• GoHome Professional
stanovi republika srpska do 530000 km 40 m2 što sk - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi republika srpska do 530000 km 40 m2 što sk - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi republika srpska do 530000 km 40 m2 što skuplje

  • Za upit "stanovi republika srpska do 530000 km 40 m2 što skuplje" pronađeno 75 nekretnina - prosječna cijena 5.932 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 500000 KM (malo jeftiniji)
    • 550000 KM (malo skuplji)
    • do 5600 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • bazen
    • 1.sprat
    • namješten
    • opremljen
    • parking
  • Slike

Pretraženo 24 671 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, JAHORINA, 430.000 KM, 43,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, PALE, 430.000 KM, 43,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, PALE, 430.000 KM, 43,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi republika srpska do 530000 km 40 m2 što skuplje'
420.000 KM
420.000 KM
410.000 KM
  Stan, GORNJE PALE, 420.000 KM, 42,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 410.000 KM, 41,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.06.2023.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, PALE, 410.000 KM, 41,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 410.000 KM, 41,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 410.000 KM, 41,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 410.000 KM, 41,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.09.2023.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, PALE, 400.000 KM, 40,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 400.000 KM, 40,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.06.2023.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, PALE, 390.000 KM, 39,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, PALE, 390.000 KM, 39,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 380.000 KM, 38,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 365.000 KM, 43,00 m2 cca 8490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.05.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 361.500 KM, 38,00 m2 cca 9510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.03.2023.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 344.988 KM, 42,00 m2 cca 8210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2023.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 326.000 KM, 43,00 m2 cca 7580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.10.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 322.740 KM, 43,00 m2 cca 7510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.03.2026.,

www.indomio.ba

Jahorina-Aparthotel Horizonti-na najboljoj poziciji, samom vrhu planine na 1670m nadmorske visine 1.5, 43m2, 1/6, EG, lift, parking (u ponudi identičan apartman i na 3.spratu) prostorije: dnevni boravak sa kuhinjsko-trpezarijskim delom, spavaća soba, kupatilo Nalazi se na samom vrhu....

 
 
 
  Stan, BABIN DO, 320.000 KM, 42,00 m2 cca 7620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.11.2025.,

www.embra.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 315.000 KM, 41,00 m2 cca 7680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.03.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 285.551 KM, 40,00 m2 cca 7140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.03.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 268.000 KM, 37,00 m2 cca 7240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.06.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 254.280 KM, 38,00 m2 cca 6690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.02.2026.,

www.indomio.ba

Stan sa jednom spavaćom sobom, na prvom spratu nalazi se u okviru novog centra Jahorine, poznatijeg pod nazivom Snježna dolina. Stan je površine 38m2, a poseduje spavaću sobu, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, kao i kupatilo i lođu. U stanu je sve potpuno novo i neupotrebljavano....

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 250.022 KM, 43,00 m2 cca 5810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.06.2025.,

www.indomio.ba

Na rubu šume, u zgradi koja čuva tišinu i miris borovine, smjestio se Bolek — veći od dva apartmana u našem planinskom duetu.Svojih 43 m² nosi s lakoćom i elegancijom.Struktura i potencijal:– Jedna prostrana spavaća soba– Dnevni boravak s funkcionalnim kaminom– Uređena i opremljena....

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 249.000 KM, 38,00 m2 cca 6550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.10.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, BABIN DO, 247.500 KM, 40,00 m2 cca 6190 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.11.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 240.500 KM, 37,00 m2 cca 6500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.01.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 240.500 KM, 37,00 m2 cca 6500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.08.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 236.990 KM, 41,00 m2 cca 5780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.01.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 236.000 KM, 37,00 m2 cca 6380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.11.2023.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 236.000 KM, 37,00 m2 cca 6380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.01.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 239.000 KM na 229.000 KM dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, JAHORINA, 229.000 KM, 39,00 m2 cca 5870 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.11.2025 - 248.000 KM
27.04.2026 - 239.000 KM
13.05.2026 - 229.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.11.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 225.000 KM, 38,00 m2 cca 5920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.12.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, PALE, 225.000 KM, 38,00 m2 cca 5920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.06.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 222.000 KM, 38,00 m2 cca 5840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.08.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 220.000 KM, 40,00 m2 cca 5500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.01.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 218.360 KM, 41,00 m2 cca 5330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.07.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se jednosoban stan – poslovni apartman u izgradnji površine 41.20 m2 u centru grada. Strukuru ovog stana čini će hodnik, kupatilo, spavaća soba, gardarober i dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Stan je smješten na visokom prizemlju stambeno-poslovnog objetka. Zgradu....

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 217.500 KM, 41,00 m2 cca 5310 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.01.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 212.858 KM, 43,00 m2 cca 4950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.07.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 211.242 KM, 42,00 m2 cca 5030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.07.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 209.500 KM, 37,00 m2 cca 5660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.01.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 75)

<< <1 2> >>