• GoHome Professional
stanovi republika srpska do 190000 km najnovije št - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi republika srpska do 190000 km najnovije št - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi republika srpska do 190000 km najnovije što veće

  • Za upit "stanovi republika srpska do 190000 km najnovije što veće" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 180000 KM (malo jeftiniji)
    • 190000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 658 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, MODRIČA, 199.999 KM, 136,00 m2 cca 1470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem cetverosoban stan nova gradnja sa balkonom duzine 25 m u stanu je parket u svim sobama na balkonu je keramika u stanu ima filter za preciscavanje vode stan je useljiv u prizemlju se nalaze dve garaze u sklopu sa stanom i u cenu stana je uracunato. Nekretnina posjeduje Garaža....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 112.800 KM, 94,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Salonski stan , povrsine 94 m2 na 4 spratu ekskluzivno uređen u suštini posjeduje veoma veliki dnevni boravak , kuhinju , dvije spavaće sobe , dva balkona , kupatilo.U stanu ugrađeni veliki gardarobni ormari u hodniku , urađena biblioteka i kamin u boravku , posebno urađeni stropovi....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 193.500 KM, 86,00 m2 cca 2250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.02.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju – Nov, uknjižen stan u Bijeljini (86 m²) Prodaje se prostran i funkcionalan stan površine 86 m², smešten na prvom spratu stambene zgrade u Bijeljini. Karakteristike stana: ✅ Dnevni boravak sa kuhinjom ✅ Tri spavaće sobe ✅ Dva balkona ✅ Kupatilo + WC ✅ Hodnik iz kojeg se....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 190.000 KM, 82,00 m2 cca 2320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.09.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju stan – 82 m², Bijeljina (ul. Gavrila Principa) Stan se nalazi na odličnoj lokaciji u ulici Gavrila Principa, Bijeljina. ️ Kompletno namješten i odmah useljiv! Struktura stana: Dnevni boravak Dvije spavaće sobe Kuhinja + špajz Hodnik Kupatilo i dodatni WC (odvojeni) Terasa....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 1, 186.000 KM, 77,00 m2 cca 2420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.07.2025.,

www.indomio.ba

POVOLJNO! Na prodaju trosoban stan od 77m2 u naselju Borik. Struktura stana: ulazni hodnik, prostrana kuhinja koja je vratima povezana sa dnevnim boravkom, balkon na koji se može pristupiti kako iz kuhinje tako i iz dnevnog boravka, toalet, degažman, kupatilo, dvije spavaće sobe.....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 174.800 KM, 76,00 m2 cca 2300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.02.2024.,

www.indomio.ba

Na prodaju stan u Bijeljini u bijelim soliterima na prvom spratu površine 76 m2. Stan ima dvije spavaće sobe, dn.boravak, odvojenu kuhinju,kupatilo, wc i balkon da pogledom na glavnu ulicu. Cijena 2300 KM/ m2 065/259-797 Slavka Agencija Đokić .

 
 
 
  Stan, DERVENTA, 199.000 KM, 76,00 m2 cca 2620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.01.2026.,

www.indomio.ba

Na prodaju stan u ul. Milovana Bjelosevica Belog u Derventi. Stan se nalazi na drugom spratu i kompletno je namjesten,vrhunskim namjestajem,i kao takav se prodaje. Stan se nalazi na dobroj lokaciji i sve sto treba je u blizini. Nisu potrebna nikakva ulaganja,centralno grijanje i klimatizovan.....

 
 
 
  Stan, DOBRINJA, 115.000 KM, 76,00 m2 cca 1510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.06.2019.,

www.indomio.ba

Prodajemo kompletno namješten trosoban stan na Dobrinji 1, ulica Dabrobosanska. Površina stana je 76.08m2, a sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dvije sobe, kupatila, toaleta, hodnika, dva balkona i ostave u prizemlju. .

 
 
 
  Stan, NEVESINJE, 82.500 KM, 75,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.06.2020.,

asoglas.com

Stanovi u izgradnji-Nevesinje detaljnije na www.indeks.ba http://www.indeks.ba/preduzece/Nevesinje_Nekretnine-prodaja_stanova_u_izgradnji_Aurora_doo.html .

 
 
 
  Stan, PALE, 80.000 KM, 75,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaja vikendica od cca 75 kvadrata i 2000 kvadrata zemlje. Put Brus prema Jahorini. Papiri uredni. 1200 metara nadmorska visina i pripada općini Pale. Zemlja uredjena, ima svoj izvor vode, gradska struja, kanalizacija septicka jama, a ima svoj prilazni put u papirima sa komsijom.....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stanovi republika srpska do 190000 km što veće (200)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)