• GoHome Professional
stanovi republika srpska do 4900 km/m2 što veće Na - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi republika srpska do 4900 km/m2 što veće Na - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi republika srpska do 4900 km/m2 što veće Najnovije

  • Za upit "stanovi republika srpska do 4900 km/m2 što veće najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 4600 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 5100 KM/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 690 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, BANJA LUKA, Borik 2, 700.000 KM, 378,00 m2 cca 1850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.03.2022.,

www.indomio.ba

Na prodaju luksuzno opremljen dvoetažni penthaus ukupne površine 378 m2. Ovaj jedinstveni tip stana nastao je spajajem 5 stambenih jedinica u jednu kako bi se dobio komforan penthaus koji nudi dosta sadržaja od kojih vrijedi spomenuti: kupatilo sa hidromažanom kadom, džakuzi, vlastitu....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, 1.500.000 KM, 300,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.10.2022.,

www.indomio.ba

Banja Luka, Trapisti/Priječani. Prodaje se luxuzno imanje na placu od 5900 m2. Nalazi se uz glavnu cestu koja vodi kroz Priječane sa izlazom na rijeku Vrbas, sa privatnom plažom. Imanje se sastoji od nekoliko izgrađenih objekata, a čini ih: luksuzna kuća, dvorišna kuća, zatvorena....

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 345.000 KM, 150,00 m2 cca 2300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Stan, PALE, 330.000 KM, 150,00 m2 cca 2200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.08.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju na Jahorini izdvaja vikend Vilu na Dvorištima. Vikendica se sastoji od 3 etaže, podrumske sa ostavom, skijašnicom i drvarnicom, prvog sprata sa terasom i dnevnim boravkom sa kuhinjom , kupatilo i potkrovlja gdje smješten....

 
 
 
  Stan, MODRIČA, 199.999 KM, 136,00 m2 cca 1470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem cetverosoban stan nova gradnja sa balkonom duzine 25 m u stanu je parket u svim sobama na balkonu je keramika u stanu ima filter za preciscavanje vode stan je useljiv u prizemlju se nalaze dve garaze u sklopu sa stanom i u cenu stana je uracunato. Nekretnina posjeduje Garaža....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 240.000 KM, 111,00 m2 cca 2160 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.01.2019.,

www.indomio.ba

Na prodaju nov dvosoban stan 57,33m2 + 54,50m2 (tavan) na 4. spratu u ulici Carice Milice 17, naselje Mejdan, Banja Luka. Zgrada izgrađena 2008 god. Po ugovoru definisana zakonska mogućnost nadogradnje 3-4 sobe ili po želi. U cijenu ulazi i par gotovih projekata. Nalazi se na 5min....

 
 
 
  Stan, PALE, 515.000 KM, 105,00 m2 cca 4910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju na Jahorini izdvaja novu vikend Vilu na Dvorištima. Vikendica se sastoji od 2 etaže prvog sprata sa terasom ispred i iza objekta, prostranim dnevnim boravkom sa izdvojenom kuhinjom i trpezarijom , ostave i kupatila....

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 400.000 KM, 104,00 m2 cca 3850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.10.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 524.971 KM, 100,00 m2 cca 5250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.01.2026.,

www.indomio.ba

Četvorosoban stan u centru Banje Luke, površine 100 m², luksuzno opremljen, sa garažom i dva parking mjesta, dostupan je za prodaju po cijeni od 268.500 € Stan se nalazi u samom centru grada, što ga čini izuzetno atraktivnim za porodični život ili investiciju. Prostire se na 100 m²....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 112.800 KM, 94,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Salonski stan , povrsine 94 m2 na 4 spratu ekskluzivno uređen u suštini posjeduje veoma veliki dnevni boravak , kuhinju , dvije spavaće sobe , dva balkona , kupatilo.U stanu ugrađeni veliki gardarobni ormari u hodniku , urađena biblioteka i kamin u boravku , posebno urađeni stropovi....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stanovi republika srpska do 4900 km/m2 što veće (215)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)