• GoHome Professional
stanovi republika srpska do 540000 km 2.sprat bare - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi republika srpska do 540000 km 2.sprat bare - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi republika srpska do 540000 km 2.sprat barem 70 m2

  • Za upit "stanovi republika srpska do 540000 km 2.sprat barem 70 m2" pronađeno 6 nekretnina - prosječna cijena 2.832 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 510000 KM (malo jeftiniji)
    • 560000 KM (malo skuplji)
    • do 2700 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 685 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, BANJA LUKA, 269.800 KM, 71,00 m2 cca 3800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se trosoban stan novogradnji površine 71 m2 u naselju Petrićevac. Strukturu stana čini hodnik, kupatilo sa tuš kabinom, dvije spavaće sobe, prostrani dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, te dvije lođe. Stan je smješten na drugom spratu u manjoj zgradi koja ne posjeduje....

 
 
 
  Stan, DERVENTA, 199.000 KM, 76,00 m2 cca 2620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.01.2026.,

www.indomio.ba

Na prodaju stan u ul. Milovana Bjelosevica Belog u Derventi. Stan se nalazi na drugom spratu i kompletno je namjesten,vrhunskim namjestajem,i kao takav se prodaje. Stan se nalazi na dobroj lokaciji i sve sto treba je u blizini. Nisu potrebna nikakva ulaganja,centralno grijanje i klimatizovan.....

 
 
 
  Stan, PRIJEDOR, 110.400 KM, 69,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.02.2019.,

www.indomio.ba

Na prodaju stanovi u izgradnji u ulici Borisa Kidriča u novom objektu "UNA 6"(blizina Karingtonke).Mirna lokacija u Kokinom gradu,a opet u blizini svih sadržaja.Tu su škola,market,vrtić.Strogi centar je udaljen svega 500 m. Kvadature stanova u prizemlju objekta iznose :....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi republika srpska do 540000 km 2.sprat barem 70 m2'
186.000 KM
70.400 KM
370.605 KM
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 295.000 KM, 81,00 m2 cca 3640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.04.2026.,

www.indomio.ba

Stan u epicentru Banja Luke – idealan za poslovni prostor! Na prodaju dvosoban stan površine 81 m² u strogom centru grada, ul. Kralja Petra I Karađorđevića. II sprat (bez lifta) Dvostrana orijentacija (Pošta – Gospodska) 2 sobe, dnevni boravak, kuhinja, 2 balkona, kupatilo + toalet....

 
 
 
  Stan, PALE, 515.000 KM, 105,00 m2 cca 4910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju na Jahorini izdvaja novu vikend Vilu na Dvorištima. Vikendica se sastoji od 2 etaže prvog sprata sa terasom ispred i iza objekta, prostranim dnevnim boravkom sa izdvojenom kuhinjom i trpezarijom , ostave i kupatila....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 260.000 KM, 130,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.04.2019.,

www.indomio.ba

U užem centru grada , kod Medicinskog fakulteta , prodaje se petosoban stan površine 130m2. Stan je dvoetažni , nalazi se na drugom spratu zgade koja ne posjeduje lift , a u pitanju je nadogradnja iz 2000.godine. Na donjoj etaži se nalazi dnevni boravak , trpezarija , kuhinja , spavaća....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 6)

Česti upiti za nekretnine

  • Stan u Sarajevu 60 m2