• GoHome Professional
stanovi republika srpska do 510000 km prizemlje 50 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi republika srpska do 510000 km prizemlje 50 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi republika srpska do 510000 km prizemlje 50 m2

  • Za upit "stanovi republika srpska do 510000 km prizemlje 50 m2" pronađeno 8 nekretnina - prosječna cijena 3.898 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 480000 KM (malo jeftiniji)
    • 530000 KM (malo skuplji)
    • do 4000 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 685 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, BANJA LUKA, Borik 2, 225.495 KM, 50,00 m2 cca 4510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se manji i funkcionalan dvoiposoban stan u izgradnji površine 50.11 m2 u naselju Borik. Strukuru stana čini hodnik, kupatilo, dvije manje sobe, kuhinja sa trpezarijom, dnevni boravak i lođa. Ovaj tip stana je ostao slobodan na šestom i sedmom spratu stambenog objekta u izgradnji.....

 
 
 
 
+10%

Promjena cijene sa 182.196 KM na 200.000 KM dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, BANJA LUKA, Lauš 1, 200.000 KM, 50,00 m2 cca 4000 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.11.2025 - 182.196 KM
09.05.2026 - 200.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.11.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se manji trosoban stan u izgradnji površine 50.61 m² u naselju Lazarevo. Strukturu ovog funkcionalnog stana činiće hodnik, dnevni boravak sa trpezariom i kuhinjom, kupatilo, dvije spavaće sobe i balkon. Ovaj tip stana je smješten na visokom prizemlju. Budući stambeni objekat....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, 195.000 KM, 50,00 m2 cca 3900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se dvosoban stan novogradnji površine 50 m2 u naselju Petrićevac. Strukturu stana čini hodnik, kupatilo sa tuš kabinom, jedne spavaće sobe, prostrani dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Stan je smješten u prizemlju u manjoj zgradi koja ne posjeduje lift. Stambeni objekat....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi republika srpska do 510000 km prizemlje 50 m2'
201.243 KM
225.032 KM
194.893 KM
  Stan, PALE, 50.000 KM, 50,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja dva vikend objekta 1km od centra grada Pale. Na placu od 750m2 dva objekta u osnovi 7x6, kompletna infrastruktura, voda, struja, internet. Na prizemlju se nalaze kupatila, ulazni hodnik, dnevna soba , na prvom....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 238.188 KM, 52,00 m2 cca 4580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se funkcionalan dvoiposoban stan u izgradnji 51.78 m2 u širem centru grada. Strukturu ovog stana činiće hodnik, kupatilo, dvije spavaće sobe i dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Stan je smješten na visokom prizemlju. Stambeni objekat će da krasi visoki nivo opremljenosti....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 190.224 KM na 200.000 KM dana 30.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, BANJA LUKA, Lazarevo 1, 200.000 KM, 52,00 m2 cca 3850 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.11.2024 - 163.804 KM
20.02.2025 - 174.372 KM
01.08.2025 - 179.656 KM
10.10.2025 - 184.940 KM
01.11.2025 - 190.224 KM
30.04.2026 - 200.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.09.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se manji trosoban stan u izgradnji površine 52.84 m² u naselju Lazarevo. Strukturu ovog funkcionalnog stana činiće hodnik, dnevni boravak sa trpezariom i kuhinjom, kupatilo, dvije spavaće sobe i balkon. Ovaj tip stana je smješten u visokom prizemlju. Budući stambeni objekat....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 213.348 KM, 47,00 m2 cca 4540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.02.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se funkcionalan dvoiposoban stan u izgradnji 46.38 m2 u širem centru grada. Strukturu ovog stana činiće hodnik, kupatilo, dvije spavaće sobe i dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Stan je smješten na visokom prizemlju. Stambeni objekat će da krasi visoki nivo opremljenosti....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Lazarevo 1, 206.758 KM, 54,00 m2 cca 3830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.03.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se manji funkcionali trosoban stan u izgradnji površine 54.41 m² u naselju Lazarevo. Strukturu stana činiće hodnik, kupatilo, spavaća soba, manja (dječija) spavaća soba, dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, te manja lođa. Stan će biti smješten na visokom prizemlju budućeg....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 8)