lifta. Stan je u blizini Dizdarević raskršća. Od prostorija ima veći dnevni boravak sa trpezarijom, odvojenu kuhinju sa prozorom, ostavu, dvije spavaće sobe, dva balkona, hodnik i kupatilo. Centralno grijanje....

 
 
 
  Stan, DOBRINJA, 115.000 KM, 76,00 m2 cca 1510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.06.2019.,

www.indomio.ba

Prodajemo kompletno namješten trosoban stan na Dobrinji 1, ulica Dabrobosanska. Površina stana je 76.08m2, a sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dvije sobe, kupatila, toaleta, hodnika, dva balkona i ostave u prizemlju. .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi republika srpska balkon što veće barem 50 m2 do 160000 km'
138.000 KM
70.400 KM
126.000 KM
  Stan, BIJELJINA, 174.800 KM, 76,00 m2 cca 2300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.02.2024.,

www.indomio.ba

Na prodaju stan u Bijeljini u bijelim soliterima na prvom spratu površine 76 m2. Stan ima dvije spavaće sobe, dn.boravak, odvojenu kuhinju,kupatilo, wc i balkon da pogledom na glavnu ulicu. Cijena 2300 KM/ m2 065/259-797 Slavka Agencija Đokić .

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 162.000 KM, 64,00 m2 cca 2530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Valero Commercial Real Estate prodaje za klijenta trosoban stan u centru grada, kod ekonomske i elektrotehničke škole. Stan se nalazi na prvom spratu, u izuzetno kvalitetnoj novogradnji i prostire se na 63,57 m2. Sastoji se od kuhinje, trpezarije i dnevne sobe, kupatila, jednog zasebnog....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 117.800 KM, 62,00 m2 cca 1900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.06.2024.,

www.indomio.ba

Veoma lijep dvosoban stan na četvrtom spratu zgrade koja je izgrađena prije 15 tak godina.Stan u suštini posjeduje hodnik , veći dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom , veću spavaću sobu , dječiju sobu , kupatilo , dva balkona.Stan je klimatizovan , grijanje centralno zgradno.Uz....

 
 
 
  Stan, DUBICA, 99.200 KM, 62,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.08.2023.,

www.nekretnine.ba

Trosoban namjesten stan u dobrom stanju.Slike saljemo Viber +49 179 2688695 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Parking Blindirana vrata Klima Internet Ostava .

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 117.000 KM, 59,00 m2 cca 1980 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodajem dvosoban stan u uzem centru banja luke. Atraktivna lokacija 59 kvadrata, stan na prvom spratu i lift u zgradi. Lijep stan, osvjetljen veci dio dfana pogotovo dnevni boravak i spavaca soba. Dva hodnikas manja i loda u stanu od 3 kvadrata koja neulazi u kvadraturu stana. Balkon....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 58.000 KM, 58,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

vise nego povoljno trosoban stan 58m2,odlican raspored,2 s.sobe,d boravak sa balkonom i odvojenom trepazarijeom i kuhinjom koja ima prozor,hodnik,kupatilo takodje sa prozorm,mirna lokacija,papiri uredni,parkin,juzno orjentisan stan .

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, 120.000 KM, 57,00 m2 cca 2110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Valero Commercial Real Estate prodaje ekskluzivno za klijenta dvosoban stan, Bulevar vojvode Stepe Stepanovića, u Banja Luci. Objekat je sagrađen vrlo kvaliteno prije 10tak godina. Stan se nalazi na prvom spratu i prostire se na 57 m2 (kuhinja i trpezarija, dnevna soba, spvaća soba,....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 114.000 KM, 57,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.05.2024.,

www.indomio.ba

Više informacija na 066/345-666 Cijena 2000 po m2 Stan 57 m2 na drugom spratu zgrade , zgrada posjeduje odličan parking.Stan je jugoistočno orijentisan prema dvorištu okruženim zelenilom u mirnom naselju koje se nalazi na 10 minuta od strogog centra grada.Prilikom izgradanje zbog....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 68.000 KM, 56,00 m2 cca 1210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

povoljno prodajem trosoban stan,odlican raspored,d.boravak sa kuhinjom i balkonom,2 s.sobe.hodinik.kupatilo,CG grijanje na cvrsto gorivi-jeftino,papiri uredni .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 90.000 KM, 54,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.12.2025.,

www.indomio.ba

Povoljno prodajem stan 54m2 u Bijeljini.Nalazi se na 4.spratu.Hodnik,kupatilo,dnevna soba sa kuhinjom i balkonom,spavaca soba. 065 917 199 .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 110.000 KM, 53,00 m2 cca 2080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.12.2023.,

www.indomio.ba

Na prodaju stan u samom centru grada( Bijeljina) površine 53 m2 na petom spratu. Stan ima dnevni boravak sa trpezarijom, odvojena kuhinja,ostava,spavaća soba,balkon,kupatilo i hodnik. Stan je kompletno namješten i tako se i prodaje ( osim tv-a i par slika). Zgrada nema lift, a grijanje....

 
 
 
  Stan, KRČEVINE, 62.000 KM, 53,00 m2 cca 1170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

BRVNARA,DNEVNA SOBA,KUHINJA,KUPATILO,DVIJE SOBE U POTKROVLJU,PODRUM,DVIJE TERASE.NALAZI SE NA NIŠIĆKOJ VISORAVNI NA NAD.VISINI 1050 M.POSADEN VOČNJAK I BASTA.IDEALNO ZA ODMOR. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Struja Namješten Parking Podrum .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 64.800 KM, 52,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

NAPOMENA: Agencija obavlja sve poslove vezano za papirologiju, prevod nekretnine ( grunt, katastar i notar). Kupac nema troškova prema našoj agenciji. Na prodaju stan površine 54 m2 na trećem spratu. Stan je dvosoban, a prostorije su; dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba, hodnik,....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, 52.000 KM, 50,00 m2 cca 1040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Vikendica je renovirana, Ima prateci objekat manji nize vikendice, dve sobe posjeduje manje u podkrovlju ima balkon i jedan dulum zemlje. Za vise informacija javite se na broj viber 065254599 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Struja Namješten .

 
 
 
  Stan, DOBOJ, 50.000 KM, 50,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Stan, DOBRINJA, 164.500 KM, 47,00 m2 cca 3500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.06.2024.,

www.indomio.ba

Prodaje se dvosoban stan površine 47 m². Isti je pozicioniran na drugom spratu u zgradi od pet spratova, bez lifta, gradnja 2003. godine, u ulici Akademika Petra Mandića, Dobrinja I, Istočna Ilidža. Stan se sastoji od: ulaznog hodnika, spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije,....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, 110.000 KM, 46,00 m2 cca 2390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Nudimo vam odličan stan površine 46m2; Strukturu stana čini dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba, kupatilo,hodnik i balkon. Stan se nalazi na prvom spratu. Nalazi se na veoma atraktivnoj lokaciji u ul. Ste Stepanovica, gdje vam je škola, vrtić, market…… na dohvat ruke. .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 52.900 KM, 46,00 m2 cca 1150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodajem odmah useljiv dvosoban stan (jedna spavaca soba, dnevna soba, kuhinja, kupatilo, hodnik i balkon) u ulici Filipa Visnjica, u centru Bijeljine.Stan ima prikljucak za kablovsku TV, uvedeno je etazno grijanje i postavljene su roletne.juzna strana .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-21 (od ukupno 21)