• GoHome Professional
stanovi republika srpska do 380000 km što skuplje - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi republika srpska do 380000 km što skuplje - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi republika srpska do 380000 km što skuplje barem 50 m2

  • Za upit "stanovi republika srpska do 380000 km što skuplje barem 50 m2" pronađeno 167 nekretnina - prosječna cijena 3.381 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 360000 KM (malo jeftiniji)
    • 390000 KM (malo skuplji)
    • do 3600 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 690 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, JAHORINA, 405.000 KM, 47,00 m2 cca 8620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.06.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 400.000 KM, 104,00 m2 cca 3850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.10.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 420.000 KM na 390.000 KM dana 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, KOVAČIĆI, 390.000 KM, 64,00 m2 cca 6090 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.10.2025 - 420.000 KM
28.03.2026 - 390.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.10.2025.,

www.embra.ba

.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi republika srpska do 380000 km što skuplje barem 50 m2'
385.000 KM
373.428 KM
370.510 KM
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 387.100 KM, 79,00 m2 cca 4900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.07.2025.,

www.indomio.ba

Prodajemo trosoban komforan stan u kompleksu Palata, sa pogledom na atrijum. . Stan je 79 m2, a sastoji se od prostranog ulaznog hodnika, kupatila, toaleta za goste, kuhinje, trpezarije i dnevnog boravka u koji čine jedinstvenu cjelinu, te lođa na koju se pristupa iz dnevnog boravka,....

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 360.000 KM, 73,00 m2 cca 4930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.02.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Bulevar, 359.950 KM, 79,00 m2 cca 4560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.02.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se funkcionalan četvorosoban stan u izgradnji 78.25 m2 u širem centru grada. Strukturu ovog stana činiće hodnik, dva kupatila, tri spavaće sobe, degažman, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom i prostranim balkonom. Stan je dostupan na povučenoj etaži (peti sprat). Stambeni....

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 359.249 KM, 61,00 m2 cca 5890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.02.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 352.000 KM, 54,00 m2 cca 6520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.07.2023.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 345.000 KM, 150,00 m2 cca 2300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 336.000 KM, 54,00 m2 cca 6220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.10.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 330.000 KM, 53,00 m2 cca 6230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.03.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, PALE, 330.000 KM, 150,00 m2 cca 2200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.08.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju na Jahorini izdvaja vikend Vilu na Dvorištima. Vikendica se sastoji od 3 etaže, podrumske sa ostavom, skijašnicom i drvarnicom, prvog sprata sa terasom i dnevnim boravkom sa kuhinjom , kupatilo i potkrovlja gdje smješten....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 323.932 KM, 71,00 m2 cca 4560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.02.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se funkcionalan troiposoban stan u izgradnji 70.42 m2 u širem centru grada. Strukturu ovog stana činiće hodnik, kupatilo, dvije spavaće sobe, radna soba, degažman i dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, te manja lođa. Stan je smješten na visokom prizemlju. Stambeni objekat....

 
 
 
  Stan, BABIN DO, 320.000 KM, 54,00 m2 cca 5930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.11.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 319.000 KM, 52,00 m2 cca 6140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.10.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 317.000 KM, 54,00 m2 cca 5870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.10.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 313.000 KM, 52,00 m2 cca 6020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.06.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 301.846 KM na 310.004 KM dana 21.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, BANJA LUKA, Lazarevo 1, 310.004 KM, 82,00 m2 cca 3780 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.12.2025 - 301.846 KM
21.02.2026 - 310.004 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.12.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se komforan četvorosoban stan u izgradnji površine 81.58 m² u naselju Rosulje. Strukturu ovog stana činiće hodik, kupatilo,degažman, tri spavaće sobe, kuhinja, trpezarija, dnevni boravak sa izlazom na terasu. Ovaj tip stana je ostao slobodan na drugo i trećem spratu. Stan....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Starčevica, 309.960 KM, 74,00 m2 cca 4190 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se komforan trosoban stan površine 73.80m2 u naselju Starčevica. Strukturu stana sačinjavaće hodnik, kupatilo, dnevna soba sa trpezarijom, dvije spavaće sobe, kuhinja i dva balkona sa panoramskim pogledmom. Stan je smješten na povučenoj etaži. Objekat je zamišljen kao isključivo....

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 309.000 KM, 52,00 m2 cca 5940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.07.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 307.000 KM, 47,00 m2 cca 6530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.09.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 306.800 KM, 55,00 m2 cca 5580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.06.2025.,

www.indomio.ba

USELJIV dvosoban stan u kompleksu Palata, sa pogledom na unutrašnji trg. Stan je 55 m2, a sastoji se od prostranog ulaznog hodnika, kupatila, kuhinja, trpezarija i dnevni boravak u koji čine jedinstvenu cjelinu, spavaća soba, te lođa na koju se može pristupiti iz spavaće sobe i dnevnog....

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 306.000 KM, 52,00 m2 cca 5890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.09.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, PALE, 300.000 KM, 60,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

6x5 dimenzije vikendice; 3 duluma zemlje; prizemlje; sprat; struja; voda; na asfaltnom putu. Pogodna za pčelarstvo i živinarstvo. Na zemljištu se nalaze i dva pomoćna objekta. Uzgajane maline, kupine, obradjivana bašta.voće Kontakt telefon: +38765/910-679 Nekretnina posjeduje Balkon....

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 299.500 KM, 50,00 m2 cca 5990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.11.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 299.000 KM, 52,00 m2 cca 5750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.08.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 299.000 KM, 53,00 m2 cca 5640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.12.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 295.000 KM, 52,00 m2 cca 5670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, BABIN DO, 295.000 KM, 54,00 m2 cca 5460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.09.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 295.000 KM, 81,00 m2 cca 3640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.04.2026.,

www.indomio.ba

Stan u epicentru Banja Luke – idealan za poslovni prostor! Na prodaju dvosoban stan površine 81 m² u strogom centru grada, ul. Kralja Petra I Karađorđevića. II sprat (bez lifta) Dvostrana orijentacija (Pošta – Gospodska) 2 sobe, dnevni boravak, kuhinja, 2 balkona, kupatilo + toalet....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Bulevar, 293.112 KM, 64,00 m2 cca 4580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.02.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se funkcionalan trosoban stan u izgradnji 63.72 m2 u širem centru grada. Strukturu ovog stana činiće hodnik, dva kupatila, dvije spavaće sobe, degažman,dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, te lođa. Ovaj tip stana je dostupan na tipskim etažama Stambeni objekat će da krasi....

 
 
 
 
+9%

Promjena cijene sa 268.000 KM na 291.000 KM dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, JAHORINA, 291.000 KM, 79,00 m2 cca 3680 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.12.2025 - 299.500 KM
28.01.2026 - 268.000 KM
05.04.2026 - 291.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.12.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 2, 285.474 KM, 68,00 m2 cca 4200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.09.2024.,

www.indomio.ba

Prodaje se manji trosoban stan u izgradnji 67.97 m² u naselju Borik. Strukturu ovog stana čini manji hodnik, kupatilo, toalet, dnevna soba sa trpezarijom, degažman, kuhinja, tri spavaće sobe i dvije lođe. Ovaj stan je slobodan na šestom spratu. Budući objekat u kojem je smješten stan....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, 282.672 KM, 79,00 m2 cca 3580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodaje se četvorosoban stan u izgradnji 79.18m2 na odličnoj lokaciji kod parka „Mladen Stojanović“. Strukturu ovog tipa stana čine hodik, dva kupatila, kuhinja, dnevni boravak sa trepzarijom, tri spavaće sobe i lođa. Stan će da karakteriše vrhunski kvalitet materijala i opreme. Podovi....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Bulevar, 281.934 KM, 62,00 m2 cca 4550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.02.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se funkcionalan trosoban stan u izgradnji 61.29 m2 u širem centru grada. Strukturu ovog stana činiće hodnik, toalet, kupatilo, dvije spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, te prostrani balkon duž cijelog stana. Stan je dostupa na povučenoj etaži. Stambeni....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 281.909 KM, 47,00 m2 cca 6000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.05.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 290.000 KM na 280.000 KM dana 14.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, JAHORINA, 280.000 KM, 50,00 m2 cca 5600 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.01.2026 - 290.000 KM
14.03.2026 - 280.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.01.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Bulevar, 276.460 KM, 60,00 m2 cca 4610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.02.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se funkcionalan trosoban stan u izgradnji 60.10 m2 u širem centru grada. Strukturu ovog stana činiće hodnik, toalet, kupatilo, dvije spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, te prostrani balkon. Stan je dostupa na povučenoj etaži. Stambeni objekat će da krasi....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 275.732 KM, 75,00 m2 cca 3680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.03.2026.,

www.indomio.ba

PRODAJA!BANJALUKA, KOČIĆEV VIJENAC! STAN 75M2, SA POMOĆNOM PROSTORIJOM I GARAŽOM! Na prodaju stan 75 m2 na odličnoj lokaciji u naselju Kočićev Vijenac, u ulici Duška Koščice.Stan se nalazi u manjoj zgradi, koja ima svega pet stanova, te svaki stan ima zaseban ulaz.Stambeni prostor....

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 270.000 KM, 49,00 m2 cca 5510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.11.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, 269.800 KM, 71,00 m2 cca 3800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se trosoban stan novogradnji površine 71 m2 u naselju Petrićevac. Strukturu stana čini hodnik, kupatilo sa tuš kabinom, dvije spavaće sobe, prostrani dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, te dvije lođe. Stan je smješten na drugom spratu u manjoj zgradi koja ne posjeduje....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 2, 269.165 KM, 65,00 m2 cca 4140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.07.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se trosoban stan u izgradnji 65.65 m² u naselju Borik. Strukturu ovog stana čini manji hodnik, kupatilo, dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, dvije spavaće sobe i lođa. Ovaj stan je tip stana je slobodna na tipskim etažama (I-V sprat). Budući objekat u kojem je smješten stan....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 167)

<< <1 2 3 4> >>