• GoHome Professional
stanovi republika srpska barem 40 m2 do 4500 km/m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi republika srpska barem 40 m2 do 4500 km/m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi republika srpska barem 40 m2 do 4500 km/m2 do 450000 km što manje Najnovije

  • Za upit "stanovi republika srpska barem 40 m2 do 4500 km/m2 do 450000 km što manje najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 24 690 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, BANJA LUKA, Borik 1, 149.760 KM, 37,00 m2 cca 4050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.12.2024.,

www.indomio.ba

Novi stambeno-poslovni objekat na lijevoj obali Vrbasa vam pruža savršen spoj urbanog i prirodnog okruženja. Svaki stan je dizajniran tako da pruža savršenu ravnotežu između luksuza i funkcionalnosti. Lokacija: naselje Borik – u blizini Rebrovačkog mosta Kvadratura: 37,44 m2 sa 1....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 40.000 KM, 37,00 m2 cca 1080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

prodajem novi jednoipsoban stan ,odmah useljiv,lijep raspored,hodnik,d,soba sa uvucenom kuhinjom i prozorom iz kuhinje,balkon,s.soba,ostava,kupatilo sa prozorom,jugo-istok,lijep pogled,papiri uredni,dobar za izdavanje 065321085 .

 
 
 
  Stan, DOBRINJA, 95.575 KM, 38,00 m2 cca 2520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.04.2024.,

www.indomio.ba

PRODAJA STANOVA!!! NOVOGRADNJA!!! LOKACIJA :MUHAMEDA I VLADE MEHMEDBASICA BB,NOVA DOBRINJA FAZA II U nastavku Dobrinje 4 Više informacija na 065/513-480 ili na mail: prodaja@npl-project.com MOGUĆNOST KREDITIRANJA PREKO NLB BANKE, ATOS BANK, NOVA BANKA,SPARKASSE BANK,NAŠA BANK .

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 2, 174.680 KM, 39,00 m2 cca 4480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.06.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se manji jednosoban stan u izgradnji površine 38.71 m² u naselju Borik. Strukturu stana čine kupatilo, dnevna soba sa trepezarijom i kuhinjom, spavaća soba i lođa. Ovaj tip stana je smješten na tipskim etažama (od prvog do šestog sprata). Budući stambeni objekat (-2Po + P....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 48.000 KM, 40,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Potreban stan u Bijeljini oko 40 qm do drugog sprata sa liftom po mogocnosti jugoistocna ili juzna strana. .

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, 82.000 KM, 41,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodajem stan od 41 m2, na četvrtom spratu u Beogradskoj ulici. Zgrada sa liftom. Stan ima centralno grijanje. Za sve informacije pozovite na 066/474-165. Na sms poruke ne odgovoram. .

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 2, 191.250 KM, 42,00 m2 cca 4550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se jednosoban stan u izgradnji povšine 42.50 m2 u naselju Borik. Strukturu stana čini hodnik, kupatilo, spavaća soba, trpezarija sa kuhinjom, dnevna soba i lođa. Ovaj tip stana je ostao slobodan na šestom spratu stambenog objetka koji će posjedovati lift. Stambeni objekt čini....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 190.992 KM, 42,00 m2 cca 4550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.02.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se jednosoban stan u izgradnji 41.52 m2 u širem centru grada. Strukturu ovog stana činiće hodnik, kupatilo, spavaća soba i dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom i lođa. Ovaj tip stana je dostupan na prvom, drugom, trećem i četvrtom spratu. Stambeni objekat će da krasi visoki....

 
 
 
 
+37%

Promjena cijene sa 137.600 KM na 189.000 KM dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, BANJA LUKA, Borik 1, 189.000 KM, 42,00 m2 cca 4500 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.07.2025 - 128.000 KM
07.11.2025 - 134.400 KM
19.02.2026 - 137.600 KM
29.04.2026 - 189.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.07.2025.,

www.indomio.ba

Prodaju se stanovi manji i funkcionalni stanovi u izgradnji u naselju Borik U ponudi su stanovi odličnog rasporeda sa jednom, dvije i tri spavaće sobe. Stambeni objekt čini prizemlje + 6 spratova + povučena etaža sa ugrađenim liftom. Ispred objetka su parking mjesta, a na -1 etaži....

 
 
 
  Stan, VRANEŠEVIĆI, 110.000 KM, 42,00 m2 cca 2620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.07.2025.,

www.nekretnine.ba

Montažna kuća 42m2, sa 10 ari (1.000 m2) placa i pomoćnim objektom pored reke Drine. Ar placa (100 m2) se nalazi ispod magistralnog puta Bratunac - Skelani a 9 ari (900 m2) odmah iznad puta. Zeljište nije plavljivo usred povećanog vodostaja reke Drine. Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stanovi republika srpska barem 40 m2 do 4500 km/m2 do 450000 km što manje (180)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni