• GoHome Professional
stanovi republika srpska balkon namješten što jeft - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi republika srpska balkon namješten što jeft - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi republika srpska balkon namješten što jeftinije Najnovije

  • Za upit "stanovi republika srpska balkon namješten što jeftinije najnovije" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 24 685 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, BIJELJINA, 42.000 KM, 35,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodaje se stan 35.5 m2. na četvrtom spratu u ulici 1 Decembar. Stan je novi i odmah useljiv. Sastoji se od; dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, balkona, kupatila i hodnika. Zgrada ima lift, parking, a ispred je igralište za djecu. Stan je namješten tako da se prodaje i prazan....

 
 
 
  Stan, DOBOJ, 50.000 KM, 50,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, 52.000 KM, 50,00 m2 cca 1040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Vikendica je renovirana, Ima prateci objekat manji nize vikendice, dve sobe posjeduje manje u podkrovlju ima balkon i jedan dulum zemlje. Za vise informacija javite se na broj viber 065254599 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Struja Namješten .

 
 
 
  Stan, KRČEVINE, 62.000 KM, 53,00 m2 cca 1170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

BRVNARA,DNEVNA SOBA,KUHINJA,KUPATILO,DVIJE SOBE U POTKROVLJU,PODRUM,DVIJE TERASE.NALAZI SE NA NIŠIĆKOJ VISORAVNI NA NAD.VISINI 1050 M.POSADEN VOČNJAK I BASTA.IDEALNO ZA ODMOR. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Struja Namješten Parking Podrum .

 
 
 
  Stan, DUBICA, 99.200 KM, 62,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.08.2023.,

www.nekretnine.ba

Trosoban namjesten stan u dobrom stanju.Slike saljemo Viber +49 179 2688695 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Parking Blindirana vrata Klima Internet Ostava .

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, 120.000 KM, 57,00 m2 cca 2110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Valero Commercial Real Estate prodaje ekskluzivno za klijenta dvosoban stan, Bulevar vojvode Stepe Stepanovića, u Banja Luci. Objekat je sagrađen vrlo kvaliteno prije 10tak godina. Stan se nalazi na prvom spratu i prostire se na 57 m2 (kuhinja i trpezarija, dnevna soba, spvaća soba,....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 156.000 KM, 78,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.12.2024.,

www.indomio.ba

Na prodaju stan u centru Bijeljine površine 78 M2 na trećem spratu u zgradi bez lifta. Stan je u blizini Dizdarević raskršća. Od prostorija ima veći dnevni boravak sa trpezarijom, odvojenu kuhinju sa prozorom, ostavu, dvije spavaće sobe, dva balkona, hodnik i kupatilo. Centralno grijanje....

 
 
 
  Stan, DOBRINJA, 164.500 KM, 47,00 m2 cca 3500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.06.2024.,

www.indomio.ba

Prodaje se dvosoban stan površine 47 m². Isti je pozicioniran na drugom spratu u zgradi od pet spratova, bez lifta, gradnja 2003. godine, u ulici Akademika Petra Mandića, Dobrinja I, Istočna Ilidža. Stan se sastoji od: ulaznog hodnika, spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije,....

 
 
 
  Stan, DERVENTA, 180.734 KM, 78,00 m2 cca 2320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.08.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju trosoban stan od 78.58 m2,na cetvrtom spratu,sa balkonom od 6 m2 i ostavom od 10 m2. Stan se nalazi u ul. Dervenski Oslobodilaca br.45,Kineska Cetvrt. Stan je sredjen i namjesten,bez dodatni ulaganja,i prodaje se sa kompletnim namjestajem koji je vrlo malo koristen,posto....

 
 
 
  Stan, IVANICA, 186.000 KM, 68,00 m2 cca 2740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Stan se nalazi u stambenoj zgradi sa 4 apartmana, malo uzdignutoj iznad sela Ivanica, na bosanskoj strani BH-Hrvatske granice, na udaljenosti od 8km do Dubrovnika i 17km do Trebinja. Sa ove tačke imate lijep pogled na selo i sa strane pogled na more. Zgrada se nalazi na mirnoj lokaciji....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stanovi republika srpska balkon namješten što jeftinije (30)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

Česti upiti za nekretnine

  • Stan u Sarajevu 60 m2