• GoHome Professional
stanovi republika srpska balkon barem 60 m2 do 230 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi republika srpska balkon barem 60 m2 do 230 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi republika srpska balkon barem 60 m2 do 230000 KM

  • Za upit "stanovi republika srpska balkon barem 60 m2 do 230000 km" pronađeno 22 nekretnina - prosječna cijena 2.198 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 210000 KM (malo jeftiniji)
    • 240000 KM (malo skuplji)
    • do 2000 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 671 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, BANJA LUKA, Lazarevo 1, 221.445 KM, 63,00 m2 cca 3520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.09.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se trosoban stan u izgradnji površine 63.27 m² u naselju Lazarevo. Strukturu ovog funkcionalnog stana činiće hodnik, dnevni boravak sa trpezariom i kuhinjom, kupatilo, dvije spavaće sobe i balkon. Ovaj tip stana je slobodan na trećem i četvrtom spratu. Budući stambeni objekat....

 
 
 
  Stan, MODRIČA, 199.999 KM, 136,00 m2 cca 1470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem cetverosoban stan nova gradnja sa balkonom duzine 25 m u stanu je parket u svim sobama na balkonu je keramika u stanu ima filter za preciscavanje vode stan je useljiv u prizemlju se nalaze dve garaze u sklopu sa stanom i u cenu stana je uracunato. Nekretnina posjeduje Garaža....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Starčevica, 235.200 KM, 56,00 m2 cca 4200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se komforan dvosoban stan površine 56 m2 u naselju Starčevica. Strukturu stana sačinjavaće hodnik, kupatilo, dnevna soba sa trpezarijom, spavaća soba, kuhinja i balkon sa panoramskim pogledmom. Stan je smješten na povučenoj etaži. Objekat je zamišljen kao isključivo stambeni,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi republika srpska balkon barem 60 m2 do 230000 km'
186.000 KM
186.000 KM
180.734 KM
  Stan, BIJELJINA, 193.500 KM, 86,00 m2 cca 2250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.02.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju – Nov, uknjižen stan u Bijeljini (86 m²) Prodaje se prostran i funkcionalan stan površine 86 m², smešten na prvom spratu stambene zgrade u Bijeljini. Karakteristike stana: ✅ Dnevni boravak sa kuhinjom ✅ Tri spavaće sobe ✅ Dva balkona ✅ Kupatilo + WC ✅ Hodnik iz kojeg se....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 174.800 KM, 76,00 m2 cca 2300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.02.2024.,

www.indomio.ba

Na prodaju stan u Bijeljini u bijelim soliterima na prvom spratu površine 76 m2. Stan ima dvije spavaće sobe, dn.boravak, odvojenu kuhinju,kupatilo, wc i balkon da pogledom na glavnu ulicu. Cijena 2300 KM/ m2 065/259-797 Slavka Agencija Đokić .

 
 
 
  Stan, JELOVCI, 240.000 KM, 60,00 m2 cca 4000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju je slatka kuća za odmor u mjestu Jelovci pored Mokro. Kako uvijek volimo iznijeti svoje dojmove jer Vam tako možemo bolje približiti stanje nekretnine, to ćemo učiniti i ovaj put. Iz naše perspektive apsolutna broj 1 prednost je ta što imamo osjećaj da nismo ni blizu grada,....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 162.000 KM, 64,00 m2 cca 2530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Valero Commercial Real Estate prodaje za klijenta trosoban stan u centru grada, kod ekonomske i elektrotehničke škole. Stan se nalazi na prvom spratu, u izuzetno kvalitetnoj novogradnji i prostire se na 63,57 m2. Sastoji se od kuhinje, trpezarije i dnevne sobe, kupatila, jednog zasebnog....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 156.000 KM, 78,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.12.2024.,

www.indomio.ba

Na prodaju stan u centru Bijeljine površine 78 M2 na trećem spratu u zgradi bez lifta. Stan je u blizini Dizdarević raskršća. Od prostorija ima veći dnevni boravak sa trpezarijom, odvojenu kuhinju sa prozorom, ostavu, dvije spavaće sobe, dva balkona, hodnik i kupatilo. Centralno grijanje....

 
 
 
  Stan, DOBRINJA, 138.000 KM, 66,00 m2 cca 2090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.05.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se trosoban stan površine 66 m², smješten na trećem spratu u potkrovlju stambene zgrade bez lifta, u ulici Trg Ilidžanske brigade, Dobrinja IV, Istočna Ilidža. Karakteristike nekretnine: Ovaj funkcionalan stan sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa izlazom....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 126.000 KM, 63,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.11.2024.,

www.indomio.ba

Više info na : 066/345-666 Cijena:2000 po m2 Odličan stan 63 m2 na 4 spratu u suštini konforan dvosoban stan sastoji se od hodnika , trpezarije , kuhinje ,ostave , dnevnog boravka , spavaće soba , kupatila , balkona.Stan koristi i vešernicu za sušenje veša koja se nalazi na svakom....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, 120.000 KM, 57,00 m2 cca 2110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Valero Commercial Real Estate prodaje ekskluzivno za klijenta dvosoban stan, Bulevar vojvode Stepe Stepanovića, u Banja Luci. Objekat je sagrađen vrlo kvaliteno prije 10tak godina. Stan se nalazi na prvom spratu i prostire se na 57 m2 (kuhinja i trpezarija, dnevna soba, spvaća soba,....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 117.800 KM, 62,00 m2 cca 1900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.06.2024.,

www.indomio.ba

Veoma lijep dvosoban stan na četvrtom spratu zgrade koja je izgrađena prije 15 tak godina.Stan u suštini posjeduje hodnik , veći dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom , veću spavaću sobu , dječiju sobu , kupatilo , dva balkona.Stan je klimatizovan , grijanje centralno zgradno.Uz....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 117.000 KM, 59,00 m2 cca 1980 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodajem dvosoban stan u uzem centru banja luke. Atraktivna lokacija 59 kvadrata, stan na prvom spratu i lift u zgradi. Lijep stan, osvjetljen veci dio dfana pogotovo dnevni boravak i spavaca soba. Dva hodnikas manja i loda u stanu od 3 kvadrata koja neulazi u kvadraturu stana. Balkon....

 
 
 
  Stan, DOBRINJA, 115.000 KM, 76,00 m2 cca 1510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.06.2019.,

www.indomio.ba

Prodajemo kompletno namješten trosoban stan na Dobrinji 1, ulica Dabrobosanska. Površina stana je 76.08m2, a sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dvije sobe, kupatila, toaleta, hodnika, dva balkona i ostave u prizemlju. .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 114.000 KM, 57,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.05.2024.,

www.indomio.ba

Više informacija na 066/345-666 Cijena 2000 po m2 Stan 57 m2 na drugom spratu zgrade , zgrada posjeduje odličan parking.Stan je jugoistočno orijentisan prema dvorištu okruženim zelenilom u mirnom naselju koje se nalazi na 10 minuta od strogog centra grada.Prilikom izgradanje zbog....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 112.800 KM, 94,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Salonski stan , povrsine 94 m2 na 4 spratu ekskluzivno uređen u suštini posjeduje veoma veliki dnevni boravak , kuhinju , dvije spavaće sobe , dva balkona , kupatilo.U stanu ugrađeni veliki gardarobni ormari u hodniku , urađena biblioteka i kamin u boravku , posebno urađeni stropovi....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 2, 250.250 KM, 65,00 m2 cca 3850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.01.2025.,

www.indomio.ba

Novi stambeno-poslovni objekat na lijevoj obali Vrbasa vam pruža savršen spoj urbanog i prirodnog okruženja. Svaki stan je dizajniran tako da pruža savršenu ravnotežu između luksuza i funkcionalnosti. Lokacija: naselje Borik – u blizini Rebrovačkog mosta Kvadratura: 65,00 m2 sa 2....

 
 
 
  Stan, DUBICA, 99.200 KM, 62,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.08.2023.,

www.nekretnine.ba

Trosoban namjesten stan u dobrom stanju.Slike saljemo Viber +49 179 2688695 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Parking Blindirana vrata Klima Internet Ostava .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 90.000 KM, 54,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.12.2025.,

www.indomio.ba

Povoljno prodajem stan 54m2 u Bijeljini.Nalazi se na 4.spratu.Hodnik,kupatilo,dnevna soba sa kuhinjom i balkonom,spavaca soba. 065 917 199 .

 
 
 
  Stan, ZVORNIK, 70.400 KM, 64,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodajem vrlo komforan, funkcionalan i adaptibilan dvosoban stan na odličnoj lokaciji B-blokovi u Zvorniku.Ukupna površina je 64 m2.Stan je na drugom spratu u zgradi sa dva lifta.U njegov sastav ulaze hodnik, veliki dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja ,soba, posebno WC i kupatilo....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 68.000 KM, 56,00 m2 cca 1210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

povoljno prodajem trosoban stan,odlican raspored,d.boravak sa kuhinjom i balkonom,2 s.sobe.hodinik.kupatilo,CG grijanje na cvrsto gorivi-jeftino,papiri uredni .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 58.000 KM, 58,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

vise nego povoljno trosoban stan 58m2,odlican raspored,2 s.sobe,d boravak sa balkonom i odvojenom trepazarijeom i kuhinjom koja ima prozor,hodnik,kupatilo takodje sa prozorm,mirna lokacija,papiri uredni,parkin,juzno orjentisan stan .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-22 (od ukupno 22)