• GoHome Professional
stanovi republika srpska do 490000 km renoviran št - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi republika srpska do 490000 km renoviran št - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi republika srpska do 490000 km renoviran što skuplje

  • Za upit "stanovi republika srpska do 490000 km renoviran što skuplje" pronađeno 7 nekretnina - prosječna cijena 2.501 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • 460000 KM (malo jeftiniji)
    • 510000 KM (malo skuplji)
    • do 2400 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 665 nekretnina (21 agencija i portala)

 
-1%

Promjena cijene sa 370.605 KM na 368.710 KM dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ARSLANAGIĆA MOST, 368.710 KM, 120,00 m2 cca 3070 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.02.2026 - 370.491 KM
01.03.2026 - 370.567 KM
04.03.2026 - 370.852 KM
05.03.2026 - 370.624 KM
06.03.2026 - 370.852 KM
08.03.2026 - 370.491 KM
10.03.2026 - 368.672 KM
12.03.2026 - 370.491 KM
14.03.2026 - 370.624 KM
16.03.2026 - 370.548 KM
17.03.2026 - 370.605 KM
20.03.2026 - 370.510 KM
21.03.2026 - 370.302 KM
22.03.2026 - 370.624 KM
24.03.2026 - 370.359 KM
25.03.2026 - 370.567 KM
27.03.2026 - 370.624 KM
28.03.2026 - 370.927 KM
29.03.2026 - 371.894 KM
30.03.2026 - 370.643 KM
31.03.2026 - 370.719 KM
01.04.2026 - 370.150 KM
02.04.2026 - 370.833 KM
03.04.2026 - 370.700 KM
05.04.2026 - 370.056 KM
07.04.2026 - 370.870 KM
08.04.2026 - 370.908 KM
09.04.2026 - 370.814 KM
10.04.2026 - 370.681 KM
11.04.2026 - 371.572 KM
12.04.2026 - 370.529 KM
14.04.2026 - 370.397 KM
15.04.2026 - 370.605 KM
17.04.2026 - 370.510 KM
21.04.2026 - 370.605 KM
22.04.2026 - 369.942 KM
23.04.2026 - 370.340 KM
24.04.2026 - 370.510 KM
25.04.2026 - 370.984 KM
26.04.2026 - 371.174 KM
27.04.2026 - 370.624 KM
28.04.2026 - 371.230 KM
29.04.2026 - 370.245 KM
30.04.2026 - 370.586 KM
01.05.2026 - 370.776 KM
02.05.2026 - 371.970 KM
03.05.2026 - 371.003 KM
05.05.2026 - 370.491 KM
06.05.2026 - 370.833 KM
07.05.2026 - 370.567 KM
09.05.2026 - 371.723 KM
10.05.2026 - 370.510 KM
12.05.2026 - 370.605 KM
16.05.2026 - 368.710 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.02.2026.,

www.indomio.ba

TREBINJE, Gradina,jedinstvena lokacija sa prelepim pogledom,retko u ponudi. U ponudi za prodaju imamo izuzetan stan na prvom spratu u privatnoj kući sa 3 stana . Svaki stan je na jednoj etaži tako da su mir i komfor zagarantovani. Stan je trostrano orjjentisan,poseduje 120m2 plus....

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 275.803 KM na 274.392 KM dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 274.392 KM, 75,00 m2 cca 3660 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.03.2026 - 275.817 KM
16.03.2026 - 275.760 KM
17.03.2026 - 275.803 KM
20.03.2026 - 275.732 KM
21.03.2026 - 275.577 KM
22.03.2026 - 275.817 KM
24.03.2026 - 275.619 KM
25.03.2026 - 275.774 KM
27.03.2026 - 275.817 KM
28.03.2026 - 276.042 KM
29.03.2026 - 276.762 KM
30.03.2026 - 275.831 KM
01.04.2026 - 275.464 KM
02.04.2026 - 275.972 KM
03.04.2026 - 275.873 KM
04.04.2026 - 275.901 KM
05.04.2026 - 275.394 KM
07.04.2026 - 276.000 KM
09.04.2026 - 275.958 KM
10.04.2026 - 275.859 KM
11.04.2026 - 276.522 KM
12.04.2026 - 275.746 KM
14.04.2026 - 275.647 KM
15.04.2026 - 275.803 KM
17.04.2026 - 275.732 KM
21.04.2026 - 275.803 KM
22.04.2026 - 275.309 KM
23.04.2026 - 275.605 KM
24.04.2026 - 275.732 KM
25.04.2026 - 276.085 KM
26.04.2026 - 276.226 KM
27.04.2026 - 275.817 KM
28.04.2026 - 276.268 KM
29.04.2026 - 275.535 KM
30.04.2026 - 275.788 KM
01.05.2026 - 275.930 KM
02.05.2026 - 276.818 KM
03.05.2026 - 276.099 KM
05.05.2026 - 275.718 KM
06.05.2026 - 275.972 KM
07.05.2026 - 275.774 KM
09.05.2026 - 276.635 KM
10.05.2026 - 275.732 KM
12.05.2026 - 275.803 KM
16.05.2026 - 274.392 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.03.2026.,

www.indomio.ba

PRODAJA!BANJALUKA, KOČIĆEV VIJENAC! STAN 75M2, SA POMOĆNOM PROSTORIJOM I GARAŽOM! Na prodaju stan 75 m2 na odličnoj lokaciji u naselju Kočićev Vijenac, u ulici Duška Koščice.Stan se nalazi u manjoj zgradi, koja ima svega pet stanova, te svaki stan ima zaseban ulaz.Stambeni prostor....

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 259.130 KM na 257.805 KM dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 257.805 KM, 68,00 m2 cca 3790 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.01.2026 - 259.196 KM
29.01.2026 - 259.342 KM
30.01.2026 - 258.852 KM
31.01.2026 - 258.614 KM
01.02.2026 - 259.064 KM
02.02.2026 - 259.130 KM
04.02.2026 - 259.090 KM
05.02.2026 - 258.720 KM
06.02.2026 - 259.342 KM
07.02.2026 - 259.183 KM
08.02.2026 - 258.984 KM
10.02.2026 - 259.130 KM
11.02.2026 - 258.865 KM
12.02.2026 - 259.064 KM
14.02.2026 - 259.210 KM
15.02.2026 - 259.130 KM
17.02.2026 - 258.998 KM
18.02.2026 - 259.117 KM
19.02.2026 - 259.289 KM
20.02.2026 - 259.144 KM
22.02.2026 - 259.038 KM
25.02.2026 - 259.157 KM
27.02.2026 - 258.653 KM
28.02.2026 - 259.051 KM
01.03.2026 - 259.104 KM
04.03.2026 - 259.302 KM
05.03.2026 - 259.144 KM
06.03.2026 - 259.302 KM
07.03.2026 - 259.276 KM
08.03.2026 - 259.051 KM
10.03.2026 - 257.779 KM
12.03.2026 - 259.051 KM
14.03.2026 - 259.144 KM
16.03.2026 - 259.090 KM
17.03.2026 - 259.130 KM
20.03.2026 - 259.064 KM
21.03.2026 - 258.918 KM
22.03.2026 - 259.144 KM
24.03.2026 - 258.958 KM
25.03.2026 - 259.104 KM
28.03.2026 - 259.356 KM
29.03.2026 - 260.031 KM
30.03.2026 - 259.157 KM
31.03.2026 - 259.210 KM
01.04.2026 - 258.812 KM
02.04.2026 - 259.289 KM
03.04.2026 - 259.196 KM
04.04.2026 - 259.223 KM
05.04.2026 - 258.746 KM
07.04.2026 - 259.316 KM
09.04.2026 - 259.276 KM
10.04.2026 - 259.183 KM
11.04.2026 - 259.806 KM
12.04.2026 - 259.077 KM
14.04.2026 - 258.984 KM
15.04.2026 - 259.130 KM
17.04.2026 - 259.064 KM
19.04.2026 - 259.104 KM
22.04.2026 - 258.666 KM
23.04.2026 - 258.945 KM
24.04.2026 - 259.064 KM
25.04.2026 - 259.395 KM
26.04.2026 - 259.528 KM
27.04.2026 - 259.144 KM
28.04.2026 - 259.568 KM
29.04.2026 - 258.878 KM
30.04.2026 - 259.117 KM
01.05.2026 - 259.250 KM
02.05.2026 - 260.084 KM
03.05.2026 - 259.408 KM
05.05.2026 - 259.051 KM
06.05.2026 - 259.289 KM
07.05.2026 - 259.104 KM
09.05.2026 - 259.912 KM
10.05.2026 - 259.064 KM
12.05.2026 - 259.130 KM
16.05.2026 - 257.805 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.01.2026.,

www.indomio.ba

Trosoban stan 68 m² – Centar, Cara Dušana – Renoviran i namješten Na prodaju je trosoban stan površine 68 m² u strogom centru grada. Stan je kompletno renoviran i moderno namješten, sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, dvije spavaće sobe, hodnika, kupatila i manjeg....

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 125.366 KM na 124.725 KM dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, BIJELJINA, 124.725 KM, 50,00 m2 cca 2490 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.08.2025 - 125.360 KM
17.08.2025 - 125.546 KM
18.08.2025 - 125.398 KM
23.08.2025 - 125.424 KM
24.08.2025 - 126.687 KM
25.08.2025 - 125.347 KM
28.08.2025 - 125.430 KM
29.08.2025 - 125.347 KM
02.09.2025 - 125.700 KM
03.09.2025 - 125.526 KM
04.09.2025 - 125.405 KM
05.09.2025 - 125.360 KM
18.09.2025 - 125.142 KM
19.09.2025 - 125.270 KM
22.09.2025 - 125.360 KM
24.09.2025 - 125.597 KM
25.09.2025 - 125.347 KM
28.09.2025 - 125.411 KM
29.09.2025 - 125.353 KM
30.09.2025 - 125.552 KM
01.10.2025 - 125.411 KM
03.10.2025 - 125.373 KM
07.10.2025 - 125.424 KM
08.10.2025 - 125.283 KM
09.10.2025 - 125.373 KM
10.10.2025 - 125.097 KM
11.10.2025 - 125.321 KM
14.10.2025 - 125.264 KM
15.10.2025 - 125.398 KM
16.10.2025 - 125.565 KM
17.10.2025 - 125.437 KM
18.10.2025 - 125.385 KM
19.10.2025 - 125.437 KM
21.10.2025 - 125.334 KM
24.10.2025 - 125.418 KM
25.10.2025 - 125.341 KM
26.10.2025 - 125.520 KM
27.10.2025 - 125.373 KM
29.10.2025 - 125.180 KM
30.10.2025 - 125.283 KM
01.11.2025 - 125.405 KM
02.11.2025 - 125.373 KM
09.11.2025 - 125.443 KM
11.11.2025 - 125.315 KM
14.11.2025 - 125.751 KM
15.11.2025 - 125.610 KM
16.11.2025 - 125.392 KM
20.11.2025 - 125.488 KM
21.11.2025 - 125.353 KM
22.11.2025 - 125.565 KM
23.11.2025 - 125.328 KM
25.11.2025 - 125.706 KM
26.11.2025 - 125.559 KM
27.11.2025 - 125.379 KM
29.11.2025 - 125.437 KM
30.11.2025 - 125.341 KM
02.12.2025 - 125.546 KM
03.12.2025 - 125.469 KM
04.12.2025 - 125.398 KM
12.12.2025 - 125.482 KM
13.12.2025 - 125.392 KM
17.12.2025 - 125.507 KM
18.12.2025 - 125.456 KM
19.12.2025 - 125.360 KM
23.12.2025 - 125.526 KM
24.12.2025 - 125.276 KM
25.12.2025 - 125.321 KM
26.12.2025 - 125.193 KM
30.12.2025 - 125.379 KM
11.01.2026 - 125.276 KM
13.01.2026 - 125.341 KM
14.01.2026 - 125.507 KM
15.01.2026 - 125.494 KM
16.01.2026 - 125.328 KM
21.01.2026 - 125.264 KM
22.01.2026 - 125.475 KM
23.01.2026 - 125.385 KM
27.01.2026 - 125.251 KM
28.01.2026 - 125.398 KM
29.01.2026 - 125.469 KM
30.01.2026 - 125.232 KM
31.01.2026 - 125.116 KM
01.02.2026 - 125.334 KM
05.02.2026 - 125.168 KM
06.02.2026 - 125.469 KM
07.02.2026 - 125.392 KM
08.02.2026 - 125.296 KM
10.02.2026 - 125.366 KM
11.02.2026 - 125.238 KM
12.02.2026 - 125.334 KM
14.02.2026 - 125.405 KM
15.02.2026 - 125.366 KM
19.02.2026 - 125.443 KM
20.02.2026 - 125.373 KM
27.02.2026 - 125.135 KM
28.02.2026 - 125.328 KM
04.03.2026 - 125.450 KM
05.03.2026 - 125.373 KM
06.03.2026 - 125.450 KM
08.03.2026 - 125.328 KM
10.03.2026 - 124.712 KM
12.03.2026 - 125.328 KM
21.03.2026 - 125.264 KM
22.03.2026 - 125.373 KM
24.03.2026 - 125.283 KM
25.03.2026 - 125.353 KM
28.03.2026 - 125.475 KM
29.03.2026 - 125.802 KM
30.03.2026 - 125.379 KM
31.03.2026 - 125.405 KM
01.04.2026 - 125.212 KM
02.04.2026 - 125.443 KM
03.04.2026 - 125.398 KM
04.04.2026 - 125.411 KM
05.04.2026 - 125.180 KM
07.04.2026 - 125.456 KM
10.04.2026 - 125.392 KM
11.04.2026 - 125.693 KM
12.04.2026 - 125.341 KM
14.04.2026 - 125.296 KM
15.04.2026 - 125.366 KM
22.04.2026 - 125.142 KM
23.04.2026 - 125.276 KM
24.04.2026 - 125.334 KM
25.04.2026 - 125.494 KM
26.04.2026 - 125.559 KM
27.04.2026 - 125.373 KM
28.04.2026 - 125.578 KM
29.04.2026 - 125.244 KM
30.04.2026 - 125.360 KM
01.05.2026 - 125.424 KM
02.05.2026 - 125.828 KM
03.05.2026 - 125.501 KM
05.05.2026 - 125.328 KM
06.05.2026 - 125.443 KM
07.05.2026 - 125.353 KM
09.05.2026 - 125.744 KM
10.05.2026 - 125.334 KM
15.05.2026 - 125.366 KM
16.05.2026 - 124.725 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.08.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se jednosoban stan 50 m² – Bijeljina, strogi centar – kompletno renoviran, namješten, useljiv odmahNa prodaju jednosoban stan površine 50 m², na prvom spratu stambene zgrade u strogom centru Bijeljine, u Njegoševoj ulici, odmah pored PIO fonda i Doma penzionera.Stan je kompletno....

 
 
 
  Stan, ZVORNIK, 122.000 KM, 61,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.06.2023.,

asoglas.com

Prodajem trosoban stan 61m2 u zgradi B2 u Zvorniku. Renoviran pre par godina, na 11.spratu od ukupno 14 spratova. Zgrada ima dva lifta. Info na tel 066325152. Cijena 2000km/m2. .

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, 82.650 KM, 57,00 m2 cca 1450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodajem stan 57 m2 u Ulici Brace Jugovica 51 - Obilicevo, u blizini fakulteta BLC i Aperona, kao i klinike E- stetik, ugradjen kalilometar za potrosnju grijanja( koliko potrosite toliko platite ) , stan je renoviran i u odlicnom stanju. .

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, 52.000 KM, 50,00 m2 cca 1040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Vikendica je renovirana, Ima prateci objekat manji nize vikendice, dve sobe posjeduje manje u podkrovlju ima balkon i jedan dulum zemlje. Za vise informacija javite se na broj viber 065254599 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Struja Namješten .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 7)