• GoHome Professional
stanovi republika srpska balkon namješten što manj - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi republika srpska balkon namješten što manj - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi republika srpska balkon namješten što manje

  • Za upit "stanovi republika srpska balkon namješten što manje" pronađeno 26 nekretnina - prosječna cijena 2.548 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • do 160000 KM
    • do 200000 KM (prosječna cijena)
    • do 250000 KM
    • do 2000 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 690 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, BIJELJINA, Na upit, 33,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

prodajem namjesten,nekoristen jednosoban stan u centru grada 33m2,blizu zelene pijace,odlican raspored,hodnik,s.soba,d.soba sauvucenom kuhinjom i balkonom,kupatilo,moze i bez namjestaja,papiri,parking,roletne,grijaci itd.. tel : 065 525 870 .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 42.000 KM, 35,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodaje se stan 35.5 m2. na četvrtom spratu u ulici 1 Decembar. Stan je novi i odmah useljiv. Sastoji se od; dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, balkona, kupatila i hodnika. Zgrada ima lift, parking, a ispred je igralište za djecu. Stan je namješten tako da se prodaje i prazan....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Na upit, 35,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Vikendica sa dva sprata , nova gradnja u Sekovicima 5 minuta od centra . Zemljista ima preko dva duluma , cijena je povoljna. Milos 065838053 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Struja Namješten Novogradnja .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi republika srpska balkon namješten što manje'
103.000 KM
164.500 KM
110.000 KM
  Stan, BANJA LUKA, Na upit, 40,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.02.2026.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju je prelijepo imanje površine cca 3.000 m², smješteno u mirnom i prirodnom ambijentu na području Zubaca (Grab), u blizini Trebinja. Idealno za one koji traže mir, privatnost i život u prirodi, ali i za vikendicu, eko-turizam ili manji porodični ranč. Na imanju se nalazi:....

 
 
 
  Stan, DOBOJ, 50.000 KM, 50,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, 52.000 KM, 50,00 m2 cca 1040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Vikendica je renovirana, Ima prateci objekat manji nize vikendice, dve sobe posjeduje manje u podkrovlju ima balkon i jedan dulum zemlje. Za vise informacija javite se na broj viber 065254599 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Struja Namješten .

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Na upit, 50,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.10.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodajem vikendicu na prelijepoj i mirnoj lokaciji u Slatini koja se nalazi 15 km od centra Banjaluke i desetak minuta hoda do Banje Slatina.Vikendica ima dvije spavace sobe (jedna u potkrovlju) kuhinje i dnevnog boravka.Tu su i garaza i veca ostava. Vikendica je namjestena i pogodna....

 
 
 
  Stan, KRČEVINE, 62.000 KM, 53,00 m2 cca 1170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

BRVNARA,DNEVNA SOBA,KUHINJA,KUPATILO,DVIJE SOBE U POTKROVLJU,PODRUM,DVIJE TERASE.NALAZI SE NA NIŠIĆKOJ VISORAVNI NA NAD.VISINI 1050 M.POSADEN VOČNJAK I BASTA.IDEALNO ZA ODMOR. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Struja Namješten Parking Podrum .

 
 
 
  Stan, SUMBULOVAC, 440.000 KM, 55,00 m2 cca 8000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Vikendica u Sumbulovcu kod Sarajeva (selo Brezovica), 20 km od centra Sarajeva, 15 min do Pala, 30 min do Jahorine. Prizemlje zidano (dnevni boravak, kuhinja i kupatilo) 55 kvadrata. Sprat sa sobom sa dva kreveta i potkrovljem sa jos dva kreveta, pored kuce je zidana garaza sa kanalom....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, 120.000 KM, 57,00 m2 cca 2110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Valero Commercial Real Estate prodaje ekskluzivno za klijenta dvosoban stan, Bulevar vojvode Stepe Stepanovića, u Banja Luci. Objekat je sagrađen vrlo kvaliteno prije 10tak godina. Stan se nalazi na prvom spratu i prostire se na 57 m2 (kuhinja i trpezarija, dnevna soba, spvaća soba,....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Na upit, 57,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem dvosoban stan u Banja Luci na Mejdanu. Stan je kompletno uređen i namješten te se nalazi 5 minuta od centra grada. Nalazi se na prvom spratu zgrade koja je novogradnja te ima lift. Posjeduje balkon, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, WC, hodnik, spavaću sobu, podrum....

 
 
 
  Stan, STANIĆ RIJEKA, Na upit, 60,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.10.2023.,

www.nekretnine.ba

U odlicnom stanju i sa pomocnom zgradom na 2000 kvadratnih metara posjedujem vocnjak sa 300 stabala raznih vocki. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten .

 
 
 
  Stan, DOBRINJA, 255.000 KM, 62,00 m2 cca 4110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.10.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se dvostrano orijentisan, dvosoban stan površine 62 m², smješten na 3. spratu stambene zgrade s liftom, izgrađene 2012. godine, u ulici Trg ilidžanske brigade, Dobrinja IV, Istočna Ilidža. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa izlazom na dvostrano....

 
 
 
  Stan, DUBICA, 99.200 KM, 62,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.08.2023.,

www.nekretnine.ba

Trosoban namjesten stan u dobrom stanju.Slike saljemo Viber +49 179 2688695 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Parking Blindirana vrata Klima Internet Ostava .

 
 
 
  Stan, PALE, 260.000 KM, 65,00 m2 cca 4000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Vikendica u blizini Pala, sa dva pomoćna objekta.Vlasništvo 1/1, 3200 kvadrata okućnice, namještena, prilaz direktno sa asfaltnog puta. Plac cijelom dužinom izlazi na asfaltni put. Lokacija pogodna za razne privredne djelatnosti (poljoprivreda, industrija). Telefon: 065910679 Nekretnina....

 
 
 
  Stan, PALE, Na upit, 66,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2023.,

www.nekretnine.ba

STAN_TROSOBAN 66 m2 PRVI SPRAT_ Dnevni boravak, dvije spavaće sobe, kupatilo, predsoblje, hodnik, balkon, spajz,.. Stan posjeduje (u prizemlju ispod stana Garažu 15 m2 i Ostavu 17 m2. Posjeduje vlastito dvorište(park) cca 230 m2. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Stan, IVANICA, 186.000 KM, 68,00 m2 cca 2740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Stan se nalazi u stambenoj zgradi sa 4 apartmana, malo uzdignutoj iznad sela Ivanica, na bosanskoj strani BH-Hrvatske granice, na udaljenosti od 8km do Dubrovnika i 17km do Trebinja. Sa ove tačke imate lijep pogled na selo i sa strane pogled na more. Zgrada se nalazi na mirnoj lokaciji....

 
 
 
  Stan, BRDO, Na upit, 70,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prva gradska zona,18 ari placa ogradjeno sa gradskom vodom i strujom,pomocne prostorije,na 2,5 kilometara od centra grada,na 600-700 metara od akva parka i zoovrta...nije fiksna cena.... Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Struja Namješten Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Stan, DOBRINJA, 115.000 KM, 76,00 m2 cca 1510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.06.2019.,

www.indomio.ba

Prodajemo kompletno namješten trosoban stan na Dobrinji 1, ulica Dabrobosanska. Površina stana je 76.08m2, a sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dvije sobe, kupatila, toaleta, hodnika, dva balkona i ostave u prizemlju. .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 156.000 KM, 78,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.12.2024.,

www.indomio.ba

Na prodaju stan u centru Bijeljine površine 78 M2 na trećem spratu u zgradi bez lifta. Stan je u blizini Dizdarević raskršća. Od prostorija ima veći dnevni boravak sa trpezarijom, odvojenu kuhinju sa prozorom, ostavu, dvije spavaće sobe, dva balkona, hodnik i kupatilo. Centralno grijanje....

 
 
 
  Stan, DERVENTA, 180.734 KM, 78,00 m2 cca 2320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.08.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju trosoban stan od 78.58 m2,na cetvrtom spratu,sa balkonom od 6 m2 i ostavom od 10 m2. Stan se nalazi u ul. Dervenski Oslobodilaca br.45,Kineska Cetvrt. Stan je sredjen i namjesten,bez dodatni ulaganja,i prodaje se sa kompletnim namjestajem koji je vrlo malo koristen,posto....

 
 
 
  Stan, PRIJEDOR, Na upit, 80,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.12.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo vikendicu na obali Sane. Za više informacija telefon: +387 66 242 900 +386 40 585 790 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Struja Namješten Parking Klima Internet Ostava .

 
 
 
  Stan, SOKOLAC, Na upit, 90,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju Vikendica kompletno namjestena , sa pogledom na rijeku Plivu, na putu Pljeva/Gerzovo/Baraci. Povrsine cc90m2 i okucnica cc2000m2, na placu mogucnost gradnje jos dvije vikendice slicne velicine postojecoj. Vikendica ima ukupno 3 spavace sobe, unutrasnje stepeniste,dnevni....

 
 
 
  Stan, PALE, Na upit, 100,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.10.2022.,

www.nekretnine.ba

JEDINSTVENA PONUDA! Zasigurno jedna od ljepsih nekretnina na ovom podrucju! Luksuzno imanje izdvojeno od naselja na oko pola hektara zemlje (5000 m2) sa savrseno sredjenom i jako kvalitetnom planskom savremenom kucom od 100ak m2 smjestenom u prelijepom ambijentu izdvojenog proplanka....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, Na upit, 104,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,