• GoHome Professional
stanovi republika srpska balkon 60 m2 Zadnjih 14 d - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi republika srpska balkon 60 m2 Zadnjih 14 d - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi republika srpska balkon 60 m2 Zadnjih 14 dana

  • Za upit "stanovi republika srpska balkon 60 m2 zadnjih 14 dana" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 24 689 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, BANJA LUKA, Bulevar, 276.460 KM, 60,00 m2 cca 4610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.02.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se funkcionalan trosoban stan u izgradnji 60.10 m2 u širem centru grada. Strukturu ovog stana činiće hodnik, toalet, kupatilo, dvije spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, te prostrani balkon. Stan je dostupa na povučenoj etaži. Stambeni objekat će da krasi....

 
 
 
  Stan, JELOVCI, 240.000 KM, 60,00 m2 cca 4000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju je slatka kuća za odmor u mjestu Jelovci pored Mokro. Kako uvijek volimo iznijeti svoje dojmove jer Vam tako možemo bolje približiti stanje nekretnine, to ćemo učiniti i ovaj put. Iz naše perspektive apsolutna broj 1 prednost je ta što imamo osjećaj da nismo ni blizu grada,....

 
 
 
  Stan, PALE, 300.000 KM, 60,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

6x5 dimenzije vikendice; 3 duluma zemlje; prizemlje; sprat; struja; voda; na asfaltnom putu. Pogodna za pčelarstvo i živinarstvo. Na zemljištu se nalaze i dva pomoćna objekta. Uzgajane maline, kupine, obradjivana bašta.voće Kontakt telefon: +38765/910-679 Nekretnina posjeduje Balkon....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 117.000 KM, 59,00 m2 cca 1980 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodajem dvosoban stan u uzem centru banja luke. Atraktivna lokacija 59 kvadrata, stan na prvom spratu i lift u zgradi. Lijep stan, osvjetljen veci dio dfana pogotovo dnevni boravak i spavaca soba. Dva hodnikas manja i loda u stanu od 3 kvadrata koja neulazi u kvadraturu stana. Balkon....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 58.000 KM, 58,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

vise nego povoljno trosoban stan 58m2,odlican raspored,2 s.sobe,d boravak sa balkonom i odvojenom trepazarijeom i kuhinjom koja ima prozor,hodnik,kupatilo takodje sa prozorm,mirna lokacija,papiri uredni,parkin,juzno orjentisan stan .

 
 
 
  Stan, DUBICA, 99.200 KM, 62,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.08.2023.,

www.nekretnine.ba

Trosoban namjesten stan u dobrom stanju.Slike saljemo Viber +49 179 2688695 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Parking Blindirana vrata Klima Internet Ostava .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 114.000 KM, 57,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.05.2024.,

www.indomio.ba

Više informacija na 066/345-666 Cijena 2000 po m2 Stan 57 m2 na drugom spratu zgrade , zgrada posjeduje odličan parking.Stan je jugoistočno orijentisan prema dvorištu okruženim zelenilom u mirnom naselju koje se nalazi na 10 minuta od strogog centra grada.Prilikom izgradanje zbog....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Lazarevo 1, 221.445 KM, 63,00 m2 cca 3520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.09.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se trosoban stan u izgradnji površine 63.27 m² u naselju Lazarevo. Strukturu ovog funkcionalnog stana činiće hodnik, dnevni boravak sa trpezariom i kuhinjom, kupatilo, dvije spavaće sobe i balkon. Ovaj tip stana je slobodan na trećem i četvrtom spratu. Budući stambeni objekat....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 126.000 KM, 63,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.11.2024.,

www.indomio.ba

Više info na : 066/345-666 Cijena:2000 po m2 Odličan stan 63 m2 na 4 spratu u suštini konforan dvosoban stan sastoji se od hodnika , trpezarije , kuhinje ,ostave , dnevnog boravka , spavaće soba , kupatila , balkona.Stan koristi i vešernicu za sušenje veša koja se nalazi na svakom....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, 120.000 KM, 57,00 m2 cca 2110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Valero Commercial Real Estate prodaje ekskluzivno za klijenta dvosoban stan, Bulevar vojvode Stepe Stepanovića, u Banja Luci. Objekat je sagrađen vrlo kvaliteno prije 10tak godina. Stan se nalazi na prvom spratu i prostire se na 57 m2 (kuhinja i trpezarija, dnevna soba, spvaća soba,....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stanovi republika srpska balkon 60 m2 (31)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)