• GoHome Professional
stanovi republika srpska balkon do 280000 km namje - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi republika srpska balkon do 280000 km namje - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi republika srpska balkon do 280000 km namješten Najnovije

  • Za upit "stanovi republika srpska balkon do 280000 km namješten najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 260000 KM (malo jeftiniji)
    • 290000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 690 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, PALE, 260.000 KM, 65,00 m2 cca 4000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Vikendica u blizini Pala, sa dva pomoćna objekta.Vlasništvo 1/1, 3200 kvadrata okućnice, namještena, prilaz direktno sa asfaltnog puta. Plac cijelom dužinom izlazi na asfaltni put. Lokacija pogodna za razne privredne djelatnosti (poljoprivreda, industrija). Telefon: 065910679 Nekretnina....

 
 
 
  Stan, DOBRINJA, 255.000 KM, 62,00 m2 cca 4110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.10.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se dvostrano orijentisan, dvosoban stan površine 62 m², smješten na 3. spratu stambene zgrade s liftom, izgrađene 2012. godine, u ulici Trg ilidžanske brigade, Dobrinja IV, Istočna Ilidža. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa izlazom na dvostrano....

 
 
 
  Stan, IVANICA, 186.000 KM, 68,00 m2 cca 2740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Stan se nalazi u stambenoj zgradi sa 4 apartmana, malo uzdignutoj iznad sela Ivanica, na bosanskoj strani BH-Hrvatske granice, na udaljenosti od 8km do Dubrovnika i 17km do Trebinja. Sa ove tačke imate lijep pogled na selo i sa strane pogled na more. Zgrada se nalazi na mirnoj lokaciji....

 
 
 
  Stan, DERVENTA, 180.734 KM, 78,00 m2 cca 2320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.08.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju trosoban stan od 78.58 m2,na cetvrtom spratu,sa balkonom od 6 m2 i ostavom od 10 m2. Stan se nalazi u ul. Dervenski Oslobodilaca br.45,Kineska Cetvrt. Stan je sredjen i namjesten,bez dodatni ulaganja,i prodaje se sa kompletnim namjestajem koji je vrlo malo koristen,posto....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, 120.000 KM, 57,00 m2 cca 2110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Valero Commercial Real Estate prodaje ekskluzivno za klijenta dvosoban stan, Bulevar vojvode Stepe Stepanovića, u Banja Luci. Objekat je sagrađen vrlo kvaliteno prije 10tak godina. Stan se nalazi na prvom spratu i prostire se na 57 m2 (kuhinja i trpezarija, dnevna soba, spvaća soba,....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 110.000 KM, 53,00 m2 cca 2080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.12.2023.,

www.indomio.ba

Na prodaju stan u samom centru grada( Bijeljina) površine 53 m2 na petom spratu. Stan ima dnevni boravak sa trpezarijom, odvojena kuhinja,ostava,spavaća soba,balkon,kupatilo i hodnik. Stan je kompletno namješten i tako se i prodaje ( osim tv-a i par slika). Zgrada nema lift, a grijanje....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 103.000 KM, 43,00 m2 cca 2400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.12.2025.,

www.indomio.ba

️ BIJELJINA – PRODAJA Nova cijena: 2400 KM/m² (ukupno 103.200 KM) Centar grada 43m² | Namješten stan 2. sprat Uknjižen | Odmah useljiv ✨ Raspored prostorija: Hodnik Kupatilo sa prozorom Odvojena kuhinja sa prozorom ️ Dnevni boravak sa velikim balkonom ️ Spavaća soba Svijetao i funkcionalan....

 
 
 
  Stan, DUBICA, 99.200 KM, 62,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.08.2023.,

www.nekretnine.ba

Trosoban namjesten stan u dobrom stanju.Slike saljemo Viber +49 179 2688695 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Parking Blindirana vrata Klima Internet Ostava .

 
 
 
  Stan, KRČEVINE, 62.000 KM, 53,00 m2 cca 1170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

BRVNARA,DNEVNA SOBA,KUHINJA,KUPATILO,DVIJE SOBE U POTKROVLJU,PODRUM,DVIJE TERASE.NALAZI SE NA NIŠIĆKOJ VISORAVNI NA NAD.VISINI 1050 M.POSADEN VOČNJAK I BASTA.IDEALNO ZA ODMOR. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Struja Namješten Parking Podrum .

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, 52.000 KM, 50,00 m2 cca 1040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Vikendica je renovirana, Ima prateci objekat manji nize vikendice, dve sobe posjeduje manje u podkrovlju ima balkon i jedan dulum zemlje. Za vise informacija javite se na broj viber 065254599 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Struja Namješten .

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stanovi republika srpska balkon do 280000 km namješten (15)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)