• GoHome Professional
stanovi republika srpska do 360000 km što jeftinij - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi republika srpska do 360000 km što jeftinij - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi republika srpska do 360000 km što jeftinije pala cijena

  • Za upit "stanovi republika srpska do 360000 km što jeftinije pala cijena" pronađeno 4 nekretnina - prosječna cijena 5.209 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosječna površina)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po cijeni
    • 340000 KM (malo jeftiniji)
    • 370000 KM (malo skuplji)
    • do 5600 KM/m2 (prosječna cijena)
  •  Po svojstvima
    • 4.sprat
    • lift
  • Slike

Pretraženo 24 689 nekretnina (21 agencija i portala)

 
-4%

Promjena cijene sa 73.000 KM na 70.000 KM dana 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PRIJEDOR, 70.000 KM
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.11.2025 - 73.000 KM
02.05.2026 - 70.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.11.2025.,

www.vhs-nekretnine.com

Na prodaju stan 50m2 koji se nalazi u naselju Novom Gradu. .

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 189.900 KM na 175.000 KM dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, JAHORINA, 175.000 KM, 35,00 m2 cca 5000 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.02.2026 - 189.900 KM
22.04.2026 - 175.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.02.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 190.000 KM na 187.000 KM dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, BANJA LUKA, Borik 1, 187.000 KM, 58,00 m2 cca 3220 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.11.2025 - 194.000 KM
26.02.2026 - 190.000 KM
17.04.2026 - 187.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.11.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju dvosban stan površine 57.93 m2 u naselju Borik. Strukturu stana čini hodnik, kupatilo, velika spavaća soba, kuhinja sa trpezarijom, dnevni boravak i dvije lođe. Stan je u dobrom stanju, očuvan. Treba naglasti da je su stanu ugrađena vanjska PVC stolarija, kupatilo je renovirano....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi republika srpska do 360000 km što jeftinije pala cijena'
280.000 KM
390.000 KM
 
-4%

Promjena cijene sa 248.000 KM na 239.000 KM dana 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, JAHORINA, 239.000 KM, 39,00 m2 cca 6130 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.11.2025 - 248.000 KM
27.04.2026 - 239.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.11.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 4)