• GoHome Professional
stanovi republika srpska do 380000 km što manje 60 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi republika srpska do 380000 km što manje 60 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi republika srpska do 380000 km što manje 60 m2

  • Za upit "stanovi republika srpska do 380000 km što manje 60 m2" pronađeno 55 nekretnina - prosječna cijena 3.130 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 360000 KM (malo jeftiniji)
    • 390000 KM (malo skuplji)
    • do 3500 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 685 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, BANJA LUKA, Bulevar, 251.114 KM, 55,00 m2 cca 4570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.02.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se funkcionalan dvoiposoban stan u izgradnji 54.59 m2 u širem centru grada. Strukturu ovog stana činiće hodnik, kupatilo, dvije spavaće sobe i dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Ovaj tip stana dostupan je na prvo, drugom, trećem i četvrtom spratu. Stambeni objekat će....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 147.000 KM, 55,00 m2 cca 2670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.02.2024.,

www.indomio.ba

Cijena 147000 KM Više informacija na 066/316-066 Jednosoban stan 55 m2 na trećem spratu zgrade nalazi se u skoro strogom centru grada na veoma lijepoj lokaciji u blizini svih sadržaja potrebnih za ugodan život porodice.Stan se u suštini sastoji od hodnika , dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Starčevica, 233.940 KM, 55,00 m2 cca 4250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se funkcionalan trosoban stan površine 55.70 m2 u naselju Starčevica. Strukturu stana sačinjavaće hodnik, kupatilo, dnevna soba sa trpezarijom, dvije spavaće sobe, kuhinja i lođa. Stan je smješten na petom spratu. Objekat je zamišljen kao isključivo stambeni, a krasiće ga....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi republika srpska do 380000 km što manje 60 m2'
100.640 KM
68.000 KM
235.200 KM
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 306.800 KM, 55,00 m2 cca 5580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.06.2025.,

www.indomio.ba

USELJIV dvosoban stan u kompleksu Palata, sa pogledom na unutrašnji trg. Stan je 55 m2, a sastoji se od prostranog ulaznog hodnika, kupatila, kuhinja, trpezarija i dnevni boravak u koji čine jedinstvenu cjelinu, spavaća soba, te lođa na koju se može pristupiti iz spavaće sobe i dnevnog....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 62.000 KM, 56,00 m2 cca 1110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

odmah useljiv manji trosoban stan,dobra lokacija,parking .

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Starčevica, 184.744 KM, 56,00 m2 cca 3300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.12.2025.,

www.indomio.ba

PRODAJA! BANJALUKA, STARČEVICA, VESELI BRIJEG! STANOVI U IZGRADNJI! Na prodaju stanovi u izgradnji, po odličnoj cijeni, u ulici Mire Kesić, naselje Starčevica, Veseli Brijeg.Nudimo stanove različitih kvadratura, u Lamenli 1 i 2. Iako su lamele u izgradnji, ostalo je još malo slobodnih....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 2, 232.388 KM, 56,00 m2 cca 4150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.06.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se manji trosoban stan u izgradnji 56.68 m² u naselju Borik. Strukturu ovog stana čini manji hodnik, kupatilo, dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, dvije spavaće sobe i lođa. Ovaj stan je tip stana je slobodna na tipskim etažama (I-V sprat). Budući objekat u kojem je smješten....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 145.600 KM, 56,00 m2 cca 2600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.03.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju stan u izgradnji od 56 m² u Bijeljini, na šestom spratu. Sastoji se od dnevnog boravka, dve spavaće sobe, hodnika, terase i kupatila. Grijanje je na toplotne pumpe. Zgrada će biti završena za mesec dana. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, blizu centra grada. Kontakt:....

 
 
 
  Stan, KOTOR VAROŠ, 122.100 KM, 56,00 m2 cca 2180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.08.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, 82.650 KM, 57,00 m2 cca 1450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodajem stan 57 m2 u Ulici Brace Jugovica 51 - Obilicevo, u blizini fakulteta BLC i Aperona, kao i klinike E- stetik, ugradjen kalilometar za potrosnju grijanja( koliko potrosite toliko platite ) , stan je renoviran i u odlicnom stanju. .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 85.000 KM, 57,00 m2 cca 1490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Dobar stan u zgradi Milenijum u samom centru, iza opštine. Zgrada je izgrađena od prvoklasnih i kvalitetnih materijala. Podovi su od prvoklasnog parketa i mermera, kupatilo komplet mermer. SRB 064 34 20 418 BiH 066 732 579 .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 114.000 KM, 57,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.05.2024.,

www.indomio.ba

Više informacija na 066/345-666 Cijena 2000 po m2 Stan 57 m2 na drugom spratu zgrade , zgrada posjeduje odličan parking.Stan je jugoistočno orijentisan prema dvorištu okruženim zelenilom u mirnom naselju koje se nalazi na 10 minuta od strogog centra grada.Prilikom izgradanje zbog....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 1, 229.200 KM, 57,00 m2 cca 4020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.04.2024.,

www.indomio.ba

Novi stambeni kompleks pored Vrbasa vam pruža savršen spoj urbanog i prirodnog okruženja. Svaki stan je dizajniran tako da pruža savršenu ravnotežu između luksuza i funkcionalnosti. -Lokacija : Bulevar vojvode Petra Bojovića, naselje Borik - pored Rebrovačkog mosta Kvadratura: 57,3....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 2, 241.080 KM, 57,00 m2 cca 4230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.06.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se funkcionalan trosoban stan u izgradnji u površini 57.40 m², naselje Borik. Strukturu stana čine manji hodnik, kupatilo, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe i terasa duž cijelog stana. Ovaj tip stana je dostupan na povučenoj etaži. Budući stambeni objekat....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, 120.000 KM, 57,00 m2 cca 2110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Valero Commercial Real Estate prodaje ekskluzivno za klijenta dvosoban stan, Bulevar vojvode Stepe Stepanovića, u Banja Luci. Objekat je sagrađen vrlo kvaliteno prije 10tak godina. Stan se nalazi na prvom spratu i prostire se na 57 m2 (kuhinja i trpezarija, dnevna soba, spvaća soba,....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 58.000 KM, 58,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

vise nego povoljno trosoban stan 58m2,odlican raspored,2 s.sobe,d boravak sa balkonom i odvojenom trepazarijeom i kuhinjom koja ima prozor,hodnik,kupatilo takodje sa prozorm,mirna lokacija,papiri uredni,parkin,juzno orjentisan stan .

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 238.554 KM, 58,00 m2 cca 4110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.11.2025.,

www.indomio.ba

Moderan život u srcu Banje LukePredstavljamo vam novi stambeno-poslovni kompleks smješten u ulici Frane Supila, neposredno iza Tržnog centra Delta Planet u Banjoj Luci. Ovaj moderni objekat pruža savremeni i luksuzan životni prostor na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu.Ponuda....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 190.000 KM na 187.000 KM dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, BANJA LUKA, Borik 1, 187.000 KM, 58,00 m2 cca 3220 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.11.2025 - 194.000 KM
26.02.2026 - 190.000 KM
17.04.2026 - 187.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.11.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju dvosban stan površine 57.93 m2 u naselju Borik. Strukturu stana čini hodnik, kupatilo, velika spavaća soba, kuhinja sa trpezarijom, dnevni boravak i dvije lođe. Stan je u dobrom stanju, očuvan. Treba naglasti da je su stanu ugrađena vanjska PVC stolarija, kupatilo je renovirano....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Starčevica, 228.735 KM, 58,00 m2 cca 3940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.11.2022.,

www.indomio.ba

Prodaje se manji trosoban stan 58.65 m² u izgradnji u naselju Starčevica. Stukturu stana sačinjava hodnik, kupatilo, kuhinja, dnevni boravak sa trpezarijom, dvije spavaće sobe i manja lođa. Struktura objekta je -2Su + P + 3 + Pe koju čini 19 stambenih jedinica i jedan manji poslovni....

 
 
 
  Stan, PALE, 75.000 KM, 58,00 m2 cca 1290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.11.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 117.000 KM, 59,00 m2 cca 1980 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodajem dvosoban stan u uzem centru banja luke. Atraktivna lokacija 59 kvadrata, stan na prvom spratu i lift u zgradi. Lijep stan, osvjetljen veci dio dfana pogotovo dnevni boravak i spavaca soba. Dva hodnikas manja i loda u stanu od 3 kvadrata koja neulazi u kvadraturu stana. Balkon....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 1, 235.200 KM, 59,00 m2 cca 3990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.05.2024.,

www.indomio.ba

Novi stambeni kompleks pored Vrbasa vam pruža savršen spoj urbanog i prirodnog okruženja. Svaki stan je dizajniran tako da pruža savršenu ravnotežu između luksuza i funkcionalnosti. -Lokacija : Bulevar vojvode Petra Bojovića, naselje Borik - pored Rebrovačkog mosta Kvadratura: 58,8....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 111.000 KM, 60,00 m2 cca 1850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.09.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Na prodaju dvosoban stan površine 60 m2 na 8 spratu nove gradnje u Bijeljini - šetalište pored kanala. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe koja ima izlaz na prostranu terasu koja gleda na kanal, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom....

 
 
 
  Stan, PALE, 93.000 KM, 60,00 m2 cca 1550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Izuzetno kvalitetan trosoban stan, na jako atraktivnoj lokaciji (setaliste, promenada) na Palama. Stan je na 4 spratu (od ukupno 5) sa terasom sa koje se pruza odlican pogled. Stan je dvostran i jako miran. Postoji mogucnost kupovine podzemne garaze. .

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, 234.000 KM, 60,00 m2 cca 3900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se trosoban stan novogradnji površine 60 m2 u naselju Petrićevac. Strukturu stana čini hodnik, kupatilo sa tuš kabinom, dvije spavaće sobe, prostrani dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Stan je smješten u prizemlju u manjoj zgradi koja ne posjeduje lift. Stambeni objekat....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 156.000 KM, 60,00 m2 cca 2600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.03.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju stan u izgradnji od 60 m² u Bijeljini, na trećem spratu. Sastoji se od dnevnog boravka, dve spavaće sobe, hodnika, terase i kupatila. Grijanje je na toplotne pumpe. Zgrada će biti završena za mesec dana. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, blizu centra grada. Kontakt:....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Bulevar, 276.460 KM, 60,00 m2 cca 4610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.02.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se funkcionalan trosoban stan u izgradnji 60.10 m2 u širem centru grada. Strukturu ovog stana činiće hodnik, toalet, kupatilo, dvije spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, te prostrani balkon. Stan je dostupa na povučenoj etaži. Stambeni objekat će da krasi....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 246.574 KM, 60,00 m2 cca 4110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.06.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se manji trosoban stan u izgradnji 60.14 m² u naselju Borik. Strukturu ovog stana čini manji hodnik, kupatilo, dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, dvije spavaće sobe i lođa. Ovaj stan je slobodan na prvom,drugom, trećem, četvrtom i petom spratu. Budući objekat u kojem je....

 
 
 
  Stan, PALE, 300.000 KM, 60,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

6x5 dimenzije vikendice; 3 duluma zemlje; prizemlje; sprat; struja; voda; na asfaltnom putu. Pogodna za pčelarstvo i živinarstvo. Na zemljištu se nalaze i dva pomoćna objekta. Uzgajane maline, kupine, obradjivana bašta.voće Kontakt telefon: +38765/910-679 Nekretnina posjeduje Balkon....

 
 
 
  Stan, JELOVCI, 240.000 KM, 60,00 m2 cca 4000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju je slatka kuća za odmor u mjestu Jelovci pored Mokro. Kako uvijek volimo iznijeti svoje dojmove jer Vam tako možemo bolje približiti stanje nekretnine, to ćemo učiniti i ovaj put. Iz naše perspektive apsolutna broj 1 prednost je ta što imamo osjećaj da nismo ni blizu grada,....

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 90.000 KM, 60,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Jahorina, zasebna vikendica u planinskom stilu, sredjena i kompletno opremljena. Olicna lokacija, oz put sa parkingom, blizu ski staze. Mogucnost prosirenja i gradnje objekta do 350 kvm. Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Ostava .

 
 
 
  Stan, ZVORNIK, 122.000 KM, 61,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.06.2023.,

asoglas.com

Prodajem trosoban stan 61m2 u zgradi B2 u Zvorniku. Renoviran pre par godina, na 11.spratu od ukupno 14 spratova. Zgrada ima dva lifta. Info na tel 066325152. Cijena 2000km/m2. .

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 220.000 KM, 61,00 m2 cca 3610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.10.2023.,

www.indomio.ba

Postanite vlasnik apartmana na Olimpijskoj ljepotici! Prodaje se apartman, površine 61 m2 u novoizgrađenoj manjoj zgradi, pozicioniran u prizemlju, smješten u samom srcu Jahorine, naselje Šator, općina Trnovo. Navedena nekretnina sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, 217.877 KM, 61,00 m2 cca 3570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodaje se trosoban stan u izgradnji 61.03 m2 na odličnoj lokaciji kod parka „Mladen Stojanović“. Strukturu ovog tipa stana čine hodik, kupatilo, kuhinja, dnevni boravak sa trepzarijom, dvije spavaće sobe i lođa. Stan će da karakteriše vrhunski kvalitet materijala i opreme. Podovi....

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 359.249 KM, 61,00 m2 cca 5890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.02.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, ZVORNIK, 74.400 KM, 62,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodajem stan u zdragi "Moskva", stan se nalazi na 5 spratu sa liftom i gleda na Dom Zdravlja (svi prozori). Stan se prodaje sa stvarima (spavaća soba, dnevna, kuhinja, ugradni plakari x3 u hodniku). Odlična zgrada i još bolja investicija. Uknjižen, brzo useljiv. .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 117.800 KM, 62,00 m2 cca 1900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.06.2024.,

www.indomio.ba

Veoma lijep dvosoban stan na četvrtom spratu zgrade koja je izgrađena prije 15 tak godina.Stan u suštini posjeduje hodnik , veći dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom , veću spavaću sobu , dječiju sobu , kupatilo , dva balkona.Stan je klimatizovan , grijanje centralno zgradno.Uz....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Bulevar, 281.934 KM, 62,00 m2 cca 4550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.02.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se funkcionalan trosoban stan u izgradnji 61.29 m2 u širem centru grada. Strukturu ovog stana činiće hodnik, toalet, kupatilo, dvije spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, te prostrani balkon duž cijelog stana. Stan je dostupa na povučenoj etaži. Stambeni....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Starčevica, 249.480 KM, 62,00 m2 cca 4020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.12.2025.,

www.indomio.ba

Banja Luka, Ulica Srpskih ustanika, Starčevica. Prodaje se trosoban stan, u izgradnji, površine 62,37 m2. Stan se nalazi na prvom spratu stambeno-poslovne zgrade. STRUKTURA: dnevni boravak sa kuhinjom i sa izlazom na lođu, spavaća soba, dječija soba, hodnik i kupatilo. GRIJANJE: zgrada....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 1, 254.979 KM, 62,00 m2 cca 4110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.06.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se manji trosoban stan u izgradnji 62.19 m² u naselju Borik. Strukturu ovog stana čini manji hodnik, kupatilo, dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, dvije spavaće sobe i lođa. Ovaj stan je tip stana je slobodna na tipskim etažama (I-V sprat). Budući objekat u kojem je smješten....

 
 
 
  Stan, DUBICA, 99.200 KM, 62,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.08.2023.,

www.nekretnine.ba

Trosoban namjesten stan u dobrom stanju.Slike saljemo Viber +49 179 2688695 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Parking Blindirana vrata Klima Internet Ostava .

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Lazarevo 1, 221.445 KM, 63,00 m2 cca 3520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.09.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se trosoban stan u izgradnji površine 63.27 m² u naselju Lazarevo. Strukturu ovog funkcionalnog stana činiće hodnik, dnevni boravak sa trpezariom i kuhinjom, kupatilo, dvije spavaće sobe i balkon. Ovaj tip stana je slobodan na trećem i četvrtom spratu. Budući stambeni objekat....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 55)

<< <1 2> >>