• GoHome Professional
stanovi republika srpska do 360000 km što skuplje - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi republika srpska do 360000 km što skuplje - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi republika srpska do 360000 km što skuplje 40 m2

  • Za upit "stanovi republika srpska do 360000 km što skuplje 40 m2" pronađeno 61 nekretnina - prosječna cijena 5.067 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 340000 KM (malo jeftiniji)
    • 370000 KM (malo skuplji)
    • do 5200 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • 3.sprat
    • opremljen
    • bazen
    • lođa
    • prizemlje
  • Slike

Pretraženo 24 665 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, PALE, 390.000 KM, 39,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, PALE, 390.000 KM, 39,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 380.000 KM, 38,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi republika srpska do 360000 km što skuplje 40 m2'
361.500 KM
344.988 KM
326.000 KM
  Stan, JAHORINA, 365.000 KM, 43,00 m2 cca 8490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.05.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 322.690 KM na 321.040 KM dana Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, JAHORINA, 321.040 KM, 43,00 m2 cca 7470 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.03.2026 - 322.707 KM
16.03.2026 - 322.641 KM
18.03.2026 - 322.707 KM
19.03.2026 - 322.690 KM
21.03.2026 - 322.426 KM
22.03.2026 - 322.707 KM
24.03.2026 - 322.476 KM
25.03.2026 - 322.658 KM
27.03.2026 - 322.707 KM
28.03.2026 - 322.971 KM
29.03.2026 - 323.812 KM
30.03.2026 - 322.724 KM
01.04.2026 - 322.294 KM
02.04.2026 - 322.888 KM
03.04.2026 - 322.773 KM
04.04.2026 - 322.806 KM
05.04.2026 - 322.212 KM
07.04.2026 - 322.922 KM
09.04.2026 - 322.872 KM
10.04.2026 - 322.756 KM
11.04.2026 - 323.532 KM
12.04.2026 - 322.624 KM
14.04.2026 - 322.509 KM
15.04.2026 - 322.690 KM
22.04.2026 - 322.113 KM
23.04.2026 - 322.460 KM
24.04.2026 - 322.608 KM
25.04.2026 - 323.020 KM
26.04.2026 - 323.186 KM
27.04.2026 - 322.707 KM
28.04.2026 - 323.235 KM
29.04.2026 - 322.377 KM
30.04.2026 - 322.674 KM
01.05.2026 - 322.839 KM
02.05.2026 - 323.878 KM
03.05.2026 - 323.037 KM
05.05.2026 - 322.592 KM
06.05.2026 - 322.888 KM
07.05.2026 - 322.658 KM
09.05.2026 - 323.664 KM
10.05.2026 - 322.608 KM
13.05.2026 - 322.724 KM
15.05.2026 - 322.690 KM
16.05.2026 - 321.040 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.03.2026.,

www.indomio.ba

Jahorina-Aparthotel Horizonti-na najboljoj poziciji, samom vrhu planine na 1670m nadmorske visine 1.5, 43m2, 1/6, EG, lift, parking (u ponudi identičan apartman i na 3.spratu) prostorije: dnevni boravak sa kuhinjsko-trpezarijskim delom, spavaća soba, kupatilo Nalazi se na samom vrhu....

 
 
 
  Stan, BABIN DO, 320.000 KM, 42,00 m2 cca 7620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.11.2025.,

www.embra.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 315.000 KM, 41,00 m2 cca 7680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.03.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 285.551 KM, 40,00 m2 cca 7140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.03.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 268.000 KM, 37,00 m2 cca 7240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.06.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 254.241 KM na 252.941 KM dana Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, JAHORINA, 252.941 KM, 38,00 m2 cca 6660 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.02.2026 - 254.319 KM
15.02.2026 - 254.241 KM
17.02.2026 - 254.111 KM
18.02.2026 - 254.228 KM
19.02.2026 - 254.397 KM
20.02.2026 - 254.254 KM
22.02.2026 - 254.150 KM
25.02.2026 - 254.267 KM
27.02.2026 - 253.773 KM
28.02.2026 - 254.163 KM
01.03.2026 - 254.215 KM
04.03.2026 - 254.410 KM
05.03.2026 - 254.254 KM
06.03.2026 - 254.410 KM
07.03.2026 - 254.384 KM
08.03.2026 - 254.163 KM
10.03.2026 - 252.915 KM
12.03.2026 - 254.163 KM
14.03.2026 - 254.254 KM
20.03.2026 - 254.176 KM
21.03.2026 - 254.033 KM
22.03.2026 - 254.254 KM
24.03.2026 - 254.072 KM
25.03.2026 - 254.215 KM
28.03.2026 - 254.462 KM
29.03.2026 - 255.125 KM
30.03.2026 - 254.267 KM
31.03.2026 - 254.319 KM
01.04.2026 - 253.929 KM
02.04.2026 - 254.397 KM
05.04.2026 - 253.864 KM
07.04.2026 - 254.423 KM
09.04.2026 - 254.384 KM
10.04.2026 - 254.293 KM
11.04.2026 - 254.904 KM
12.04.2026 - 254.189 KM
14.04.2026 - 254.098 KM
15.04.2026 - 254.241 KM
17.04.2026 - 254.176 KM
19.04.2026 - 254.215 KM
22.04.2026 - 253.786 KM
23.04.2026 - 254.059 KM
24.04.2026 - 254.176 KM
25.04.2026 - 254.501 KM
26.04.2026 - 254.631 KM
27.04.2026 - 254.254 KM
28.04.2026 - 254.670 KM
29.04.2026 - 253.994 KM
30.04.2026 - 254.228 KM
01.05.2026 - 254.358 KM
02.05.2026 - 255.177 KM
03.05.2026 - 254.514 KM
05.05.2026 - 254.163 KM
06.05.2026 - 254.397 KM
07.05.2026 - 254.215 KM
09.05.2026 - 255.008 KM
10.05.2026 - 254.176 KM
12.05.2026 - 254.241 KM
16.05.2026 - 252.941 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.02.2026.,

www.indomio.ba

Stan sa jednom spavaćom sobom, na prvom spratu nalazi se u okviru novog centra Jahorine, poznatijeg pod nazivom Snježna dolina. Stan je površine 38m2, a poseduje spavaću sobu, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, kao i kupatilo i lođu. U stanu je sve potpuno novo i neupotrebljavano....

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 249.000 KM, 38,00 m2 cca 6550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.10.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 249.983 KM na 248.705 KM dana Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, JAHORINA, 248.705 KM, 43,00 m2 cca 5780 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.06.2025 - 250.098 KM
15.06.2025 - 249.996 KM
17.06.2025 - 250.968 KM
18.06.2025 - 249.779 KM
19.06.2025 - 250.060 KM
20.06.2025 - 249.932 KM
24.06.2025 - 249.843 KM
25.06.2025 - 250.047 KM
26.06.2025 - 249.920 KM
28.06.2025 - 250.571 KM
29.06.2025 - 249.920 KM
01.07.2025 - 250.060 KM
02.07.2025 - 249.945 KM
04.07.2025 - 249.856 KM
06.07.2025 - 250.009 KM
09.07.2025 - 249.753 KM
11.07.2025 - 249.843 KM
12.07.2025 - 249.932 KM
13.07.2025 - 249.881 KM
19.07.2025 - 249.996 KM
20.07.2025 - 249.843 KM
22.07.2025 - 250.137 KM
23.07.2025 - 249.907 KM
25.07.2025 - 250.047 KM
26.07.2025 - 249.344 KM
27.07.2025 - 249.958 KM
30.07.2025 - 249.626 KM
31.07.2025 - 249.779 KM
01.08.2025 - 249.907 KM
02.08.2025 - 250.009 KM
05.08.2025 - 249.626 KM
06.08.2025 - 249.268 KM
07.08.2025 - 249.920 KM
08.08.2025 - 249.715 KM
09.08.2025 - 250.047 KM
10.08.2025 - 249.920 KM
12.08.2025 - 249.715 KM
13.08.2025 - 249.843 KM
14.08.2025 - 249.996 KM
15.08.2025 - 249.830 KM
16.08.2025 - 249.971 KM
17.08.2025 - 250.341 KM
18.08.2025 - 250.047 KM
19.08.2025 - 249.971 KM
20.08.2025 - 249.881 KM
21.08.2025 - 250.035 KM
22.08.2025 - 249.881 KM
23.08.2025 - 250.098 KM
24.08.2025 - 252.617 KM
25.08.2025 - 249.945 KM
28.08.2025 - 250.111 KM
29.08.2025 - 249.945 KM
02.09.2025 - 250.648 KM
03.09.2025 - 250.303 KM
04.09.2025 - 250.060 KM
05.09.2025 - 249.971 KM
09.09.2025 - 249.894 KM
11.09.2025 - 249.958 KM
16.09.2025 - 250.035 KM
17.09.2025 - 249.996 KM
18.09.2025 - 249.536 KM
19.09.2025 - 249.792 KM
22.09.2025 - 249.971 KM
24.09.2025 - 250.444 KM
25.09.2025 - 249.945 KM
27.09.2025 - 250.047 KM
29.09.2025 - 249.958 KM
30.09.2025 - 250.354 KM
01.10.2025 - 250.073 KM
02.10.2025 - 250.111 KM
03.10.2025 - 249.996 KM
05.10.2025 - 250.009 KM
08.10.2025 - 249.817 KM
09.10.2025 - 249.996 KM
10.10.2025 - 249.447 KM
11.10.2025 - 249.894 KM
14.10.2025 - 249.779 KM
15.10.2025 - 250.047 KM
16.10.2025 - 250.380 KM
17.10.2025 - 250.124 KM
18.10.2025 - 250.022 KM
19.10.2025 - 250.124 KM
21.10.2025 - 249.920 KM
24.10.2025 - 250.086 KM
25.10.2025 - 249.932 KM
26.10.2025 - 250.290 KM
27.10.2025 - 249.996 KM
28.10.2025 - 250.047 KM
29.10.2025 - 249.613 KM
30.10.2025 - 249.817 KM
01.11.2025 - 250.060 KM
02.11.2025 - 249.996 KM
08.11.2025 - 250.047 KM
09.11.2025 - 250.137 KM
11.11.2025 - 249.881 KM
13.11.2025 - 250.009 KM
14.11.2025 - 250.750 KM
15.11.2025 - 250.469 KM
16.11.2025 - 250.035 KM
18.11.2025 - 249.996 KM
20.11.2025 - 250.226 KM
21.11.2025 - 249.958 KM
22.11.2025 - 250.380 KM
23.11.2025 - 249.907 KM
25.11.2025 - 250.661 KM
26.11.2025 - 250.367 KM
27.11.2025 - 250.009 KM
28.11.2025 - 249.983 KM
29.11.2025 - 250.124 KM
30.11.2025 - 249.932 KM
02.12.2025 - 250.341 KM
03.12.2025 - 250.188 KM
04.12.2025 - 250.047 KM
05.12.2025 - 249.971 KM
09.12.2025 - 250.022 KM
10.12.2025 - 249.996 KM
12.12.2025 - 250.214 KM
13.12.2025 - 250.035 KM
14.12.2025 - 249.996 KM
16.12.2025 - 250.035 KM
17.12.2025 - 250.265 KM
18.12.2025 - 250.162 KM
19.12.2025 - 249.971 KM
20.12.2025 - 250.035 KM
23.12.2025 - 250.303 KM
24.12.2025 - 249.804 KM
26.12.2025 - 249.638 KM
30.12.2025 - 250.009 KM
31.12.2025 - 249.971 KM
06.01.2026 - 250.009 KM
07.01.2026 - 249.920 KM
08.01.2026 - 250.009 KM
10.01.2026 - 249.996 KM
11.01.2026 - 249.804 KM
13.01.2026 - 249.932 KM
14.01.2026 - 250.265 KM
16.01.2026 - 249.907 KM
18.01.2026 - 250.009 KM
21.01.2026 - 249.779 KM
22.01.2026 - 250.201 KM
23.01.2026 - 250.022 KM
24.01.2026 - 249.932 KM
27.01.2026 - 249.753 KM
28.01.2026 - 250.047 KM
29.01.2026 - 250.188 KM
30.01.2026 - 249.715 KM
31.01.2026 - 249.485 KM
01.02.2026 - 249.920 KM
03.02.2026 - 250.022 KM
04.02.2026 - 249.945 KM
05.02.2026 - 249.587 KM
06.02.2026 - 250.188 KM
07.02.2026 - 250.035 KM
08.02.2026 - 249.843 KM
10.02.2026 - 249.983 KM
11.02.2026 - 249.728 KM
12.02.2026 - 249.920 KM
13.02.2026 - 249.881 KM
14.02.2026 - 250.060 KM
15.02.2026 - 249.983 KM
17.02.2026 - 249.856 KM
18.02.2026 - 249.971 KM
19.02.2026 - 250.137 KM
20.02.2026 - 249.996 KM
21.02.2026 - 250.009 KM
22.02.2026 - 249.894 KM
24.02.2026 - 249.920 KM
25.02.2026 - 250.009 KM
26.02.2026 - 249.996 KM
27.02.2026 - 249.523 KM
28.02.2026 - 249.907 KM
04.03.2026 - 250.150 KM
05.03.2026 - 249.996 KM
06.03.2026 - 250.150 KM
08.03.2026 - 249.907 KM
10.03.2026 - 248.680 KM
12.03.2026 - 249.907 KM
21.03.2026 - 249.779 KM
22.03.2026 - 249.996 KM
24.03.2026 - 249.817 KM
25.03.2026 - 249.958 KM
28.03.2026 - 250.201 KM
29.03.2026 - 250.853 KM
30.03.2026 - 250.009 KM
01.04.2026 - 249.677 KM
02.04.2026 - 250.137 KM
03.04.2026 - 250.047 KM
05.04.2026 - 249.613 KM
07.04.2026 - 250.162 KM
10.04.2026 - 250.035 KM
11.04.2026 - 250.635 KM
12.04.2026 - 249.932 KM
14.04.2026 - 249.843 KM
15.04.2026 - 249.983 KM
22.04.2026 - 249.536 KM
23.04.2026 - 249.804 KM
24.04.2026 - 249.920 KM
25.04.2026 - 250.239 KM
26.04.2026 - 250.367 KM
27.04.2026 - 249.996 KM
28.04.2026 - 250.405 KM
29.04.2026 - 249.741 KM
30.04.2026 - 249.971 KM
01.05.2026 - 250.098 KM
02.05.2026 - 250.904 KM
03.05.2026 - 250.252 KM
05.05.2026 - 249.907 KM
06.05.2026 - 250.137 KM
07.05.2026 - 249.958 KM
09.05.2026 - 250.738 KM
10.05.2026 - 249.920 KM
13.05.2026 - 250.009 KM
15.05.2026 - 249.983 KM
16.05.2026 - 248.705 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.06.2025.,

www.indomio.ba

Na rubu šume, u zgradi koja čuva tišinu i miris borovine, smjestio se Bolek — veći od dva apartmana u našem planinskom duetu.Svojih 43 m² nosi s lakoćom i elegancijom.Struktura i potencijal:– Jedna prostrana spavaća soba– Dnevni boravak s funkcionalnim kaminom– Uređena i opremljena....

 
 
 
  Stan, BABIN DO, 247.500 KM, 40,00 m2 cca 6190 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.11.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 240.500 KM, 37,00 m2 cca 6500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.08.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 240.500 KM, 37,00 m2 cca 6500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.01.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 236.990 KM, 41,00 m2 cca 5780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.01.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 236.000 KM, 37,00 m2 cca 6380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.11.2023.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 236.000 KM, 37,00 m2 cca 6380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.01.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 239.000 KM na 229.000 KM dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, JAHORINA, 229.000 KM, 39,00 m2 cca 5870 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.11.2025 - 248.000 KM
27.04.2026 - 239.000 KM
13.05.2026 - 229.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.11.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, PALE, 225.000 KM, 38,00 m2 cca 5920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.06.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 225.000 KM, 38,00 m2 cca 5920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.12.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 222.000 KM, 38,00 m2 cca 5840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.08.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 220.000 KM, 40,00 m2 cca 5500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.01.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 218.360 KM, 41,00 m2 cca 5330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.07.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se jednosoban stan – poslovni apartman u izgradnji površine 41.20 m2 u centru grada. Strukuru ovog stana čini će hodnik, kupatilo, spavaća soba, gardarober i dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Stan je smješten na visokom prizemlju stambeno-poslovnog objetka. Zgradu....

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 217.500 KM, 41,00 m2 cca 5310 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.01.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 212.858 KM, 43,00 m2 cca 4950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.07.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 211.242 KM, 42,00 m2 cca 5030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.07.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 209.500 KM, 37,00 m2 cca 5660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.01.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 205.000 KM, 37,00 m2 cca 5540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.01.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 205.000 KM, 37,00 m2 cca 5540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.12.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 200.000 KM, 38,00 m2 cca 5260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.05.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 199.000 KM, 38,00 m2 cca 5240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.02.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 199.000 KM, 37,00 m2 cca 5380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.01.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 198.214 KM, 43,00 m2 cca 4610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.02.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se jednosoban stan u izgradnji 43.09 m2 u širem centru grada. Strukturu ovog stana činiće hodnik, kupatilo, spavaća soba i dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom i lođa. Stan je smješten na visokom prizemlju. Stambeni objekat će da krasi visoki nivo opremljenosti i kvalitetne....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 196.328 KM, 43,00 m2 cca 4570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.02.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se jednosoban stan u izgradnji 42.68 m2 u širem centru grada. Strukturu ovog stana činiće hodnik, kupatilo, spavaća soba i dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom i lođa. Ovaj tip stana je dostupan na prvom, drugom, trećem i četvrtom spratu. Stambeni objekat će da krasi visoki....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 2, 194.715 KM, 43,00 m2 cca 4530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se jednosoban stan u izgradnji povšine 43.27 m2 u naselju Borik. Strukturu stana čini hodnik, kupatilo, spavaća soba, trpezarija sa kuhinjom, dnevna soba i lođa. Ovaj tip stana je ostao slobodan na petom i šestom spratu stambenog objetka koji će posjedovati lift. Stambeni....

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 191.500 KM, 37,00 m2 cca 5180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.11.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 2, 191.250 KM, 42,00 m2 cca 4550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se jednosoban stan u izgradnji povšine 42.50 m2 u naselju Borik. Strukturu stana čini hodnik, kupatilo, spavaća soba, trpezarija sa kuhinjom, dnevna soba i lođa. Ovaj tip stana je ostao slobodan na šestom spratu stambenog objetka koji će posjedovati lift. Stambeni objekt čini....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 190.992 KM, 42,00 m2 cca 4550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.02.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se jednosoban stan u izgradnji 41.52 m2 u širem centru grada. Strukturu ovog stana činiće hodnik, kupatilo, spavaća soba i dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom i lođa. Ovaj tip stana je dostupan na prvom, drugom, trećem i četvrtom spratu. Stambeni objekat će da krasi visoki....

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 189.931 KM, 38,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.07.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
 
+37%

Promjena cijene sa 137.600 KM na 189.000 KM dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, BANJA LUKA, Borik 1, 189.000 KM, 42,00 m2 cca 4500 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.07.2025 - 128.000 KM
07.11.2025 - 134.400 KM
19.02.2026 - 137.600 KM
29.04.2026 - 189.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.07.2025.,

www.indomio.ba

Prodaju se stanovi manji i funkcionalni stanovi u izgradnji u naselju Borik U ponudi su stanovi odličnog rasporeda sa jednom, dvije i tri spavaće sobe. Stambeni objekt čini prizemlje + 6 spratova + povučena etaža sa ugrađenim liftom. Ispred objetka su parking mjesta, a na -1 etaži....

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 188.000 KM, 37,00 m2 cca 5080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.03.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 61)

<< <1 2> >>