• GoHome Professional
stanovi republika srpska balkon do 60 m2 što skupl - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi republika srpska balkon do 60 m2 što skupl - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi republika srpska balkon do 60 m2 što skuplje parking

  • Za upit "stanovi republika srpska balkon do 60 m2 što skuplje parking" pronađeno 31 nekretnina - prosječna cijena 3.139 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 220000 KM
    • do 280000 KM (prosječna cijena)
    • do 330000 KM
    • do 2800 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, SUMBULOVAC, 440.000 KM, 55,00 m2 cca 8000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Vikendica u Sumbulovcu kod Sarajeva (selo Brezovica), 20 km od centra Sarajeva, 15 min do Pala, 30 min do Jahorine. Prizemlje zidano (dnevni boravak, kuhinja i kupatilo) 55 kvadrata. Sprat sa sobom sa dva kreveta i potkrovljem sa jos dva kreveta, pored kuce je zidana garaza sa kanalom....

 
 
 
  Stan, PALE, 300.000 KM, 60,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

6x5 dimenzije vikendice; 3 duluma zemlje; prizemlje; sprat; struja; voda; na asfaltnom putu. Pogodna za pčelarstvo i živinarstvo. Na zemljištu se nalaze i dva pomoćna objekta. Uzgajane maline, kupine, obradjivana bašta.voće Kontakt telefon: +38765/910-679 Nekretnina posjeduje Balkon....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Bulevar, 281.934 KM, 62,00 m2 cca 4550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.02.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se funkcionalan trosoban stan u izgradnji 61.29 m2 u širem centru grada. Strukturu ovog stana činiće hodnik, toalet, kupatilo, dvije spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, te prostrani balkon duž cijelog stana. Stan je dostupa na povučenoj etaži. Stambeni....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi republika srpska balkon do 60 m2 što skuplje parking'
250.250 KM
225.032 KM
164.500 KM
  Stan, BANJA LUKA, Bulevar, 276.460 KM, 60,00 m2 cca 4610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.02.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se funkcionalan trosoban stan u izgradnji 60.10 m2 u širem centru grada. Strukturu ovog stana činiće hodnik, toalet, kupatilo, dvije spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, te prostrani balkon. Stan je dostupa na povučenoj etaži. Stambeni objekat će da krasi....

 
 
 
  Stan, PALE, 260.000 KM, 65,00 m2 cca 4000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Vikendica u blizini Pala, sa dva pomoćna objekta.Vlasništvo 1/1, 3200 kvadrata okućnice, namještena, prilaz direktno sa asfaltnog puta. Plac cijelom dužinom izlazi na asfaltni put. Lokacija pogodna za razne privredne djelatnosti (poljoprivreda, industrija). Telefon: 065910679 Nekretnina....

 
 
 
  Stan, DOBRINJA, 138.000 KM, 66,00 m2 cca 2090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.05.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se trosoban stan površine 66 m², smješten na trećem spratu u potkrovlju stambene zgrade bez lifta, u ulici Trg Ilidžanske brigade, Dobrinja IV, Istočna Ilidža. Karakteristike nekretnine: Ovaj funkcionalan stan sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa izlazom....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 129.500 KM, 35,00 m2 cca 3700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.06.2020.,

asoglas.com

Povoljno prodajem stan u centru grada,a opet u vrlo mirnoj ulici.Stan je na 4 spratu,veoma lijepog rasporeda hodnik,d.boravak sa kuhinjom,s.soba,balkon,kupatilo sa prirodnom ventilacijom.Parking,papiri uredni. .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 126.000 KM, 63,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.11.2024.,

www.indomio.ba

Više info na : 066/345-666 Cijena:2000 po m2 Odličan stan 63 m2 na 4 spratu u suštini konforan dvosoban stan sastoji se od hodnika , trpezarije , kuhinje ,ostave , dnevnog boravka , spavaće soba , kupatila , balkona.Stan koristi i vešernicu za sušenje veša koja se nalazi na svakom....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, 120.000 KM, 57,00 m2 cca 2110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Valero Commercial Real Estate prodaje ekskluzivno za klijenta dvosoban stan, Bulevar vojvode Stepe Stepanovića, u Banja Luci. Objekat je sagrađen vrlo kvaliteno prije 10tak godina. Stan se nalazi na prvom spratu i prostire se na 57 m2 (kuhinja i trpezarija, dnevna soba, spvaća soba,....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 114.000 KM, 57,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.05.2024.,

www.indomio.ba

Više informacija na 066/345-666 Cijena 2000 po m2 Stan 57 m2 na drugom spratu zgrade , zgrada posjeduje odličan parking.Stan je jugoistočno orijentisan prema dvorištu okruženim zelenilom u mirnom naselju koje se nalazi na 10 minuta od strogog centra grada.Prilikom izgradanje zbog....

 
 
 
  Stan, DUBICA, 99.200 KM, 62,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.08.2023.,

www.nekretnine.ba

Trosoban namjesten stan u dobrom stanju.Slike saljemo Viber +49 179 2688695 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Parking Blindirana vrata Klima Internet Ostava .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 66.500 KM, 43,00 m2 cca 1550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.12.2020.,

asoglas.com

Stan površine 43m2 na prvom spratu, dizajniran i osmišljen kako bi Vam pružio udoban i moderan prostor za savremeni život u centru Bijeljine. Strukturu stana čini dnevni boravak, kuhinja, spavaca soba, kupatilo i balkon. Ono što krasi ovaj stan jeste velika prozračnost i osvjetljenost.....

 
 
 
  Stan, KRČEVINE, 62.000 KM, 53,00 m2 cca 1170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

BRVNARA,DNEVNA SOBA,KUHINJA,KUPATILO,DVIJE SOBE U POTKROVLJU,PODRUM,DVIJE TERASE.NALAZI SE NA NIŠIĆKOJ VISORAVNI NA NAD.VISINI 1050 M.POSADEN VOČNJAK I BASTA.IDEALNO ZA ODMOR. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Struja Namješten Parking Podrum .

 
 
 
  Stan, DOBOJ, 50.000 KM, 50,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 42.000 KM, 35,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodaje se stan 35.5 m2. na četvrtom spratu u ulici 1 Decembar. Stan je novi i odmah useljiv. Sastoji se od; dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, balkona, kupatila i hodnika. Zgrada ima lift, parking, a ispred je igralište za djecu. Stan je namješten tako da se prodaje i prazan....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Na upit, 57,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem dvosoban stan u Banja Luci na Mejdanu. Stan je kompletno uređen i namješten te se nalazi 5 minuta od centra grada. Nalazi se na prvom spratu zgrade koja je novogradnja te ima lift. Posjeduje balkon, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, WC, hodnik, spavaću sobu, podrum....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, Na upit, 57,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodajem stan u strogom centru Bijeljine, kod autobuske stanice. Jako lijep raspored, dve spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinja, hodnik, balkon, veliki parking. Stan na 4 spratu, zgrada ima lift. Papiri su uredni. .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, Na upit, 56,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodajem novoizgradjen trosoban stan 56m2. Dvije spavace sobe, dnevni boravak, kihinja, sank, kupatilo, balkon, parking, centralna kotlovnica, papiri uredni. Jugo-istocno orijentisan. .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, Na upit, 61,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Na prodaju trosoban stan novije gradnje u Ugljeviku kod autobuske stanice.Stan je veoma lijepig rasporeda a cine ga hodnik,kupatilo sa prozorom,2.spavace sobe,dnevni boravak sa kuhinjom i balkonom koji je zatvoren pvc stolarijom.Uknjizen.Parking. .