• GoHome Professional
stanovi republika srpska do 360000 km što jeftinij - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi republika srpska do 360000 km što jeftinij - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi republika srpska do 360000 km što jeftinije do 4200 KM/m2 lođa

  • Za upit "stanovi republika srpska do 360000 km što jeftinije do 4200 km/m2 lođa" pronađeno 30 nekretnina - prosječna cijena 4.007 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosječna površina)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po cijeni
    • do 330000 KM
    • do 410000 KM (prosječna cijena)
    • do 490000 KM
    • do 4100 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • moderan
    • 1.sprat
    • parking
    • 4.sprat
    • 2.sprat
  • Slike

Pretraženo 24 690 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 117.000 KM, 59,00 m2 cca 1980 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodajem dvosoban stan u uzem centru banja luke. Atraktivna lokacija 59 kvadrata, stan na prvom spratu i lift u zgradi. Lijep stan, osvjetljen veci dio dfana pogotovo dnevni boravak i spavaca soba. Dva hodnikas manja i loda u stanu od 3 kvadrata koja neulazi u kvadraturu stana. Balkon....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 2, 172.280 KM, 43,00 m2 cca 4010 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.01.2025.,

www.indomio.ba

Novi stambeno-poslovni objekat na lijevoj obali Vrbasa vam pruža savršen spoj urbanog i prirodnog okruženja. Svaki stan je dizajniran tako da pruža savršenu ravnotežu između luksuza i funkcionalnosti. Lokacija: naselje Borik – u blizini Rebrovačkog mosta Kvadratura: 43,07 m2 sa 1....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 2, 174.680 KM, 39,00 m2 cca 4480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.06.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se manji jednosoban stan u izgradnji površine 38.71 m² u naselju Borik. Strukturu stana čine kupatilo, dnevna soba sa trepezarijom i kuhinjom, spavaća soba i lođa. Ovaj tip stana je smješten na tipskim etažama (od prvog do šestog sprata). Budući stambeni objekat (-2Po + P....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi republika srpska do 360000 km što jeftinije do 4200 km/m2 lođa'
180.320 KM
183.232 KM
190.992 KM
  Stan, BANJA LUKA, 178.928 KM, 50,00 m2 cca 3580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodaje se dvosoban stan u izgradnji površini 50.12 m2 na odličnoj lokaciji kod parka „Mladen Stojanović“. Strukturu stana čine hodik, kupatilo, kuhinja, dnevni boravak sa trepzarijom, spavaća soba i lođa. Stan će da karakteriše vrhunski kvalitet materijala i opreme. Podovi u kupatilu,....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 2, 191.250 KM, 42,00 m2 cca 4550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se jednosoban stan u izgradnji povšine 42.50 m2 u naselju Borik. Strukturu stana čini hodnik, kupatilo, spavaća soba, trpezarija sa kuhinjom, dnevna soba i lođa. Ovaj tip stana je ostao slobodan na šestom spratu stambenog objetka koji će posjedovati lift. Stambeni objekt čini....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Lazarevo 2, 193.215 KM, 70,00 m2 cca 2760 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.08.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju funcionalan trosoban stan u izgradnji 70.26 m² u naselju Lazarevo. Strukturu stana činiće hodnik, dvije spavaće sobe, kupatilo, dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja sa ostavom i lođa. Ovaj tip stana je ostao slobodan na II, III, IV i V sprartu. Zgradu će da karakteriše....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 2, 194.715 KM, 43,00 m2 cca 4530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se jednosoban stan u izgradnji povšine 43.27 m2 u naselju Borik. Strukturu stana čini hodnik, kupatilo, spavaća soba, trpezarija sa kuhinjom, dnevna soba i lođa. Ovaj tip stana je ostao slobodan na petom i šestom spratu stambenog objetka koji će posjedovati lift. Stambeni....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 189.000 KM na 194.893 KM dana 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, BANJA LUKA, Lazarevo 1, 194.893 KM, 49,00 m2 cca 3980 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.07.2025 - 186.500 KM
24.02.2026 - 189.000 KM
28.03.2026 - 194.893 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.07.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se manji funkcionalan trosoban stan u izgradnji površine 49.19 m² u naselju Lazarevo. Strukturu stana činiće hodnik, kupatilo, spavaća soba, manja (dječija) spavaća soba, dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, te manja lođa. Ovaj tip stana je ostao slobodan na visokom prizemlju.....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 196.328 KM, 43,00 m2 cca 4570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.02.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se jednosoban stan u izgradnji 42.68 m2 u širem centru grada. Strukturu ovog stana činiće hodnik, kupatilo, spavaća soba i dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom i lođa. Ovaj tip stana je dostupan na prvom, drugom, trećem i četvrtom spratu. Stambeni objekat će da krasi visoki....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Bulevar, 198.214 KM, 43,00 m2 cca 4610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.02.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se jednosoban stan u izgradnji 43.09 m2 u širem centru grada. Strukturu ovog stana činiće hodnik, kupatilo, spavaća soba i dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom i lođa. Stan je smješten na povučenoj etaži (peti sprat). Stambeni objekat će da krasi visoki nivo opremljenosti....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 200.330 KM, 44,00 m2 cca 4550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.02.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se jednosoban stan u izgradnji 43.55 m2 u širem centru grada. Strukturu ovog stana činiće hodnik, kupatilo, spavaća soba, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom i lođa. Stan je smješten na visokom prizemlju. Stambeni objekat će da krasi visoki nivo opremljenosti i kvalitetne....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 201.158 KM, 44,00 m2 cca 4570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.02.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se jednosoban stan u izgradnji 43.73 m2 u širem centru grada. Strukturu ovog stana činiće hodnik, kupatilo, spavaća soba i dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom i lođa. Ovaj tip stana je dostupan na prvom, drugom, trećem i četvrtom spratu. Stambeni objekat će da krasi visoki....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 2, 204.633 KM, 52,00 m2 cca 3940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.01.2025.,

www.indomio.ba

Novi stambeno-poslovni objekat na lijevoj obali Vrbasa vam pruža savršen spoj urbanog i prirodnog okruženja. Svaki stan je dizajniran tako da pruža savršenu ravnotežu između luksuza i funkcionalnosti. Lokacija: naselje Borik – u blizini Rebrovačkog mosta Kvadratura: 52,47 m2 sa 2....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 2, 205.200 KM, 45,00 m2 cca 4560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se jednosoban stan u izgradnji povšine 45.60 m2 u naselju Borik. Strukturu stana čini hodnik, kupatilo, spavaća soba, trpezarija sa kuhinjom, dnevna soba i lođa. Ovaj tip stana je smješten na visokom prizemlju stambenog objetka. Stambeni objekt čini prizemlje + 6 spratova....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Lazarevo 1, 206.758 KM, 54,00 m2 cca 3830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.03.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se manji funkcionali trosoban stan u izgradnji površine 54.41 m² u naselju Lazarevo. Strukturu stana činiće hodnik, kupatilo, spavaća soba, manja (dječija) spavaća soba, dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, te manja lođa. Stan će biti smješten na visokom prizemlju budućeg....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, 217.877 KM, 61,00 m2 cca 3570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodaje se trosoban stan u izgradnji 61.03 m2 na odličnoj lokaciji kod parka „Mladen Stojanović“. Strukturu ovog tipa stana čine hodik, kupatilo, kuhinja, dnevni boravak sa trepzarijom, dvije spavaće sobe i lođa. Stan će da karakteriše vrhunski kvalitet materijala i opreme. Podovi....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 2, 225.495 KM, 50,00 m2 cca 4510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se manji i funkcionalan dvoiposoban stan u izgradnji površine 50.11 m2 u naselju Borik. Strukuru stana čini hodnik, kupatilo, dvije manje sobe, kuhinja sa trpezarijom, dnevni boravak i lođa. Ovaj tip stana je ostao slobodan na šestom i sedmom spratu stambenog objekta u izgradnji.....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Starčevica, 228.735 KM, 58,00 m2 cca 3940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.11.2022.,

www.indomio.ba

Prodaje se manji trosoban stan 58.65 m² u izgradnji u naselju Starčevica. Stukturu stana sačinjava hodnik, kupatilo, kuhinja, dnevni boravak sa trpezarijom, dvije spavaće sobe i manja lođa. Struktura objekta je -2Su + P + 3 + Pe koju čini 19 stambenih jedinica i jedan manji poslovni....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 2, 232.388 KM, 56,00 m2 cca 4150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.06.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se manji trosoban stan u izgradnji 56.68 m² u naselju Borik. Strukturu ovog stana čini manji hodnik, kupatilo, dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, dvije spavaće sobe i lođa. Ovaj stan je tip stana je slobodna na tipskim etažama (I-V sprat). Budući objekat u kojem je smješten....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Starčevica, 233.940 KM, 55,00 m2 cca 4250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se funkcionalan trosoban stan površine 55.70 m2 u naselju Starčevica. Strukturu stana sačinjavaće hodnik, kupatilo, dnevna soba sa trpezarijom, dvije spavaće sobe, kuhinja i lođa. Stan je smješten na petom spratu. Objekat je zamišljen kao isključivo stambeni, a krasiće ga....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 246.574 KM, 60,00 m2 cca 4110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.06.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se manji trosoban stan u izgradnji 60.14 m² u naselju Borik. Strukturu ovog stana čini manji hodnik, kupatilo, dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, dvije spavaće sobe i lođa. Ovaj stan je slobodan na prvom,drugom, trećem, četvrtom i petom spratu. Budući objekat u kojem je....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Starčevica, 249.480 KM, 62,00 m2 cca 4020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.12.2025.,

www.indomio.ba

Banja Luka, Ulica Srpskih ustanika, Starčevica. Prodaje se trosoban stan, u izgradnji, površine 62,37 m2. Stan se nalazi na prvom spratu stambeno-poslovne zgrade. STRUKTURA: dnevni boravak sa kuhinjom i sa izlazom na lođu, spavaća soba, dječija soba, hodnik i kupatilo. GRIJANJE: zgrada....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 1, 254.979 KM, 62,00 m2 cca 4110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.06.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se manji trosoban stan u izgradnji 62.19 m² u naselju Borik. Strukturu ovog stana čini manji hodnik, kupatilo, dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, dvije spavaće sobe i lođa. Ovaj stan je tip stana je slobodna na tipskim etažama (I-V sprat). Budući objekat u kojem je smješten....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 2, 259.530 KM, 63,00 m2 cca 4120 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.07.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se trosoban stan u izgradnji 63.30 m² u naselju Borik. Strukturu ovog stana čini manji hodnik, kupatilo, dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, dvije spavaće sobe i lođa. Ovaj stan je tip stana je slobodna na tipskim etažama (I-V sprat). Budući objekat u kojem je smješten stan....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 260.000 KM, 130,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.04.2019.,

www.indomio.ba

U užem centru grada , kod Medicinskog fakulteta , prodaje se petosoban stan površine 130m2. Stan je dvoetažni , nalazi se na drugom spratu zgade koja ne posjeduje lift , a u pitanju je nadogradnja iz 2000.godine. Na donjoj etaži se nalazi dnevni boravak , trpezarija , kuhinja , spavaća....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 2, 269.165 KM, 65,00 m2 cca 4140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.07.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se trosoban stan u izgradnji 65.65 m² u naselju Borik. Strukturu ovog stana čini manji hodnik, kupatilo, dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, dvije spavaće sobe i lođa. Ovaj stan je tip stana je slobodna na tipskim etažama (I-V sprat). Budući objekat u kojem je smješten stan....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, 282.672 KM, 79,00 m2 cca 3580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodaje se četvorosoban stan u izgradnji 79.18m2 na odličnoj lokaciji kod parka „Mladen Stojanović“. Strukturu ovog tipa stana čine hodik, dva kupatila, kuhinja, dnevni boravak sa trepzarijom, tri spavaće sobe i lođa. Stan će da karakteriše vrhunski kvalitet materijala i opreme. Podovi....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Bulevar, 293.112 KM, 64,00 m2 cca 4580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.02.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se funkcionalan trosoban stan u izgradnji 63.72 m2 u širem centru grada. Strukturu ovog stana činiće hodnik, dva kupatila, dvije spavaće sobe, degažman,dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, te lođa. Ovaj tip stana je dostupan na tipskim etažama Stambeni objekat će da krasi....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 323.932 KM, 71,00 m2 cca 4560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.02.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se funkcionalan troiposoban stan u izgradnji 70.42 m2 u širem centru grada. Strukturu ovog stana činiće hodnik, kupatilo, dvije spavaće sobe, radna soba, degažman i dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, te manja lođa. Stan je smješten na visokom prizemlju. Stambeni objekat....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Bulevar, 373.428 KM, 82,00 m2 cca 4550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.02.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se funkcionalan četvorosoban stan u izgradnji 81.18 m2 u širem centru grada. Strukturu ovog stana činiće hodnik, dva kupatila, tri spavaće sobe, degažman, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, lođa i balkon. Ovaj tip stana je dostupan na tipskim etažam od prvog do četvrtog....