• GoHome Professional
stanovi republika srpska do 5100 km/m2 što manje N - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi republika srpska do 5100 km/m2 što manje N - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi republika srpska do 5100 km/m2 što manje Najnovije

  • Za upit "stanovi republika srpska do 5100 km/m2 što manje najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 4800 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 5300 KM/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 665 nekretnina (21 agencija i portala)

 
+4%

Promjena cijene sa 75.000 KM na 78.000 KM dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, JAHORINA, 78.000 KM, 20,00 m2 cca 3900 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.12.2025 - 79.500 KM
28.01.2026 - 75.000 KM
05.04.2026 - 78.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.12.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 32.000 KM, 26,00 m2 cca 1230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodajem odmah useljivu garsonjeu u centru Bijeljine u blizini bolnice i parka. Stan se sastoji od kupatila,kuhinje, dnevne sobe. Parking, centralno grijanje .

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 111.429 KM na 110.835 KM dana Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 110.835 KM, 27,00 m2 cca 4110 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.11.2025 - 58.644 KM
30.11.2025 - 58.590 KM
02.12.2025 - 58.698 KM
11.12.2025 - 58.590 KM
12.12.2025 - 58.671 KM
17.12.2025 - 111.537 KM
18.12.2025 - 111.483 KM
23.12.2025 - 111.564 KM
24.12.2025 - 111.348 KM
26.12.2025 - 111.267 KM
30.12.2025 - 111.429 KM
07.01.2026 - 111.375 KM
08.01.2026 - 111.429 KM
11.01.2026 - 111.348 KM
13.01.2026 - 111.402 KM
14.01.2026 - 111.537 KM
16.01.2026 - 111.375 KM
17.01.2026 - 111.402 KM
21.01.2026 - 111.321 KM
22.01.2026 - 111.510 KM
23.01.2026 - 111.429 KM
27.01.2026 - 111.321 KM
28.01.2026 - 111.456 KM
29.01.2026 - 111.510 KM
30.01.2026 - 111.294 KM
31.01.2026 - 111.186 KM
01.02.2026 - 111.375 KM
02.02.2026 - 111.429 KM
05.02.2026 - 111.240 KM
06.02.2026 - 111.510 KM
07.02.2026 - 111.429 KM
08.02.2026 - 111.348 KM
10.02.2026 - 111.429 KM
11.02.2026 - 111.294 KM
12.02.2026 - 111.375 KM
14.02.2026 - 111.456 KM
17.02.2026 - 111.348 KM
18.02.2026 - 111.402 KM
22.02.2026 - 111.375 KM
25.02.2026 - 111.429 KM
27.02.2026 - 111.213 KM
28.02.2026 - 111.375 KM
01.03.2026 - 111.402 KM
08.03.2026 - 111.375 KM
10.03.2026 - 110.835 KM
12.03.2026 - 111.375 KM
14.03.2026 - 111.429 KM
20.03.2026 - 111.375 KM
22.03.2026 - 111.429 KM
24.03.2026 - 111.348 KM
25.03.2026 - 111.402 KM
28.03.2026 - 111.510 KM
29.03.2026 - 111.807 KM
30.03.2026 - 111.429 KM
01.04.2026 - 111.267 KM
02.04.2026 - 111.483 KM
05.04.2026 - 111.240 KM
07.04.2026 - 111.483 KM
08.04.2026 - 111.510 KM
09.04.2026 - 111.483 KM
11.04.2026 - 111.699 KM
12.04.2026 - 111.402 KM
14.04.2026 - 111.348 KM
15.04.2026 - 111.429 KM
17.04.2026 - 111.375 KM
19.04.2026 - 111.402 KM
22.04.2026 - 111.213 KM
23.04.2026 - 111.348 KM
25.04.2026 - 111.537 KM
27.04.2026 - 111.429 KM
28.04.2026 - 111.591 KM
29.04.2026 - 111.321 KM
30.04.2026 - 111.402 KM
02.05.2026 - 111.834 KM
03.05.2026 - 111.537 KM
05.05.2026 - 111.375 KM
06.05.2026 - 111.483 KM
09.05.2026 - 111.753 KM
10.05.2026 - 111.375 KM
12.05.2026 - 111.429 KM
16.05.2026 - 110.835 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.11.2025.,

www.indomio.ba

Detaljni opisNa prodaju stanovi u izgradnji u ulici Milana Karanovića, naselje Borik. U ponudi su stanovi različith kvadratura u lamelama koje će biti useljive ove i naredne godine. U objektima koji će biti useljivi ove godine slobodni su stanovi veličine 59m2, 61m2, 67m2 i 74m2.U....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 41.000 KM, 28,00 m2 cca 1460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Garsonjera u centru Bijeljine, u blizini autobuske stanice. Ulica Mese Selimovica Zgrada useljena prije 3 godine .

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 170.000 KM, 32,00 m2 cca 5310 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.05.2025.,

www.indomio.ba

New Group iz svoje ponude za prodaju izdvaja planinski dragulj, apartman na Jahorini. Apartman je po svojoj strukturi dvosoban, a sastoji se od ulaznog hodnika, kupatila sa toaletom, dnevnog boravka sa kuhinjom i prostrane terase. Veoma blizu novog šestosjeda (2 minuta pješice). Pogled....

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 162.408 KM, 33,00 m2 cca 4920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.07.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 175.000 KM, 33,00 m2 cca 5300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.03.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 33.000 KM, 33,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

prodajem odmah useljiv stan, dobra lokacija za izdavanje,d.soba,kuhinja kupatili,papiri uredni 066066140 .

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 154.900 KM, 34,00 m2 cca 4560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.02.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 123.900 KM, 34,00 m2 cca 3640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.10.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stanovi republika srpska do 5100 km/m2 što manje (224)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)