• GoHome Professional
stanovi republika srpska do 380000 km do 4400 km/m - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi republika srpska do 380000 km do 4400 km/m - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi republika srpska do 380000 km do 4400 km/m2 što veće 2.sprat

  • Za upit "stanovi republika srpska do 380000 km do 4400 km/m2 što veće 2.sprat" pronađeno 12 nekretnina - prosječna cijena 2.614 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • do 200000 KM
    • do 260000 KM (prosječna cijena)
    • do 310000 KM
    • do 2600 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • namješten
    • 1.sprat
    • uknjižen
    • građevinska dozvola
    • pogled na more
  • Slike

Pretraženo 24 665 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 260.000 KM, 130,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.04.2019.,

www.indomio.ba

U užem centru grada , kod Medicinskog fakulteta , prodaje se petosoban stan površine 130m2. Stan je dvoetažni , nalazi se na drugom spratu zgade koja ne posjeduje lift , a u pitanju je nadogradnja iz 2000.godine. Na donjoj etaži se nalazi dnevni boravak , trpezarija , kuhinja , spavaća....

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 370.605 KM na 368.710 KM dana Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ARSLANAGIĆA MOST, 368.710 KM, 120,00 m2 cca 3070 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.02.2026 - 370.491 KM
01.03.2026 - 370.567 KM
04.03.2026 - 370.852 KM
05.03.2026 - 370.624 KM
06.03.2026 - 370.852 KM
08.03.2026 - 370.491 KM
10.03.2026 - 368.672 KM
12.03.2026 - 370.491 KM
14.03.2026 - 370.624 KM
16.03.2026 - 370.548 KM
17.03.2026 - 370.605 KM
20.03.2026 - 370.510 KM
21.03.2026 - 370.302 KM
22.03.2026 - 370.624 KM
24.03.2026 - 370.359 KM
25.03.2026 - 370.567 KM
27.03.2026 - 370.624 KM
28.03.2026 - 370.927 KM
29.03.2026 - 371.894 KM
30.03.2026 - 370.643 KM
31.03.2026 - 370.719 KM
01.04.2026 - 370.150 KM
02.04.2026 - 370.833 KM
03.04.2026 - 370.700 KM
05.04.2026 - 370.056 KM
07.04.2026 - 370.870 KM
08.04.2026 - 370.908 KM
09.04.2026 - 370.814 KM
10.04.2026 - 370.681 KM
11.04.2026 - 371.572 KM
12.04.2026 - 370.529 KM
14.04.2026 - 370.397 KM
15.04.2026 - 370.605 KM
17.04.2026 - 370.510 KM
21.04.2026 - 370.605 KM
22.04.2026 - 369.942 KM
23.04.2026 - 370.340 KM
24.04.2026 - 370.510 KM
25.04.2026 - 370.984 KM
26.04.2026 - 371.174 KM
27.04.2026 - 370.624 KM
28.04.2026 - 371.230 KM
29.04.2026 - 370.245 KM
30.04.2026 - 370.586 KM
01.05.2026 - 370.776 KM
02.05.2026 - 371.970 KM
03.05.2026 - 371.003 KM
05.05.2026 - 370.491 KM
06.05.2026 - 370.833 KM
07.05.2026 - 370.567 KM
09.05.2026 - 371.723 KM
10.05.2026 - 370.510 KM
12.05.2026 - 370.605 KM
16.05.2026 - 368.710 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.02.2026.,

www.indomio.ba

TREBINJE, Gradina,jedinstvena lokacija sa prelepim pogledom,retko u ponudi. U ponudi za prodaju imamo izuzetan stan na prvom spratu u privatnoj kući sa 3 stana . Svaki stan je na jednoj etaži tako da su mir i komfor zagarantovani. Stan je trostrano orjjentisan,poseduje 120m2 plus....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 1, 313.000 KM, 84,00 m2 cca 3730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2026.,

www.indomio.ba

Trosoban stan 84 m² – Krajina, Aleja Sv. Save – Lift Prodaje se trosoban stan površine 84 m² u naselju Krajina, Aleja Svetog Save, Banja Luka. Stan se nalazi na 2. spratu zgrade sa liftom. Struktura: dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom, 2 spavaće sobe, kupatilo, toalet, ostava, 2....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi republika srpska do 380000 km do 4400 km/m2 što veće 2.sprat'
199.000 KM
269.800 KM
110.400 KM
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 295.000 KM, 81,00 m2 cca 3640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.04.2026.,

www.indomio.ba

Stan u epicentru Banja Luke – idealan za poslovni prostor! Na prodaju dvosoban stan površine 81 m² u strogom centru grada, ul. Kralja Petra I Karađorđevića. II sprat (bez lifta) Dvostrana orijentacija (Pošta – Gospodska) 2 sobe, dnevni boravak, kuhinja, 2 balkona, kupatilo + toalet....

 
 
 
  Stan, IVANICA, 186.000 KM, 68,00 m2 cca 2740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Stan se nalazi u stambenoj zgradi sa 4 apartmana, malo uzdignutoj iznad sela Ivanica, na bosanskoj strani BH-Hrvatske granice, na udaljenosti od 8km do Dubrovnika i 17km do Trebinja. Sa ove tačke imate lijep pogled na selo i sa strane pogled na more. Zgrada se nalazi na mirnoj lokaciji....

 
 
 
  Stan, ZVORNIK, 70.400 KM, 64,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodajem vrlo komforan, funkcionalan i adaptibilan dvosoban stan na odličnoj lokaciji B-blokovi u Zvorniku.Ukupna površina je 64 m2.Stan je na drugom spratu u zgradi sa dva lifta.U njegov sastav ulaze hodnik, veliki dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja ,soba, posebno WC i kupatilo....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Starčevica, 228.735 KM, 58,00 m2 cca 3940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.11.2022.,

www.indomio.ba

Prodaje se manji trosoban stan 58.65 m² u izgradnji u naselju Starčevica. Stukturu stana sačinjava hodnik, kupatilo, kuhinja, dnevni boravak sa trpezarijom, dvije spavaće sobe i manja lođa. Struktura objekta je -2Su + P + 3 + Pe koju čini 19 stambenih jedinica i jedan manji poslovni....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 114.000 KM, 57,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.05.2024.,

www.indomio.ba

Više informacija na 066/345-666 Cijena 2000 po m2 Stan 57 m2 na drugom spratu zgrade , zgrada posjeduje odličan parking.Stan je jugoistočno orijentisan prema dvorištu okruženim zelenilom u mirnom naselju koje se nalazi na 10 minuta od strogog centra grada.Prilikom izgradanje zbog....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 87.000 KM, 50,00 m2 cca 1740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Bijeljina, prodajem trosoban stan , 50m2, ulica Filipa Višnjića 137, drugi sprat, cijena 87000,00KM, tel +38765 255 144 .

 
 
 
  Stan, DOBRINJA, 164.500 KM, 47,00 m2 cca 3500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.06.2024.,

www.indomio.ba

Prodaje se dvosoban stan površine 47 m². Isti je pozicioniran na drugom spratu u zgradi od pet spratova, bez lifta, gradnja 2003. godine, u ulici Akademika Petra Mandića, Dobrinja I, Istočna Ilidža. Stan se sastoji od: ulaznog hodnika, spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije,....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 103.000 KM, 43,00 m2 cca 2400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.12.2025.,

www.indomio.ba

️ BIJELJINA – PRODAJA Nova cijena: 2400 KM/m² (ukupno 103.200 KM) Centar grada 43m² | Namješten stan 2. sprat Uknjižen | Odmah useljiv ✨ Raspored prostorija: Hodnik Kupatilo sa prozorom Odvojena kuhinja sa prozorom ️ Dnevni boravak sa velikim balkonom ️ Spavaća soba Svijetao i funkcionalan....

 
 
 
  Stan, DOBOJ, 56.000 KM, 42,00 m2 cca 1330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Sastoji se od: dnevne sobe, spavaće, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i balkona. Nalazi se na 2. spratu. Stan je neuknjižen. Cijena je 56.000 KM .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-12 (od ukupno 12)