• GoHome Professional
stanovi republika srpska do 4700 km/m2 što jeftini - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • stanovi republika srpska do 4700 km/m2 što jeftini - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi republika srpska do 4700 km/m2 što jeftinije

  • Za upit "stanovi republika srpska do 4700 km/m2 što jeftinije" pronađeno 197 nekretnina - prosječna cijena 2.994 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • 4400 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 4900 KM/m2 (malo skuplji)
    • do 300000 KM
  • Slike

Pretraženo 24 672 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, BANJA LUKA, Borik 2, 267.120 KM, 63,00 m2 cca 4240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.06.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se funkcionalan trosoban stan u izgradnji u površini 63.60 m², naselje Borik. Strukturu stana čine manji hodnik, kupatilo, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe i terasa Ovaj tip stana je smješten na tipskim etažama (od prvog do šestom sprata). Budući stambeni....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 2, 269.165 KM, 65,00 m2 cca 4140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.07.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se trosoban stan u izgradnji 65.65 m² u naselju Borik. Strukturu ovog stana čini manji hodnik, kupatilo, dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, dvije spavaće sobe i lođa. Ovaj stan je tip stana je slobodna na tipskim etažama (I-V sprat). Budući objekat u kojem je smješten stan....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, 269.800 KM, 71,00 m2 cca 3800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se trosoban stan novogradnji površine 71 m2 u naselju Petrićevac. Strukturu stana čini hodnik, kupatilo sa tuš kabinom, dvije spavaće sobe, prostrani dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, te dvije lođe. Stan je smješten na drugom spratu u manjoj zgradi koja ne posjeduje....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 275.718 KM, 75,00 m2 cca 3680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.03.2026.,

www.indomio.ba

PRODAJA!BANJALUKA, KOČIĆEV VIJENAC! STAN 75M2, SA POMOĆNOM PROSTORIJOM I GARAŽOM! Na prodaju stan 75 m2 na odličnoj lokaciji u naselju Kočićev Vijenac, u ulici Duška Koščice.Stan se nalazi u manjoj zgradi, koja ima svega pet stanova, te svaki stan ima zaseban ulaz.Stambeni prostor....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Bulevar, 276.460 KM, 60,00 m2 cca 4610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.02.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se funkcionalan trosoban stan u izgradnji 60.10 m2 u širem centru grada. Strukturu ovog stana činiće hodnik, toalet, kupatilo, dvije spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, te prostrani balkon. Stan je dostupa na povučenoj etaži. Stambeni objekat će da krasi....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Bulevar, 281.934 KM, 62,00 m2 cca 4550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.02.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se funkcionalan trosoban stan u izgradnji 61.29 m2 u širem centru grada. Strukturu ovog stana činiće hodnik, toalet, kupatilo, dvije spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, te prostrani balkon duž cijelog stana. Stan je dostupa na povučenoj etaži. Stambeni....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, 282.672 KM, 79,00 m2 cca 3580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodaje se četvorosoban stan u izgradnji 79.18m2 na odličnoj lokaciji kod parka „Mladen Stojanović“. Strukturu ovog tipa stana čine hodik, dva kupatila, kuhinja, dnevni boravak sa trepzarijom, tri spavaće sobe i lođa. Stan će da karakteriše vrhunski kvalitet materijala i opreme. Podovi....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 2, 285.474 KM, 68,00 m2 cca 4200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.09.2024.,

www.indomio.ba

Prodaje se manji trosoban stan u izgradnji 67.97 m² u naselju Borik. Strukturu ovog stana čini manji hodnik, kupatilo, toalet, dnevna soba sa trpezarijom, degažman, kuhinja, tri spavaće sobe i dvije lođe. Ovaj stan je slobodan na šestom spratu. Budući objekat u kojem je smješten stan....

 
 
 
 
+9%

Promjena cijene sa 268.000 KM na 291.000 KM dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, JAHORINA, 291.000 KM, 79,00 m2 cca 3680 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.12.2025 - 299.500 KM
28.01.2026 - 268.000 KM
05.04.2026 - 291.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.12.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Bulevar, 293.112 KM, 64,00 m2 cca 4580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.02.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se funkcionalan trosoban stan u izgradnji 63.72 m2 u širem centru grada. Strukturu ovog stana činiće hodnik, dva kupatila, dvije spavaće sobe, degažman,dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, te lođa. Ovaj tip stana je dostupan na tipskim etažama Stambeni objekat će da krasi....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 295.000 KM, 81,00 m2 cca 3640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.04.2026.,

www.indomio.ba

Stan u epicentru Banja Luke – idealan za poslovni prostor! Na prodaju dvosoban stan površine 81 m² u strogom centru grada, ul. Kralja Petra I Karađorđevića. II sprat (bez lifta) Dvostrana orijentacija (Pošta – Gospodska) 2 sobe, dnevni boravak, kuhinja, 2 balkona, kupatilo + toalet....

 
 
 
  Stan, PALE, 300.000 KM, 60,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

6x5 dimenzije vikendice; 3 duluma zemlje; prizemlje; sprat; struja; voda; na asfaltnom putu. Pogodna za pčelarstvo i živinarstvo. Na zemljištu se nalaze i dva pomoćna objekta. Uzgajane maline, kupine, obradjivana bašta.voće Kontakt telefon: +38765/910-679 Nekretnina posjeduje Balkon....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Starčevica, 309.960 KM, 74,00 m2 cca 4190 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se komforan trosoban stan površine 73.80m2 u naselju Starčevica. Strukturu stana sačinjavaće hodnik, kupatilo, dnevna soba sa trpezarijom, dvije spavaće sobe, kuhinja i dva balkona sa panoramskim pogledmom. Stan je smješten na povučenoj etaži. Objekat je zamišljen kao isključivo....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 1, 313.000 KM, 84,00 m2 cca 3730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2026.,

www.indomio.ba

Trosoban stan 84 m² – Krajina, Aleja Sv. Save – Lift Prodaje se trosoban stan površine 84 m² u naselju Krajina, Aleja Svetog Save, Banja Luka. Stan se nalazi na 2. spratu zgrade sa liftom. Struktura: dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom, 2 spavaće sobe, kupatilo, toalet, ostava, 2....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 310.004 KM na 318.152 KM dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, BANJA LUKA, Lazarevo 1, 318.152 KM, 82,00 m2 cca 3880 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.12.2025 - 301.846 KM
21.02.2026 - 310.004 KM
15.05.2026 - 318.152 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.12.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se komforan četvorosoban stan u izgradnji površine 81.58 m² u naselju Rosulje. Strukturu ovog stana činiće hodik, kupatilo,degažman, tri spavaće sobe, kuhinja, trpezarija, dnevni boravak sa izlazom na terasu. Ovaj tip stana je ostao slobodan na drugom i trećem spratu. Stan....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 323.932 KM, 71,00 m2 cca 4560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.02.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se funkcionalan troiposoban stan u izgradnji 70.42 m2 u širem centru grada. Strukturu ovog stana činiće hodnik, kupatilo, dvije spavaće sobe, radna soba, degažman i dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, te manja lođa. Stan je smješten na visokom prizemlju. Stambeni objekat....

 
 
 
  Stan, PALE, 330.000 KM, 150,00 m2 cca 2200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.08.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju na Jahorini izdvaja vikend Vilu na Dvorištima Vikendica se sastoji od 3 etaže, podrumske sa ostavom, skijašnicom i drvarnicom, prvog sprata sa terasom i dnevnim boravkom sa kuhinjom , kupatilo i potkrovlja gdje smješten....

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 345.000 KM, 150,00 m2 cca 2300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Bulevar, 359.950 KM, 79,00 m2 cca 4560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.02.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se funkcionalan četvorosoban stan u izgradnji 78.25 m2 u širem centru grada. Strukturu ovog stana činiće hodnik, dva kupatila, tri spavaće sobe, degažman, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom i prostranim balkonom. Stan je dostupan na povučenoj etaži (peti sprat). Stambeni....

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 360.000 KM, 73,00 m2 cca 4930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.02.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, ARSLANAGIĆA MOST, 370.491 KM, 120,00 m2 cca 3090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.02.2026.,

www.indomio.ba

TREBINJE, Gradina,jedinstvena lokacija sa prelepim pogledom,retko u ponudi. U ponudi za prodaju imamo izuzetan stan na prvom spratu u privatnoj kući sa 3 stana . Svaki stan je na jednoj etaži tako da su mir i komfor zagarantovani. Stan je trostrano orjjentisan,poseduje 120m2 plus....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Bulevar, 373.428 KM, 82,00 m2 cca 4550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.02.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se funkcionalan četvorosoban stan u izgradnji 81.18 m2 u širem centru grada. Strukturu ovog stana činiće hodnik, dva kupatila, tri spavaće sobe, degažman, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, lođa i balkon. Ovaj tip stana je dostupan na tipskim etažam od prvog do četvrtog....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 387.100 KM, 79,00 m2 cca 4900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.07.2025.,

www.indomio.ba

Prodajemo trosoban komforan stan u kompleksu Palata, sa pogledom na atrijum. . Stan je 79 m2, a sastoji se od prostranog ulaznog hodnika, kupatila, toaleta za goste, kuhinje, trpezarije i dnevnog boravka u koji čine jedinstvenu cjelinu, te lođa na koju se pristupa iz dnevnog boravka,....

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 400.000 KM, 104,00 m2 cca 3850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.10.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, PALE, 515.000 KM, 105,00 m2 cca 4910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju na Jahorini izdvaja novu vikend Vilu na Dvorištima. Vikendica se sastoji od 2 etaže prvog sprata sa terasom ispred i iza objekta, prostranim dnevnim boravkom sa izdvojenom kuhinjom i trpezarijom , ostave i kupatila....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 520.057 KM, 116,00 m2 cca 4480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.08.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju komforan stan u centru Banjaluke, u Vidovdanskoj ulici, u zgradi gdje se nalazi Investiciono – razvojna banka – IRB, te je dobra prilika i da se iskoristi kao poslovni prostor.Stan je veličine 116 m2, smješten na trećem spratu, zgrada ima panoramski lift i široko ovalno....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 2, 700.000 KM, 378,00 m2 cca 1850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.03.2022.,

www.indomio.ba

Na prodaju luksuzno opremljen dvoetažni penthaus ukupne površine 378 m2. Ovaj jedinstveni tip stana nastao je spajajem 5 stambenih jedinica u jednu kako bi se dobio komforan penthaus koji nudi dosta sadržaja od kojih vrijedi spomenuti: kupatilo sa hidromažanom kadom, džakuzi, vlastitu....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, 1.500.000 KM, 300,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.10.2022.,

www.indomio.ba

Banja Luka, Trapisti/Priječani. Prodaje se luxuzno imanje na placu od 5900 m2. Nalazi se uz glavnu cestu koja vodi kroz Priječane sa izlazom na rijeku Vrbas, sa privatnom plažom. Imanje se sastoji od nekoliko izgrađenih objekata, a čini ih: luksuzna kuća, dvorišna kuća, zatvorena....

 
 
 
  Stan, ZVORNIK, Na upit cca 1400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.05.2023.,

asoglas.com

Prodajem četiri stana u jednom stambenom objektu površine.. 23m2, 35, 47 i 47 m2. U ulici Sime Perica nedaleko od bolnice. Svi stanovi su pojedinačno katastarski uknjiženi, odvojeni strujomeri, vodomeri ulazi. i slično su opremljeni. Cijna po m2 je 690 Eur kompletno namestenih....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 169-197 (od ukupno 197)

<< <1 2 3 4 5> >>