• GoHome Professional
stanovi republika srpska balkon do 270000 km što v - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi republika srpska balkon do 270000 km što v - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi republika srpska balkon do 270000 km što veće 3.sprat

  • Za upit "stanovi republika srpska balkon do 270000 km što veće 3.sprat" pronađeno 5 nekretnina - prosječna cijena 2.616 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • 250000 KM (malo jeftiniji)
    • 280000 KM (malo skuplji)
    • do 2000 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 690 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, BIJELJINA, 156.000 KM, 78,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.12.2024.,

www.indomio.ba

Na prodaju stan u centru Bijeljine površine 78 M2 na trećem spratu u zgradi bez lifta. Stan je u blizini Dizdarević raskršća. Od prostorija ima veći dnevni boravak sa trpezarijom, odvojenu kuhinju sa prozorom, ostavu, dvije spavaće sobe, dva balkona, hodnik i kupatilo. Centralno grijanje....

 
 
 
  Stan, DOBRINJA, 138.000 KM, 66,00 m2 cca 2090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.05.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se trosoban stan površine 66 m², smješten na trećem spratu u potkrovlju stambene zgrade bez lifta, u ulici Trg Ilidžanske brigade, Dobrinja IV, Istočna Ilidža. Karakteristike nekretnine: Ovaj funkcionalan stan sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa izlazom....

 
 
 
  Stan, DOBRINJA, 255.000 KM, 62,00 m2 cca 4110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.10.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se dvostrano orijentisan, dvosoban stan površine 62 m², smješten na 3. spratu stambene zgrade s liftom, izgrađene 2012. godine, u ulici Trg ilidžanske brigade, Dobrinja IV, Istočna Ilidža. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa izlazom na dvostrano....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi republika srpska balkon do 270000 km što veće 3.sprat'
185.220 KM
  Stan, BIJELJINA, 64.800 KM, 52,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

NAPOMENA: Agencija obavlja sve poslove vezano za papirologiju, prevod nekretnine ( grunt, katastar i notar). Kupac nema troškova prema našoj agenciji. Na prodaju stan površine 54 m2 na trećem spratu. Stan je dvosoban, a prostorije su; dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba, hodnik,....

 
 
 
  Stan, DUBICA, 63.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2025.,

www.nekretnine-kd.com

Na prodaju stan u ulici Desanke Maksimović (kadrovska zgrada). Stan je trosoban, površine 81 m 2 , plus dva balkona. Nalazi se na trećem spratu. s061 Desanke Maksimović.

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 5)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.nekretnine365.com