• GoHome Professional
stanovi republika srpska balkon 2.sprat što jeftin - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi republika srpska balkon 2.sprat što jeftin - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi republika srpska balkon 2.sprat što jeftinije

  • Za upit "stanovi republika srpska balkon 2.sprat što jeftinije" pronađeno 10 nekretnina - prosječna cijena 2.422 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • do 190000 KM
    • do 230000 KM (prosječna cijena)
    • do 280000 KM
    • do 2300 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 689 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, DOBOJ, 56.000 KM, 42,00 m2 cca 1330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Sastoji se od: dnevne sobe, spavaće, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i balkona. Nalazi se na 2. spratu. Stan je neuknjižen. Cijena je 56.000 KM .

 
 
 
  Stan, ZVORNIK, 70.400 KM, 64,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodajem vrlo komforan, funkcionalan i adaptibilan dvosoban stan na odličnoj lokaciji B-blokovi u Zvorniku.Ukupna površina je 64 m2.Stan je na drugom spratu u zgradi sa dva lifta.U njegov sastav ulaze hodnik, veliki dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja ,soba, posebno WC i kupatilo....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 103.000 KM, 43,00 m2 cca 2400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.12.2025.,

www.indomio.ba

️ BIJELJINA – PRODAJA Nova cijena: 2400 KM/m² (ukupno 103.200 KM) Centar grada 43m² | Namješten stan 2. sprat Uknjižen | Odmah useljiv ✨ Raspored prostorija: Hodnik Kupatilo sa prozorom Odvojena kuhinja sa prozorom ️ Dnevni boravak sa velikim balkonom ️ Spavaća soba Svijetao i funkcionalan....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi republika srpska balkon 2.sprat što jeftinije'
164.500 KM
186.000 KM
260.000 KM
  Stan, BIJELJINA, 114.000 KM, 57,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.05.2024.,

www.indomio.ba

Više informacija na 066/345-666 Cijena 2000 po m2 Stan 57 m2 na drugom spratu zgrade , zgrada posjeduje odličan parking.Stan je jugoistočno orijentisan prema dvorištu okruženim zelenilom u mirnom naselju koje se nalazi na 10 minuta od strogog centra grada.Prilikom izgradanje zbog....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 295.000 KM, 81,00 m2 cca 3640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.04.2026.,

www.indomio.ba

Stan u epicentru Banja Luke – idealan za poslovni prostor! Na prodaju dvosoban stan površine 81 m² u strogom centru grada, ul. Kralja Petra I Karađorđevića. II sprat (bez lifta) Dvostrana orijentacija (Pošta – Gospodska) 2 sobe, dnevni boravak, kuhinja, 2 balkona, kupatilo + toalet....

 
 
 
  Stan, ARSLANAGIĆA MOST, 370.510 KM, 120,00 m2 cca 3090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.02.2026.,

www.indomio.ba

TREBINJE, Gradina,jedinstvena lokacija sa prelepim pogledom,retko u ponudi. U ponudi za prodaju imamo izuzetan stan na prvom spratu u privatnoj kući sa 3 stana . Svaki stan je na jednoj etaži tako da su mir i komfor zagarantovani. Stan je trostrano orjjentisan,poseduje 120m2 plus....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, Na upit, 57,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodajem stran u strogom centru Bijeljine, odmah useljiv, na drugom spratu. Stan je takodje jako dobro orijentisan, i sastoji se od hodnika, kupatila, spavace sobe, djecije sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom, ostava i balkon. Tel 065 525 870 .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, Na upit, 70,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodajem trosobn stan u Bijeljini u blizini doma zdravlja.Stan se nalazi na 2.spratu,lijepog rasporeda hodnik,kupatilo,2.s.sobe,dnevni boravak sa kuhinjom i balkonom.U stanu je pvc stolarija,alu roletne,sigurnosna vrata,visokokvalitetne podne obloge kao i keramika.Dvije vrste grijanja,klima,nov....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, Na upit, 88,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodajem konforan cetvorosoban stan u centru grada.Stan se nalazi na 2.spratu,veoma lijepog rasporeda a cine ga hodnik,kuhinja,dnevni boravak sa trepezarijom i balkonom,ostava,wc,kupatilo,tri spavace sobe sa balkonom.U stanu je uradjeno etazno grijanje,klima,alu roletne,sigurnosna....

 
 
 
  Stan, TREBINJE, Na upit, 92,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodajem trosoban stan u centru Trebinja.Stan se nalazi na drugom spratu/katu, ima 92 m2, sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje, tri sobe, hodnika, ostave, dva balkona, kupatila i wc-a.Za vise informacija javite se na broj +387 66 940 924(viber) ili putem email adrese tvikotb@hotmail.com.....