• GoHome Professional
stanovi republika srpska balkon 60 m2 do 240000 km - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi republika srpska balkon 60 m2 do 240000 km - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi republika srpska balkon 60 m2 do 240000 km što jeftinije

  • Za upit "stanovi republika srpska balkon 60 m2 do 240000 km što jeftinije" pronađeno 13 nekretnina - prosječna cijena 2.569 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 220000 KM (malo jeftiniji)
    • 250000 KM (malo skuplji)
    • do 2000 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • komforan
    • 1.sprat
    • parket
    • okućnica
    • opremljen
  • Slike

Pretraženo 24 689 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, BIJELJINA, 58.000 KM, 58,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

vise nego povoljno trosoban stan 58m2,odlican raspored,2 s.sobe,d boravak sa balkonom i odvojenom trepazarijeom i kuhinjom koja ima prozor,hodnik,kupatilo takodje sa prozorm,mirna lokacija,papiri uredni,parkin,juzno orjentisan stan .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 68.000 KM, 56,00 m2 cca 1210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

povoljno prodajem trosoban stan,odlican raspored,d.boravak sa kuhinjom i balkonom,2 s.sobe.hodinik.kupatilo,CG grijanje na cvrsto gorivi-jeftino,papiri uredni .

 
 
 
  Stan, ZVORNIK, 70.400 KM, 64,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodajem vrlo komforan, funkcionalan i adaptibilan dvosoban stan na odličnoj lokaciji B-blokovi u Zvorniku.Ukupna površina je 64 m2.Stan je na drugom spratu u zgradi sa dva lifta.U njegov sastav ulaze hodnik, veliki dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja ,soba, posebno WC i kupatilo....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi republika srpska balkon 60 m2 do 240000 km što jeftinije'
114.000 KM
117.800 KM
126.000 KM
  Stan, DUBICA, 99.200 KM, 62,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.08.2023.,

www.nekretnine.ba

Trosoban namjesten stan u dobrom stanju.Slike saljemo Viber +49 179 2688695 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Parking Blindirana vrata Klima Internet Ostava .

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 117.000 KM, 59,00 m2 cca 1980 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodajem dvosoban stan u uzem centru banja luke. Atraktivna lokacija 59 kvadrata, stan na prvom spratu i lift u zgradi. Lijep stan, osvjetljen veci dio dfana pogotovo dnevni boravak i spavaca soba. Dva hodnikas manja i loda u stanu od 3 kvadrata koja neulazi u kvadraturu stana. Balkon....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, 120.000 KM, 57,00 m2 cca 2110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Valero Commercial Real Estate prodaje ekskluzivno za klijenta dvosoban stan, Bulevar vojvode Stepe Stepanovića, u Banja Luci. Objekat je sagrađen vrlo kvaliteno prije 10tak godina. Stan se nalazi na prvom spratu i prostire se na 57 m2 (kuhinja i trpezarija, dnevna soba, spvaća soba,....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 162.000 KM, 64,00 m2 cca 2530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Valero Commercial Real Estate prodaje za klijenta trosoban stan u centru grada, kod ekonomske i elektrotehničke škole. Stan se nalazi na prvom spratu, u izuzetno kvalitetnoj novogradnji i prostire se na 63,57 m2. Sastoji se od kuhinje, trpezarije i dnevne sobe, kupatila, jednog zasebnog....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Lazarevo 1, 221.445 KM, 63,00 m2 cca 3520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.09.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se trosoban stan u izgradnji površine 63.27 m² u naselju Lazarevo. Strukturu ovog funkcionalnog stana činiće hodnik, dnevni boravak sa trpezariom i kuhinjom, kupatilo, dvije spavaće sobe i balkon. Ovaj tip stana je slobodan na trećem i četvrtom spratu. Budući stambeni objekat....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Starčevica, 235.200 KM, 56,00 m2 cca 4200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se komforan dvosoban stan površine 56 m2 u naselju Starčevica. Strukturu stana sačinjavaće hodnik, kupatilo, dnevna soba sa trpezarijom, spavaća soba, kuhinja i balkon sa panoramskim pogledmom. Stan je smješten na povučenoj etaži. Objekat je zamišljen kao isključivo stambeni,....

 
 
 
  Stan, JELOVCI, 240.000 KM, 60,00 m2 cca 4000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju je slatka kuća za odmor u mjestu Jelovci pored Mokro. Kako uvijek volimo iznijeti svoje dojmove jer Vam tako možemo bolje približiti stanje nekretnine, to ćemo učiniti i ovaj put. Iz naše perspektive apsolutna broj 1 prednost je ta što imamo osjećaj da nismo ni blizu grada,....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 2, 250.250 KM, 65,00 m2 cca 3850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.01.2025.,

www.indomio.ba

Novi stambeno-poslovni objekat na lijevoj obali Vrbasa vam pruža savršen spoj urbanog i prirodnog okruženja. Svaki stan je dizajniran tako da pruža savršenu ravnotežu između luksuza i funkcionalnosti. Lokacija: naselje Borik – u blizini Rebrovačkog mosta Kvadratura: 65,00 m2 sa 2....

 
 
 
  Stan, DOBRINJA, 255.000 KM, 62,00 m2 cca 4110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.10.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se dvostrano orijentisan, dvosoban stan površine 62 m², smješten na 3. spratu stambene zgrade s liftom, izgrađene 2012. godine, u ulici Trg ilidžanske brigade, Dobrinja IV, Istočna Ilidža. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa izlazom na dvostrano....

 
 
 
  Stan, PALE, 260.000 KM, 65,00 m2 cca 4000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Vikendica u blizini Pala, sa dva pomoćna objekta.Vlasništvo 1/1, 3200 kvadrata okućnice, namještena, prilaz direktno sa asfaltnog puta. Plac cijelom dužinom izlazi na asfaltni put. Lokacija pogodna za razne privredne djelatnosti (poljoprivreda, industrija). Telefon: 065910679 Nekretnina....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-13 (od ukupno 13)