• GoHome Professional
stanovi republika srpska do 390000 km namješten št - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi republika srpska do 390000 km namješten št - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi republika srpska do 390000 km namješten što manje

  • Za upit "stanovi republika srpska do 390000 km namješten što manje" pronađeno 21 nekretnina - prosječna cijena 2.380 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • 370000 KM (malo jeftiniji)
    • 400000 KM (malo skuplji)
    • do 2300 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • vrt
    • 3.sprat
    • 4.sprat
    • 1.sprat
    • opremljen
  • Slike

Pretraženo 24 665 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, BIJELJINA, 42.000 KM, 35,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodaje se stan 35.5 m2. na četvrtom spratu u ulici 1 Decembar. Stan je novi i odmah useljiv. Sastoji se od; dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, balkona, kupatila i hodnika. Zgrada ima lift, parking, a ispred je igralište za djecu. Stan je namješten tako da se prodaje i prazan....

 
 
 
  Stan, VRANEŠEVIĆI, 110.000 KM, 42,00 m2 cca 2620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.07.2025.,

www.nekretnine.ba

Montažna kuća 42m2, sa 10 ari (1.000 m2) placa i pomoćnim objektom pored reke Drine. Ar placa (100 m2) se nalazi ispod magistralnog puta Bratunac - Skelani a 9 ari (900 m2) odmah iznad puta. Zeljište nije plavljivo usred povećanog vodostaja reke Drine. Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija....

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 249.983 KM na 248.705 KM dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, JAHORINA, 248.705 KM, 43,00 m2 cca 5780 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.06.2025 - 250.098 KM
15.06.2025 - 249.996 KM
17.06.2025 - 250.968 KM
18.06.2025 - 249.779 KM
19.06.2025 - 250.060 KM
20.06.2025 - 249.932 KM
24.06.2025 - 249.843 KM
25.06.2025 - 250.047 KM
26.06.2025 - 249.920 KM
28.06.2025 - 250.571 KM
29.06.2025 - 249.920 KM
01.07.2025 - 250.060 KM
02.07.2025 - 249.945 KM
04.07.2025 - 249.856 KM
06.07.2025 - 250.009 KM
09.07.2025 - 249.753 KM
11.07.2025 - 249.843 KM
12.07.2025 - 249.932 KM
13.07.2025 - 249.881 KM
19.07.2025 - 249.996 KM
20.07.2025 - 249.843 KM
22.07.2025 - 250.137 KM
23.07.2025 - 249.907 KM
25.07.2025 - 250.047 KM
26.07.2025 - 249.344 KM
27.07.2025 - 249.958 KM
30.07.2025 - 249.626 KM
31.07.2025 - 249.779 KM
01.08.2025 - 249.907 KM
02.08.2025 - 250.009 KM
05.08.2025 - 249.626 KM
06.08.2025 - 249.268 KM
07.08.2025 - 249.920 KM
08.08.2025 - 249.715 KM
09.08.2025 - 250.047 KM
10.08.2025 - 249.920 KM
12.08.2025 - 249.715 KM
13.08.2025 - 249.843 KM
14.08.2025 - 249.996 KM
15.08.2025 - 249.830 KM
16.08.2025 - 249.971 KM
17.08.2025 - 250.341 KM
18.08.2025 - 250.047 KM
19.08.2025 - 249.971 KM
20.08.2025 - 249.881 KM
21.08.2025 - 250.035 KM
22.08.2025 - 249.881 KM
23.08.2025 - 250.098 KM
24.08.2025 - 252.617 KM
25.08.2025 - 249.945 KM
28.08.2025 - 250.111 KM
29.08.2025 - 249.945 KM
02.09.2025 - 250.648 KM
03.09.2025 - 250.303 KM
04.09.2025 - 250.060 KM
05.09.2025 - 249.971 KM
09.09.2025 - 249.894 KM
11.09.2025 - 249.958 KM
16.09.2025 - 250.035 KM
17.09.2025 - 249.996 KM
18.09.2025 - 249.536 KM
19.09.2025 - 249.792 KM
22.09.2025 - 249.971 KM
24.09.2025 - 250.444 KM
25.09.2025 - 249.945 KM
27.09.2025 - 250.047 KM
29.09.2025 - 249.958 KM
30.09.2025 - 250.354 KM
01.10.2025 - 250.073 KM
02.10.2025 - 250.111 KM
03.10.2025 - 249.996 KM
05.10.2025 - 250.009 KM
08.10.2025 - 249.817 KM
09.10.2025 - 249.996 KM
10.10.2025 - 249.447 KM
11.10.2025 - 249.894 KM
14.10.2025 - 249.779 KM
15.10.2025 - 250.047 KM
16.10.2025 - 250.380 KM
17.10.2025 - 250.124 KM
18.10.2025 - 250.022 KM
19.10.2025 - 250.124 KM
21.10.2025 - 249.920 KM
24.10.2025 - 250.086 KM
25.10.2025 - 249.932 KM
26.10.2025 - 250.290 KM
27.10.2025 - 249.996 KM
28.10.2025 - 250.047 KM
29.10.2025 - 249.613 KM
30.10.2025 - 249.817 KM
01.11.2025 - 250.060 KM
02.11.2025 - 249.996 KM
08.11.2025 - 250.047 KM
09.11.2025 - 250.137 KM
11.11.2025 - 249.881 KM
13.11.2025 - 250.009 KM
14.11.2025 - 250.750 KM
15.11.2025 - 250.469 KM
16.11.2025 - 250.035 KM
18.11.2025 - 249.996 KM
20.11.2025 - 250.226 KM
21.11.2025 - 249.958 KM
22.11.2025 - 250.380 KM
23.11.2025 - 249.907 KM
25.11.2025 - 250.661 KM
26.11.2025 - 250.367 KM
27.11.2025 - 250.009 KM
28.11.2025 - 249.983 KM
29.11.2025 - 250.124 KM
30.11.2025 - 249.932 KM
02.12.2025 - 250.341 KM
03.12.2025 - 250.188 KM
04.12.2025 - 250.047 KM
05.12.2025 - 249.971 KM
09.12.2025 - 250.022 KM
10.12.2025 - 249.996 KM
12.12.2025 - 250.214 KM
13.12.2025 - 250.035 KM
14.12.2025 - 249.996 KM
16.12.2025 - 250.035 KM
17.12.2025 - 250.265 KM
18.12.2025 - 250.162 KM
19.12.2025 - 249.971 KM
20.12.2025 - 250.035 KM
23.12.2025 - 250.303 KM
24.12.2025 - 249.804 KM
26.12.2025 - 249.638 KM
30.12.2025 - 250.009 KM
31.12.2025 - 249.971 KM
06.01.2026 - 250.009 KM
07.01.2026 - 249.920 KM
08.01.2026 - 250.009 KM
10.01.2026 - 249.996 KM
11.01.2026 - 249.804 KM
13.01.2026 - 249.932 KM
14.01.2026 - 250.265 KM
16.01.2026 - 249.907 KM
18.01.2026 - 250.009 KM
21.01.2026 - 249.779 KM
22.01.2026 - 250.201 KM
23.01.2026 - 250.022 KM
24.01.2026 - 249.932 KM
27.01.2026 - 249.753 KM
28.01.2026 - 250.047 KM
29.01.2026 - 250.188 KM
30.01.2026 - 249.715 KM
31.01.2026 - 249.485 KM
01.02.2026 - 249.920 KM
03.02.2026 - 250.022 KM
04.02.2026 - 249.945 KM
05.02.2026 - 249.587 KM
06.02.2026 - 250.188 KM
07.02.2026 - 250.035 KM
08.02.2026 - 249.843 KM
10.02.2026 - 249.983 KM
11.02.2026 - 249.728 KM
12.02.2026 - 249.920 KM
13.02.2026 - 249.881 KM
14.02.2026 - 250.060 KM
15.02.2026 - 249.983 KM
17.02.2026 - 249.856 KM
18.02.2026 - 249.971 KM
19.02.2026 - 250.137 KM
20.02.2026 - 249.996 KM
21.02.2026 - 250.009 KM
22.02.2026 - 249.894 KM
24.02.2026 - 249.920 KM
25.02.2026 - 250.009 KM
26.02.2026 - 249.996 KM
27.02.2026 - 249.523 KM
28.02.2026 - 249.907 KM
04.03.2026 - 250.150 KM
05.03.2026 - 249.996 KM
06.03.2026 - 250.150 KM
08.03.2026 - 249.907 KM
10.03.2026 - 248.680 KM
12.03.2026 - 249.907 KM
21.03.2026 - 249.779 KM
22.03.2026 - 249.996 KM
24.03.2026 - 249.817 KM
25.03.2026 - 249.958 KM
28.03.2026 - 250.201 KM
29.03.2026 - 250.853 KM
30.03.2026 - 250.009 KM
01.04.2026 - 249.677 KM
02.04.2026 - 250.137 KM
03.04.2026 - 250.047 KM
05.04.2026 - 249.613 KM
07.04.2026 - 250.162 KM
10.04.2026 - 250.035 KM
11.04.2026 - 250.635 KM
12.04.2026 - 249.932 KM
14.04.2026 - 249.843 KM
15.04.2026 - 249.983 KM
22.04.2026 - 249.536 KM
23.04.2026 - 249.804 KM
24.04.2026 - 249.920 KM
25.04.2026 - 250.239 KM
26.04.2026 - 250.367 KM
27.04.2026 - 249.996 KM
28.04.2026 - 250.405 KM
29.04.2026 - 249.741 KM
30.04.2026 - 249.971 KM
01.05.2026 - 250.098 KM
02.05.2026 - 250.904 KM
03.05.2026 - 250.252 KM
05.05.2026 - 249.907 KM
06.05.2026 - 250.137 KM
07.05.2026 - 249.958 KM
09.05.2026 - 250.738 KM
10.05.2026 - 249.920 KM
13.05.2026 - 250.009 KM
15.05.2026 - 249.983 KM
16.05.2026 - 248.705 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.06.2025.,

www.indomio.ba

Na rubu šume, u zgradi koja čuva tišinu i miris borovine, smjestio se Bolek — veći od dva apartmana u našem planinskom duetu.Svojih 43 m² nosi s lakoćom i elegancijom.Struktura i potencijal:– Jedna prostrana spavaća soba– Dnevni boravak s funkcionalnim kaminom– Uređena i opremljena....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi republika srpska do 390000 km namješten što manje'
164.500 KM
124.725 KM
110.000 KM
  Stan, BIJELJINA, 103.000 KM, 43,00 m2 cca 2400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.12.2025.,

www.indomio.ba

️ BIJELJINA – PRODAJA Nova cijena: 2400 KM/m² (ukupno 103.200 KM) Centar grada 43m² | Namješten stan 2. sprat Uknjižen | Odmah useljiv ✨ Raspored prostorija: Hodnik Kupatilo sa prozorom Odvojena kuhinja sa prozorom ️ Dnevni boravak sa velikim balkonom ️ Spavaća soba Svijetao i funkcionalan....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, 52.000 KM, 50,00 m2 cca 1040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Vikendica je renovirana, Ima prateci objekat manji nize vikendice, dve sobe posjeduje manje u podkrovlju ima balkon i jedan dulum zemlje. Za vise informacija javite se na broj viber 065254599 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Struja Namješten .

 
 
 
  Stan, DOBOJ, 50.000 KM, 50,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Stan, KRČEVINE, 62.000 KM, 53,00 m2 cca 1170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

BRVNARA,DNEVNA SOBA,KUHINJA,KUPATILO,DVIJE SOBE U POTKROVLJU,PODRUM,DVIJE TERASE.NALAZI SE NA NIŠIĆKOJ VISORAVNI NA NAD.VISINI 1050 M.POSADEN VOČNJAK I BASTA.IDEALNO ZA ODMOR. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Struja Namješten Parking Podrum .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 147.000 KM, 55,00 m2 cca 2670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.02.2024.,

www.indomio.ba

Cijena 147000 KM Više informacija na 066/316-066 Jednosoban stan 55 m2 na trećem spratu zgrade nalazi se u skoro strogom centru grada na veoma lijepoj lokaciji u blizini svih sadržaja potrebnih za ugodan život porodice.Stan se u suštini sastoji od hodnika , dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, 120.000 KM, 57,00 m2 cca 2110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Valero Commercial Real Estate prodaje ekskluzivno za klijenta dvosoban stan, Bulevar vojvode Stepe Stepanovića, u Banja Luci. Objekat je sagrađen vrlo kvaliteno prije 10tak godina. Stan se nalazi na prvom spratu i prostire se na 57 m2 (kuhinja i trpezarija, dnevna soba, spvaća soba,....

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 90.000 KM, 60,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Jahorina, zasebna vikendica u planinskom stilu, sredjena i kompletno opremljena. Olicna lokacija, oz put sa parkingom, blizu ski staze. Mogucnost prosirenja i gradnje objekta do 350 kvm. Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Ostava .

 
 
 
  Stan, DUBICA, 99.200 KM, 62,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.08.2023.,

www.nekretnine.ba

Trosoban namjesten stan u dobrom stanju.Slike saljemo Viber +49 179 2688695 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Parking Blindirana vrata Klima Internet Ostava .

 
 
 
  Stan, PALE, 260.000 KM, 65,00 m2 cca 4000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Vikendica u blizini Pala, sa dva pomoćna objekta.Vlasništvo 1/1, 3200 kvadrata okućnice, namještena, prilaz direktno sa asfaltnog puta. Plac cijelom dužinom izlazi na asfaltni put. Lokacija pogodna za razne privredne djelatnosti (poljoprivreda, industrija). Telefon: 065910679 Nekretnina....

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 259.130 KM na 257.805 KM dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 257.805 KM, 68,00 m2 cca 3790 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.01.2026 - 259.196 KM
29.01.2026 - 259.342 KM
30.01.2026 - 258.852 KM
31.01.2026 - 258.614 KM
01.02.2026 - 259.064 KM
02.02.2026 - 259.130 KM
04.02.2026 - 259.090 KM
05.02.2026 - 258.720 KM
06.02.2026 - 259.342 KM
07.02.2026 - 259.183 KM
08.02.2026 - 258.984 KM
10.02.2026 - 259.130 KM
11.02.2026 - 258.865 KM
12.02.2026 - 259.064 KM
14.02.2026 - 259.210 KM
15.02.2026 - 259.130 KM
17.02.2026 - 258.998 KM
18.02.2026 - 259.117 KM
19.02.2026 - 259.289 KM
20.02.2026 - 259.144 KM
22.02.2026 - 259.038 KM
25.02.2026 - 259.157 KM
27.02.2026 - 258.653 KM
28.02.2026 - 259.051 KM
01.03.2026 - 259.104 KM
04.03.2026 - 259.302 KM
05.03.2026 - 259.144 KM
06.03.2026 - 259.302 KM
07.03.2026 - 259.276 KM
08.03.2026 - 259.051 KM
10.03.2026 - 257.779 KM
12.03.2026 - 259.051 KM
14.03.2026 - 259.144 KM
16.03.2026 - 259.090 KM
17.03.2026 - 259.130 KM
20.03.2026 - 259.064 KM
21.03.2026 - 258.918 KM
22.03.2026 - 259.144 KM
24.03.2026 - 258.958 KM
25.03.2026 - 259.104 KM
28.03.2026 - 259.356 KM
29.03.2026 - 260.031 KM
30.03.2026 - 259.157 KM
31.03.2026 - 259.210 KM
01.04.2026 - 258.812 KM
02.04.2026 - 259.289 KM
03.04.2026 - 259.196 KM
04.04.2026 - 259.223 KM
05.04.2026 - 258.746 KM
07.04.2026 - 259.316 KM
09.04.2026 - 259.276 KM
10.04.2026 - 259.183 KM
11.04.2026 - 259.806 KM
12.04.2026 - 259.077 KM
14.04.2026 - 258.984 KM
15.04.2026 - 259.130 KM
17.04.2026 - 259.064 KM
19.04.2026 - 259.104 KM
22.04.2026 - 258.666 KM
23.04.2026 - 258.945 KM
24.04.2026 - 259.064 KM
25.04.2026 - 259.395 KM
26.04.2026 - 259.528 KM
27.04.2026 - 259.144 KM
28.04.2026 - 259.568 KM
29.04.2026 - 258.878 KM
30.04.2026 - 259.117 KM
01.05.2026 - 259.250 KM
02.05.2026 - 260.084 KM
03.05.2026 - 259.408 KM
05.05.2026 - 259.051 KM
06.05.2026 - 259.289 KM
07.05.2026 - 259.104 KM
09.05.2026 - 259.912 KM
10.05.2026 - 259.064 KM
12.05.2026 - 259.130 KM
16.05.2026 - 257.805 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.01.2026.,

www.indomio.ba

Trosoban stan 68 m² – Centar, Cara Dušana – Renoviran i namješten Na prodaju je trosoban stan površine 68 m² u strogom centru grada. Stan je kompletno renoviran i moderno namješten, sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, dvije spavaće sobe, hodnika, kupatila i manjeg....

 
 
 
  Stan, IVANICA, 186.000 KM, 68,00 m2 cca 2740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Stan se nalazi u stambenoj zgradi sa 4 apartmana, malo uzdignutoj iznad sela Ivanica, na bosanskoj strani BH-Hrvatske granice, na udaljenosti od 8km do Dubrovnika i 17km do Trebinja. Sa ove tačke imate lijep pogled na selo i sa strane pogled na more. Zgrada se nalazi na mirnoj lokaciji....

 
 
 
  Stan, DERVENTA, 199.000 KM, 76,00 m2 cca 2620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.01.2026.,

www.indomio.ba

Na prodaju stan u ul. Milovana Bjelosevica Belog u Derventi. Stan se nalazi na drugom spratu i kompletno je namjesten,vrhunskim namjestajem,i kao takav se prodaje. Stan se nalazi na dobroj lokaciji i sve sto treba je u blizini. Nisu potrebna nikakva ulaganja,centralno grijanje i klimatizovan.....

 
 
 
  Stan, DOBRINJA, 115.000 KM, 76,00 m2 cca 1510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.06.2019.,

www.indomio.ba

Prodajemo kompletno namješten trosoban stan na Dobrinji 1, ulica Dabrobosanska. Površina stana je 76.08m2, a sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dvije sobe, kupatila, toaleta, hodnika, dva balkona i ostave u prizemlju. .

 
 
 
  Stan, DERVENTA, 180.734 KM, 78,00 m2 cca 2320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.08.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju trosoban stan od 78.58 m2,na cetvrtom spratu,sa balkonom od 6 m2 i ostavom od 10 m2. Stan se nalazi u ul. Dervenski Oslobodilaca br.45,Kineska Cetvrt. Stan je sredjen i namjesten,bez dodatni ulaganja,i prodaje se sa kompletnim namjestajem koji je vrlo malo koristen,posto....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 156.000 KM, 78,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.12.2024.,

www.indomio.ba

Na prodaju stan u centru Bijeljine površine 78 M2 na trećem spratu u zgradi bez lifta. Stan je u blizini Dizdarević raskršća. Od prostorija ima veći dnevni boravak sa trpezarijom, odvojenu kuhinju sa prozorom, ostavu, dvije spavaće sobe, dva balkona, hodnik i kupatilo. Centralno grijanje....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 190.000 KM, 82,00 m2 cca 2320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.09.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju stan – 82 m², Bijeljina (ul. Gavrila Principa) Stan se nalazi na odličnoj lokaciji u ulici Gavrila Principa, Bijeljina. ️ Kompletno namješten i odmah useljiv! Struktura stana: Dnevni boravak Dvije spavaće sobe Kuhinja + špajz Hodnik Kupatilo i dodatni WC (odvojeni) Terasa....

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 345.000 KM, 150,00 m2 cca 2300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 51.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.06.2020.,

asoglas.com

odmah useljiv dvosoban stan,dobra lokacija,200metar od zelene pijace,stan je novije gradnje,komplet namjesten,sa ostavom 6m2,sve ulazi u cijenu stana,papiri uredni,klima,vajlant pec itd... .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-21 (od ukupno 21)