• GoHome Professional
stanovi republika srpska do 4700 km/m2 adaptiran d - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi republika srpska do 4700 km/m2 adaptiran d - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi republika srpska do 4700 km/m2 adaptiran do 190000 km 70 m2

  • Za upit "stanovi republika srpska do 4700 km/m2 adaptiran do 190000 km 70 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 24 658 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, BANJA LUKA, Lazarevo 2, 193.215 KM, 70,00 m2 cca 2760 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.08.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju funcionalan trosoban stan u izgradnji 70.26 m² u naselju Lazarevo. Strukturu stana činiće hodnik, dvije spavaće sobe, kupatilo, dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja sa ostavom i lođa. Ovaj tip stana je ostao slobodan na II, III, IV i V sprartu. Zgradu će da karakteriše....

 
 
 
  Stan, PRIJEDOR, 110.400 KM, 69,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.02.2019.,

www.indomio.ba

Na prodaju stanovi u izgradnji u ulici Borisa Kidriča u novom objektu "UNA 6"(blizina Karingtonke).Mirna lokacija u Kokinom gradu,a opet u blizini svih sadržaja.Tu su škola,market,vrtić.Strogi centar je udaljen svega 500 m. Kvadature stanova u prizemlju objekta iznose :....

 
 
 
  Stan, IVANICA, 186.000 KM, 68,00 m2 cca 2740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Stan se nalazi u stambenoj zgradi sa 4 apartmana, malo uzdignutoj iznad sela Ivanica, na bosanskoj strani BH-Hrvatske granice, na udaljenosti od 8km do Dubrovnika i 17km do Trebinja. Sa ove tačke imate lijep pogled na selo i sa strane pogled na more. Zgrada se nalazi na mirnoj lokaciji....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 167.500 KM, 67,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.04.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Nov trosoban stan površine 67 m2 na V spratu kvalitetne nove gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka koji ima izlaz na terasu, uvučene kuhinje, dvije spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, protivprovalnim ulaznim vratima, kvalitetnim laminatima,....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 70.000 KM, 66,00 m2 cca 1060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Trosoban stan (66m2) u Janji,Bijeljina,dobar raspored prostorija,ima i dvije terase. Cijena po dogovoru. .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 70.000 KM, 65,00 m2 cca 1080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Bijeljina,Janja,ulica Karadjordjeva. Trosoban stan,64m2,prvi sprat. Odlican raspored prostorija. Ima dvije terase. Cijena po dogovoru. Povoljno! .

 
 
 
  Stan, PALE, 80.000 KM, 75,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaja vikendica od cca 75 kvadrata i 2000 kvadrata zemlje. Put Brus prema Jahorini. Papiri uredni. 1200 metara nadmorska visina i pripada općini Pale. Zemlja uredjena, ima svoj izvor vode, gradska struja, kanalizacija septicka jama, a ima svoj prilazni put u papirima sa komsijom.....

 
 
 
  Stan, ZVORNIK, 70.400 KM, 64,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodajem vrlo komforan, funkcionalan i adaptibilan dvosoban stan na odličnoj lokaciji B-blokovi u Zvorniku.Ukupna površina je 64 m2.Stan je na drugom spratu u zgradi sa dva lifta.U njegov sastav ulaze hodnik, veliki dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja ,soba, posebno WC i kupatilo....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 162.000 KM, 64,00 m2 cca 2530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Valero Commercial Real Estate prodaje za klijenta trosoban stan u centru grada, kod ekonomske i elektrotehničke škole. Stan se nalazi na prvom spratu, u izuzetno kvalitetnoj novogradnji i prostire se na 63,57 m2. Sastoji se od kuhinje, trpezarije i dnevne sobe, kupatila, jednog zasebnog....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 174.800 KM, 76,00 m2 cca 2300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.02.2024.,

www.indomio.ba

Na prodaju stan u Bijeljini u bijelim soliterima na prvom spratu površine 76 m2. Stan ima dvije spavaće sobe, dn.boravak, odvojenu kuhinju,kupatilo, wc i balkon da pogledom na glavnu ulicu. Cijena 2300 KM/ m2 065/259-797 Slavka Agencija Đokić .

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stanovi republika srpska do 4700 km/m2 do 190000 km 70 m2 (19)
  • stanovi republika srpska do 4700 km/m2 adaptiran do 190000 km (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)