• GoHome Professional
stanovi republika srpska do 4700 km/m2 što veće do - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi republika srpska do 4700 km/m2 što veće do - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi republika srpska do 4700 km/m2 što veće do 300000 KM terasa

  • Za upit "stanovi republika srpska do 4700 km/m2 što veće do 300000 km terasa" pronađeno 17 nekretnina - prosječna cijena 2.439 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • do 200000 KM
    • do 250000 KM (prosječna cijena)
    • do 300000 KM
    • do 2500 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • parket
    • 3.sprat
    • fakultet
    • klima
    • 4.sprat
  • Slike

Pretraženo 24 690 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, PALE, 330.000 KM, 150,00 m2 cca 2200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.08.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju na Jahorini izdvaja vikend Vilu na Dvorištima. Vikendica se sastoji od 3 etaže, podrumske sa ostavom, skijašnicom i drvarnicom, prvog sprata sa terasom i dnevnim boravkom sa kuhinjom , kupatilo i potkrovlja gdje smješten....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 250.000 KM, 83,00 m2 cca 3010 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.03.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju stan od 83 m² u naselju Intergaj (Bijeljina), 5. sprat, zgrada sa liftom. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje, spajza, tri spavaće sobe, dvije terase i kupatila. Stan je sunčan i nalazi se na veoma lijepom mestu. Cijena: 250.000 KM Kontakt: 065/259-797. .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 190.000 KM, 82,00 m2 cca 2320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.09.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju stan – 82 m², Bijeljina (ul. Gavrila Principa) Stan se nalazi na odličnoj lokaciji u ulici Gavrila Principa, Bijeljina. ️ Kompletno namješten i odmah useljiv! Struktura stana: Dnevni boravak Dvije spavaće sobe Kuhinja + špajz Hodnik Kupatilo i dodatni WC (odvojeni) Terasa....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi republika srpska do 4700 km/m2 što veće do 300000 km terasa'
267.120 KM
234.000 KM
156.000 KM
  Stan, BANJA LUKA, 269.800 KM, 71,00 m2 cca 3800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se trosoban stan novogradnji površine 71 m2 u naselju Petrićevac. Strukturu stana čini hodnik, kupatilo sa tuš kabinom, dvije spavaće sobe, prostrani dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, te dvije lođe. Stan je smješten na drugom spratu u manjoj zgradi koja ne posjeduje....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 70.000 KM, 66,00 m2 cca 1060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Trosoban stan (66m2) u Janji,Bijeljina,dobar raspored prostorija,ima i dvije terase. Cijena po dogovoru. .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 70.000 KM, 65,00 m2 cca 1080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Bijeljina,Janja,ulica Karadjordjeva. Trosoban stan,64m2,prvi sprat. Odlican raspored prostorija. Ima dvije terase. Cijena po dogovoru. Povoljno! 065/259-331 i 056/440-966 .

 
 
 
  Stan, PALE, 93.000 KM, 60,00 m2 cca 1550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Izuzetno kvalitetan trosoban stan, na jako atraktivnoj lokaciji (setaliste, promenada) na Palama. Stan je na 4 spratu (od ukupno 5) sa terasom sa koje se pruza odlican pogled. Stan je dvostran i jako miran. Postoji mogucnost kupovine podzemne garaze. .

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 2, 241.080 KM, 57,00 m2 cca 4230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.06.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se funkcionalan trosoban stan u izgradnji u površini 57.40 m², naselje Borik. Strukturu stana čine manji hodnik, kupatilo, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe i terasa duž cijelog stana. Ovaj tip stana je dostupan na povučenoj etaži. Budući stambeni objekat....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 145.600 KM, 56,00 m2 cca 2600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.03.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju stan u izgradnji od 56 m² u Bijeljini, na šestom spratu. Sastoji se od dnevnog boravka, dve spavaće sobe, hodnika, terase i kupatila. Grijanje je na toplotne pumpe. Zgrada će biti završena za mesec dana. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, blizu centra grada. Kontakt:....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 147.000 KM, 55,00 m2 cca 2670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.02.2024.,

www.indomio.ba

Cijena 147000 KM Više informacija na 066/316-066 Jednosoban stan 55 m2 na trećem spratu zgrade nalazi se u skoro strogom centru grada na veoma lijepoj lokaciji u blizini svih sadržaja potrebnih za ugodan život porodice.Stan se u suštini sastoji od hodnika , dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 140.400 KM, 54,00 m2 cca 2600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.03.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju stan u izgradnji od 54 m² u Bijeljini. Sastoji se od dnevnog boravka, dve spavaće sobe, hodnika, terase i kupatila. Grijanje je na toplotne pumpe. Zgrada će biti završena za mesec dana. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, blizu centra grada. Kontakt: 065/259-797. .

 
 
 
  Stan, KRČEVINE, 62.000 KM, 53,00 m2 cca 1170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

BRVNARA,DNEVNA SOBA,KUHINJA,KUPATILO,DVIJE SOBE U POTKROVLJU,PODRUM,DVIJE TERASE.NALAZI SE NA NIŠIĆKOJ VISORAVNI NA NAD.VISINI 1050 M.POSADEN VOČNJAK I BASTA.IDEALNO ZA ODMOR. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Struja Namješten Parking Podrum .

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 2, 220.080 KM, 52,00 m2 cca 4230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.06.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se komforan dvosoban stan u izgradnji površine 52.40 m² u naselju Borik. Strukturu stana čine hodnik, kupatilo, dnevna soba sa trepezarijom i kuhinjom, spavaća soba, ostava i terasa. Ovaj tip stana je ostao slobodan na prvom, trećem, četvrtom, petom, šestom i sedmom spratu.....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, 195.000 KM, 50,00 m2 cca 3900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se dvosoban stan novogradnji površine 50 m2 u naselju Petrićevac. Strukturu stana čini hodnik, kupatilo sa tuš kabinom, jedne spavaće sobe, prostrani dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Stan je smješten u prizemlju u manjoj zgradi koja ne posjeduje lift. Stambeni objekat....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 125.000 KM, 50,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.03.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju je nov, uknjižen stan površine 50.44 m² u Bijeljini. Stan se sastoji od dnevnog boravka, sobe, kupatila, hodnika i terase. Grijanje je na toplotne pumpe. Lokacija je mirna, a u blizini su tržni centar i grad. Cijena stana je 2500 KM po m² Kontakt telefon: 065/259-797 .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 55.000 KM, 50,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.03.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju stan od 50 m² u Janji (Bijeljina), smješten na prvom spratu. Stan se sastoji od dnevnog boravka, sobe, kuhinje, kupatila i terase. Cijena je 55.000 KM Kontakt :065/259-797. .

 
 
 
  Stan, PALE, 50.000 KM, 50,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja dva vikend objekta 1km od centra grada Pale. Na placu od 750m2 dva objekta u osnovi 7x6, kompletna infrastruktura, voda, struja, internet. Na prizemlju se nalaze kupatila, ulazni hodnik, dnevna soba , na prvom....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-17 (od ukupno 17)