• GoHome Professional
stanovi republika srpska do 4700 KM/m2 moderan - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi republika srpska do 4700 KM/m2 moderan - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi republika srpska do 4700 KM/m2 moderan

  • Za upit "stanovi republika srpska do 4700 km/m2 moderan" pronađeno 19 nekretnina - prosječna cijena 4.320 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • 4400 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 4900 KM/m2 (malo skuplji)
    • do 450000 KM
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • komforan
    • 1.sprat
    • parket
    • 4.sprat
    • renoviran
  • Slike

Pretraženo 24 689 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 198.214 KM, 43,00 m2 cca 4610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.02.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se jednosoban stan u izgradnji 43.09 m2 u širem centru grada. Strukturu ovog stana činiće hodnik, kupatilo, spavaća soba i dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom i lođa. Stan je smješten na visokom prizemlju. Stambeni objekat će da krasi visoki nivo opremljenosti i kvalitetne....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Bulevar, 276.460 KM, 60,00 m2 cca 4610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.02.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se funkcionalan trosoban stan u izgradnji 60.10 m2 u širem centru grada. Strukturu ovog stana činiće hodnik, toalet, kupatilo, dvije spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, te prostrani balkon. Stan je dostupa na povučenoj etaži. Stambeni objekat će da krasi....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 225.032 KM, 49,00 m2 cca 4590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.02.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se dvosoban stan u izgradnji 48.92 m2 u širem centru grada. Strukturu ovog stana činiće hodnik, kupatilo, spavaća soba i dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom i balkon. Stan je smješten na visokom prizemlju. Stambeni objekat će da krasi visoki nivo opremljenosti i kvalitetne....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi republika srpska do 4700 km/m2 moderan'
293.112 KM
201.158 KM
196.328 KM
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 238.188 KM, 52,00 m2 cca 4580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se funkcionalan dvoiposoban stan u izgradnji 51.78 m2 u širem centru grada. Strukturu ovog stana činiće hodnik, kupatilo, dvije spavaće sobe i dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Stan je smješten na visokom prizemlju. Stambeni objekat će da krasi visoki nivo opremljenosti....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Bulevar, 251.114 KM, 55,00 m2 cca 4570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.02.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se funkcionalan dvoiposoban stan u izgradnji 54.59 m2 u širem centru grada. Strukturu ovog stana činiće hodnik, kupatilo, dvije spavaće sobe i dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Ovaj tip stana dostupan je na prvo, drugom, trećem i četvrtom spratu. Stambeni objekat će....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 323.932 KM, 71,00 m2 cca 4560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.02.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se funkcionalan troiposoban stan u izgradnji 70.42 m2 u širem centru grada. Strukturu ovog stana činiće hodnik, kupatilo, dvije spavaće sobe, radna soba, degažman i dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, te manja lođa. Stan je smješten na visokom prizemlju. Stambeni objekat....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Bulevar, 359.950 KM, 79,00 m2 cca 4560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.02.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se funkcionalan četvorosoban stan u izgradnji 78.25 m2 u širem centru grada. Strukturu ovog stana činiće hodnik, dva kupatila, tri spavaće sobe, degažman, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom i prostranim balkonom. Stan je dostupan na povučenoj etaži (peti sprat). Stambeni....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Bulevar, 373.428 KM, 82,00 m2 cca 4550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.02.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se funkcionalan četvorosoban stan u izgradnji 81.18 m2 u širem centru grada. Strukturu ovog stana činiće hodnik, dva kupatila, tri spavaće sobe, degažman, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, lođa i balkon. Ovaj tip stana je dostupan na tipskim etažam od prvog do četvrtog....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 200.330 KM, 44,00 m2 cca 4550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.02.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se jednosoban stan u izgradnji 43.55 m2 u širem centru grada. Strukturu ovog stana činiće hodnik, kupatilo, spavaća soba, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom i lođa. Stan je smješten na visokom prizemlju. Stambeni objekat će da krasi visoki nivo opremljenosti i kvalitetne....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 190.992 KM, 42,00 m2 cca 4550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.02.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se jednosoban stan u izgradnji 41.52 m2 u širem centru grada. Strukturu ovog stana činiće hodnik, kupatilo, spavaća soba i dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom i lođa. Ovaj tip stana je dostupan na prvom, drugom, trećem i četvrtom spratu. Stambeni objekat će da krasi visoki....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Bulevar, 281.934 KM, 62,00 m2 cca 4550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.02.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se funkcionalan trosoban stan u izgradnji 61.29 m2 u širem centru grada. Strukturu ovog stana činiće hodnik, toalet, kupatilo, dvije spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, te prostrani balkon duž cijelog stana. Stan je dostupa na povučenoj etaži. Stambeni....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 213.348 KM, 47,00 m2 cca 4540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.02.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se funkcionalan dvoiposoban stan u izgradnji 46.38 m2 u širem centru grada. Strukturu ovog stana činiće hodnik, kupatilo, dvije spavaće sobe i dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Stan je smješten na visokom prizemlju. Stambeni objekat će da krasi visoki nivo opremljenosti....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Starčevica, 233.940 KM, 55,00 m2 cca 4250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se funkcionalan trosoban stan površine 55.70 m2 u naselju Starčevica. Strukturu stana sačinjavaće hodnik, kupatilo, dnevna soba sa trpezarijom, dvije spavaće sobe, kuhinja i lođa. Stan je smješten na petom spratu. Objekat je zamišljen kao isključivo stambeni, a krasiće ga....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Starčevica, 235.200 KM, 56,00 m2 cca 4200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se komforan dvosoban stan površine 56 m2 u naselju Starčevica. Strukturu stana sačinjavaće hodnik, kupatilo, dnevna soba sa trpezarijom, spavaća soba, kuhinja i balkon sa panoramskim pogledmom. Stan je smješten na povučenoj etaži. Objekat je zamišljen kao isključivo stambeni,....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Starčevica, 309.960 KM, 74,00 m2 cca 4190 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se komforan trosoban stan površine 73.80m2 u naselju Starčevica. Strukturu stana sačinjavaće hodnik, kupatilo, dnevna soba sa trpezarijom, dvije spavaće sobe, kuhinja i dva balkona sa panoramskim pogledmom. Stan je smješten na povučenoj etaži. Objekat je zamišljen kao isključivo....

 
 
 
  Stan, DOBRINJA, 255.000 KM, 62,00 m2 cca 4110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.10.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se dvostrano orijentisan, dvosoban stan površine 62 m², smješten na 3. spratu stambene zgrade s liftom, izgrađene 2012. godine, u ulici Trg ilidžanske brigade, Dobrinja IV, Istočna Ilidža. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa izlazom na dvostrano....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 238.496 KM, 58,00 m2 cca 4110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.11.2025.,

www.indomio.ba

Moderan život u srcu Banje LukePredstavljamo vam novi stambeno-poslovni kompleks smješten u ulici Frane Supila, neposredno iza Tržnog centra Delta Planet u Banjoj Luci. Ovaj moderni objekat pruža savremeni i luksuzan životni prostor na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu.Ponuda....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 259.064 KM, 68,00 m2 cca 3810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.01.2026.,

www.indomio.ba

Trosoban stan 68 m² – Centar, Cara Dušana – Renoviran i namješten Na prodaju je trosoban stan površine 68 m² u strogom centru grada. Stan je kompletno renoviran i moderno namješten, sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, dvije spavaće sobe, hodnika, kupatila i manjeg....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 66.500 KM, 43,00 m2 cca 1550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.12.2020.,

asoglas.com

Stan površine 43m2 na prvom spratu, dizajniran i osmišljen kako bi Vam pružio udoban i moderan prostor za savremeni život u centru Bijeljine. Strukturu stana čini dnevni boravak, kuhinja, spavaca soba, kupatilo i balkon. Ono što krasi ovaj stan jeste velika prozračnost i osvjetljenost.....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-19 (od ukupno 19)