• GoHome Professional
stanovi republika srpska balkon 50 m2 što manje - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi republika srpska balkon 50 m2 što manje - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi republika srpska balkon 50 m2 što manje

  • Za upit "stanovi republika srpska balkon 50 m2 što manje" pronađeno 20 nekretnina - prosječna cijena 2.496 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 170000 KM
    • do 220000 KM (prosječna cijena)
    • do 260000 KM
    • do 2200 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 689 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, BIJELJINA, 52.900 KM, 46,00 m2 cca 1150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodajem odmah useljiv dvosoban stan (jedna spavaca soba, dnevna soba, kuhinja, kupatilo, hodnik i balkon) u ulici Filipa Visnjica, u centru Bijeljine.Stan ima prikljucak za kablovsku TV, uvedeno je etazno grijanje i postavljene su roletne.juzna strana .

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, 110.000 KM, 46,00 m2 cca 2390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Nudimo vam odličan stan površine 46m2; Strukturu stana čini dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba, kupatilo,hodnik i balkon. Stan se nalazi na prvom spratu. Nalazi se na veoma atraktivnoj lokaciji u ul. Ste Stepanovica, gdje vam je škola, vrtić, market…… na dohvat ruke. .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, Na upit, 46,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodajem nov, odlican stan u užem centru Bijeljine, odlicna lokacija, stan sa jako lijepim rasporedom, hodnik, dnevni boravak, soba, kuhinja, , i balkon. tel: 065 525 870 .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi republika srpska balkon 50 m2 što manje'
164.500 KM
225.032 KM
177.768 KM
  Stan, BIJELJINA, Na upit, 46,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

prodajem nov odmah useljiv stan u centru Bijeljine,46m2 manji trosoban stan,2 s.sobe,d.boravak sa kuhinjom i balkonom,hodnik,kupatilo .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, Na upit, 46,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

prodajem manji dvosoban stan,odmah useljiv ,45,5m2,lijep raspored,hodnik,kupatilo,spavaca soba,kuhinja,balkon,jugozapadno orjentisan, tel. 066066140 .

 
 
 
 
+10%

Promjena cijene sa 182.196 KM na 200.000 KM dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, BANJA LUKA, Lauš 1, 200.000 KM, 50,00 m2 cca 4000 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.11.2025 - 182.196 KM
09.05.2026 - 200.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.11.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se manji trosoban stan u izgradnji površine 50.61 m² u naselju Lazarevo. Strukturu ovog funkcionalnog stana činiće hodnik, dnevni boravak sa trpezariom i kuhinjom, kupatilo, dvije spavaće sobe i balkon. Ovaj tip stana je smješten na visokom prizemlju. Budući stambeni objekat....

 
 
 
  Stan, DOBOJ, 50.000 KM, 50,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, 52.000 KM, 50,00 m2 cca 1040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Vikendica je renovirana, Ima prateci objekat manji nize vikendice, dve sobe posjeduje manje u podkrovlju ima balkon i jedan dulum zemlje. Za vise informacija javite se na broj viber 065254599 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Struja Namješten .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, Na upit, 50,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodajem nov trosoban odmah useljiv stan u strogom centru grada,50m2,odlican raspored-hodnik,dnevna soba sa uvucenom kuhinjom i balkonom,2 spavace sobe,kupatilo.Parking,garaza .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, Na upit, 50,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodajem odmah useljiv dvosoban stan,papiri uredni,dnevni boravak,hodnok,s.soba,s.soba,kupatilo,balkon,eksta sredjen,dodatni radovi,parking,lift,nije zadnji sprat,jugoistok,stan u sredini. .

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Na upit, 50,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.10.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodajem vikendicu na prelijepoj i mirnoj lokaciji u Slatini koja se nalazi 15 km od centra Banjaluke i desetak minuta hoda do Banje Slatina.Vikendica ima dvije spavace sobe (jedna u potkrovlju) kuhinje i dnevnog boravka.Tu su i garaza i veca ostava. Vikendica je namjestena i pogodna....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Lazarevo 1, 185.220 KM, 51,00 m2 cca 3630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.11.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se manji trosoban stan u izgradnji površine 51.45 m² u naselju Lazarevo. Strukturu ovog funkcionalnog stana činiće hodnik, dnevni boravak sa trpezariom i kuhinjom, kupatilo, dvije spavaće sobe i balkon. Ovaj tip stana je smješten na trećem spratu. Budući stambeni objekat krasiće....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 64.800 KM, 52,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

NAPOMENA: Agencija obavlja sve poslove vezano za papirologiju, prevod nekretnine ( grunt, katastar i notar). Kupac nema troškova prema našoj agenciji. Na prodaju stan površine 54 m2 na trećem spratu. Stan je dvosoban, a prostorije su; dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba, hodnik,....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 190.224 KM na 200.000 KM dana 30.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, BANJA LUKA, Lazarevo 1, 200.000 KM, 52,00 m2 cca 3850 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.11.2024 - 163.804 KM
20.02.2025 - 174.372 KM
01.08.2025 - 179.656 KM
10.10.2025 - 184.940 KM
01.11.2025 - 190.224 KM
30.04.2026 - 200.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.09.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se manji trosoban stan u izgradnji površine 52.84 m² u naselju Lazarevo. Strukturu ovog funkcionalnog stana činiće hodnik, dnevni boravak sa trpezariom i kuhinjom, kupatilo, dvije spavaće sobe i balkon. Ovaj tip stana je smješten u visokom prizemlju. Budući stambeni objekat....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, Na upit, 52,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Odmah useljiv dvosoban stan u strogom centru grada. Stan se sastoji od :hodnika,s.soba,kupatilo,d.soba sa balkonom i kuhinjom,1 spart,dobro orjentisan stan 50metara od zgrade Opstine. Papiri uredni. .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 110.000 KM, 53,00 m2 cca 2080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.12.2023.,

www.indomio.ba

Na prodaju stan u samom centru grada( Bijeljina) površine 53 m2 na petom spratu. Stan ima dnevni boravak sa trpezarijom, odvojena kuhinja,ostava,spavaća soba,balkon,kupatilo i hodnik. Stan je kompletno namješten i tako se i prodaje ( osim tv-a i par slika). Zgrada nema lift, a grijanje....

 
 
 
  Stan, KRČEVINE, 62.000 KM, 53,00 m2 cca 1170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

BRVNARA,DNEVNA SOBA,KUHINJA,KUPATILO,DVIJE SOBE U POTKROVLJU,PODRUM,DVIJE TERASE.NALAZI SE NA NIŠIĆKOJ VISORAVNI NA NAD.VISINI 1050 M.POSADEN VOČNJAK I BASTA.IDEALNO ZA ODMOR. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Struja Namješten Parking Podrum .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, Na upit, 53,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

nov odmah useljiv stan 3/5 sprat,ima lift.odlican raspored hodnik,d.boravak sa kuhinjom.balkon.2.s.sobe,kupatilo 065917199 .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, Na upit, 53,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Na prodaju dvosoban stan 53m2 u centru grada.Stan je lijepog rasporeda,a cine ga hodnik,kupatilo,s.soba,dnevni boravak sa balkonom,kuhinja.U stanu je pvc stolarija,roletne.Veoma je osvijetljen i prozracan.Uknjizen. .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 90.000 KM, 54,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.12.2025.,

www.indomio.ba

Povoljno prodajem stan 54m2 u Bijeljini.Nalazi se na 4.spratu.Hodnik,kupatilo,dnevna soba sa kuhinjom i balkonom,spavaca soba. 065 917 199 .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-20 (od ukupno 20)