• GoHome Professional
stanovi republika srpska do 490000 km barem 40 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi republika srpska do 490000 km barem 40 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi republika srpska do 490000 km barem 40 m2 što skuplje

  • Za upit "stanovi republika srpska do 490000 km barem 40 m2 što skuplje" pronađeno 288 nekretnina - prosječna cijena 4.802 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 460000 KM (malo jeftiniji)
    • 510000 KM (malo skuplji)
    • do 4200 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 665 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, JAHORINA, 530.000 KM, 53,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 530.000 KM, 53,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 525.105 KM na 522.420 KM dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 522.420 KM, 100,00 m2 cca 5220 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.01.2026 - 525.240 KM
29.01.2026 - 525.535 KM
30.01.2026 - 524.542 KM
31.01.2026 - 524.058 KM
01.02.2026 - 524.971 KM
02.02.2026 - 525.105 KM
04.02.2026 - 525.025 KM
05.02.2026 - 524.273 KM
06.02.2026 - 525.535 KM
07.02.2026 - 525.213 KM
08.02.2026 - 524.810 KM
10.02.2026 - 525.105 KM
11.02.2026 - 524.568 KM
12.02.2026 - 524.971 KM
13.02.2026 - 524.891 KM
14.02.2026 - 525.267 KM
15.02.2026 - 525.105 KM
17.02.2026 - 524.837 KM
18.02.2026 - 525.079 KM
19.02.2026 - 525.428 KM
20.02.2026 - 525.132 KM
22.02.2026 - 524.918 KM
25.02.2026 - 525.159 KM
27.02.2026 - 524.139 KM
28.02.2026 - 524.944 KM
01.03.2026 - 525.052 KM
04.03.2026 - 525.454 KM
05.03.2026 - 525.132 KM
06.03.2026 - 525.454 KM
08.03.2026 - 524.944 KM
10.03.2026 - 522.367 KM
12.03.2026 - 524.944 KM
14.03.2026 - 525.132 KM
16.03.2026 - 525.025 KM
17.03.2026 - 525.105 KM
20.03.2026 - 524.971 KM
21.03.2026 - 524.676 KM
22.03.2026 - 525.132 KM
24.03.2026 - 524.756 KM
25.03.2026 - 525.052 KM
27.03.2026 - 525.132 KM
28.03.2026 - 525.562 KM
29.03.2026 - 526.931 KM
30.03.2026 - 525.159 KM
31.03.2026 - 525.267 KM
01.04.2026 - 524.461 KM
02.04.2026 - 525.428 KM
03.04.2026 - 525.240 KM
05.04.2026 - 524.327 KM
07.04.2026 - 525.481 KM
08.04.2026 - 525.535 KM
09.04.2026 - 525.401 KM
10.04.2026 - 525.213 KM
11.04.2026 - 526.475 KM
12.04.2026 - 524.998 KM
14.04.2026 - 524.810 KM
15.04.2026 - 525.105 KM
17.04.2026 - 524.971 KM
19.04.2026 - 525.052 KM
21.04.2026 - 525.105 KM
22.04.2026 - 524.166 KM
23.04.2026 - 524.730 KM
24.04.2026 - 524.971 KM
25.04.2026 - 525.642 KM
26.04.2026 - 525.911 KM
27.04.2026 - 525.132 KM
28.04.2026 - 525.992 KM
29.04.2026 - 524.595 KM
30.04.2026 - 525.079 KM
01.05.2026 - 525.347 KM
02.05.2026 - 527.039 KM
03.05.2026 - 525.669 KM
05.05.2026 - 524.944 KM
06.05.2026 - 525.428 KM
07.05.2026 - 525.052 KM
09.05.2026 - 526.690 KM
10.05.2026 - 524.971 KM
12.05.2026 - 525.105 KM
16.05.2026 - 522.420 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.01.2026.,

www.indomio.ba

Četvorosoban stan u centru Banje Luke, površine 100 m², luksuzno opremljen, sa garažom i dva parking mjesta, dostupan je za prodaju po cijeni od 268.500 € Stan se nalazi u samom centru grada, što ga čini izuzetno atraktivnim za porodični život ili investiciju. Prostire se na 100 m²....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi republika srpska do 490000 km barem 40 m2 što skuplje'
517.556 KM
510.000 KM
500.000 KM
  Stan, JAHORINA, 520.000 KM, 52,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.08.2023.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, PALE, 515.000 KM, 105,00 m2 cca 4910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju na Jahorini izdvaja novu vikend Vilu na Dvorištima. Vikendica se sastoji od 2 etaže prvog sprata sa terasom ispred i iza objekta, prostranim dnevnim boravkom sa izdvojenom kuhinjom i trpezarijom , ostave i kupatila....

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 500.000 KM, 50,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.06.2023.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 500.000 KM, 50,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.02.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 500.000 KM, 50,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.06.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 499.500 KM, 73,00 m2 cca 6840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.04.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 499.500 KM, 73,00 m2 cca 6840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.12.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, PALE, 490.000 KM, 49,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 485.000 KM, 75,00 m2 cca 6470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.09.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 540.000 KM na 480.000 KM dana 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, JAHORINA, 480.000 KM, 54,00 m2 cca 8890 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.12.2025 - 540.000 KM
27.04.2026 - 480.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.12.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, PALE, 470.000 KM, 47,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 460.000 KM, 46,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 460.000 KM, 46,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.06.2023.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, PALE, 460.000 KM, 46,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, PALE, 450.000 KM, 45,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, PALE, 450.000 KM, 45,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 450.887 KM na 448.581 KM dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, JAHORINA, 448.581 KM, 53,00 m2 cca 8460 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.02.2026 - 451.025 KM
15.02.2026 - 450.887 KM
17.02.2026 - 450.656 KM
18.02.2026 - 450.864 KM
19.02.2026 - 451.163 KM
20.02.2026 - 450.910 KM
22.02.2026 - 450.725 KM
25.02.2026 - 450.933 KM
27.02.2026 - 450.057 KM
28.02.2026 - 450.748 KM
01.03.2026 - 450.841 KM
04.03.2026 - 451.186 KM
05.03.2026 - 450.910 KM
06.03.2026 - 451.186 KM
08.03.2026 - 450.748 KM
10.03.2026 - 448.535 KM
12.03.2026 - 450.748 KM
14.03.2026 - 450.910 KM
16.03.2026 - 450.817 KM
18.03.2026 - 450.910 KM
19.03.2026 - 450.887 KM
20.03.2026 - 450.771 KM
21.03.2026 - 450.518 KM
22.03.2026 - 450.910 KM
24.03.2026 - 450.587 KM
25.03.2026 - 450.841 KM
27.03.2026 - 450.910 KM
28.03.2026 - 451.279 KM
29.03.2026 - 452.454 KM
30.03.2026 - 450.933 KM
31.03.2026 - 451.025 KM
01.04.2026 - 450.333 KM
02.04.2026 - 451.163 KM
03.04.2026 - 451.002 KM
05.04.2026 - 450.218 KM
07.04.2026 - 451.209 KM
09.04.2026 - 451.140 KM
10.04.2026 - 450.979 KM
11.04.2026 - 452.062 KM
12.04.2026 - 450.794 KM
14.04.2026 - 450.633 KM
15.04.2026 - 450.887 KM
17.04.2026 - 450.771 KM
19.04.2026 - 450.841 KM
22.04.2026 - 450.080 KM
23.04.2026 - 450.564 KM
24.04.2026 - 450.771 KM
25.04.2026 - 451.348 KM
26.04.2026 - 451.578 KM
27.04.2026 - 450.910 KM
28.04.2026 - 451.647 KM
29.04.2026 - 450.449 KM
30.04.2026 - 450.864 KM
01.05.2026 - 451.094 KM
02.05.2026 - 452.547 KM
03.05.2026 - 451.371 KM
05.05.2026 - 450.748 KM
06.05.2026 - 451.163 KM
07.05.2026 - 450.841 KM
09.05.2026 - 452.247 KM
10.05.2026 - 450.771 KM
12.05.2026 - 450.887 KM
13.05.2026 - 450.933 KM
15.05.2026 - 450.887 KM
16.05.2026 - 448.581 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.02.2026.,

www.indomio.ba

ID 821 Potpuno nov, luksuzno opremljen apartman na Jahorini – odmah pored ski staze Na prodaju potpuno nov apartman na odličnoj lokaciji na Jahorini, nikada useljavan i spreman za novog vlasnika. Apartman ima dve spavaće sobe, prostran dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo....

 
 
 
  Stan, PALE, 440.000 KM, 44,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 440.000 KM, 44,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.06.2023.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 440.000 KM, 44,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.06.2023.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 440.000 KM, 44,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SUMBULOVAC, 440.000 KM, 55,00 m2 cca 8000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Vikendica u Sumbulovcu kod Sarajeva (selo Brezovica), 20 km od centra Sarajeva, 15 min do Pala, 30 min do Jahorine. Prizemlje zidano (dnevni boravak, kuhinja i kupatilo) 55 kvadrata. Sprat sa sobom sa dva kreveta i potkrovljem sa jos dva kreveta, pored kuce je zidana garaza sa kanalom....

 
 
 
  Stan, PALE, 430.000 KM, 43,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 430.000 KM, 43,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, PALE, 430.000 KM, 43,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 420.000 KM, 42,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.06.2023.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, GORNJE PALE, 420.000 KM, 42,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 420.000 KM, 42,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 410.000 KM, 41,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.09.2023.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 410.000 KM, 41,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.06.2023.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 410.000 KM, 41,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 410.000 KM, 41,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, PALE, 410.000 KM, 41,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 410.000 KM, 41,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.06.2023.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 405.000 KM, 47,00 m2 cca 8620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.06.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, PALE, 400.000 KM, 40,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 400.000 KM, 40,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.06.2023.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 400.000 KM, 104,00 m2 cca 3850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.10.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, PALE, 390.000 KM, 39,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 288)

<< <1 2 3 4 5 6 7> >>