• GoHome Professional
stanovi republika srpska do 540000 km barem 50 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi republika srpska do 540000 km barem 50 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi republika srpska do 540000 km barem 50 m2 3.sprat Najnovije

  • Za upit "stanovi republika srpska do 540000 km barem 50 m2 3.sprat najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 510000 KM (malo jeftiniji)
    • 560000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 658 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, BANJA LUKA, Lazarevo 1, 185.220 KM, 51,00 m2 cca 3630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.11.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se manji trosoban stan u izgradnji površine 51.45 m² u naselju Lazarevo. Strukturu ovog funkcionalnog stana činiće hodnik, dnevni boravak sa trpezariom i kuhinjom, kupatilo, dvije spavaće sobe i balkon. Ovaj tip stana je smješten na trećem spratu. Budući stambeni objekat krasiće....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 64.800 KM, 52,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

NAPOMENA: Agencija obavlja sve poslove vezano za papirologiju, prevod nekretnine ( grunt, katastar i notar). Kupac nema troškova prema našoj agenciji. Na prodaju stan površine 54 m2 na trećem spratu. Stan je dvosoban, a prostorije su; dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba, hodnik,....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 147.000 KM, 55,00 m2 cca 2670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.02.2024.,

www.indomio.ba

Cijena 147000 KM Više informacija na 066/316-066 Jednosoban stan 55 m2 na trećem spratu zgrade nalazi se u skoro strogom centru grada na veoma lijepoj lokaciji u blizini svih sadržaja potrebnih za ugodan život porodice.Stan se u suštini sastoji od hodnika , dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 156.000 KM, 60,00 m2 cca 2600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.03.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju stan u izgradnji od 60 m² u Bijeljini, na trećem spratu. Sastoji se od dnevnog boravka, dve spavaće sobe, hodnika, terase i kupatila. Grijanje je na toplotne pumpe. Zgrada će biti završena za mesec dana. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, blizu centra grada. Kontakt:....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 310.004 KM na 318.152 KM dana Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, BANJA LUKA, Lazarevo 1, 318.152 KM, 82,00 m2 cca 3880 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.12.2025 - 301.846 KM
21.02.2026 - 310.004 KM
15.05.2026 - 318.152 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.12.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se komforan četvorosoban stan u izgradnji površine 81.58 m² u naselju Rosulje. Strukturu ovog stana činiće hodik, kupatilo,degažman, tri spavaće sobe, kuhinja, trpezarija, dnevni boravak sa izlazom na terasu. Ovaj tip stana je ostao slobodan na drugom i trećem spratu. Stan....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 520.216 KM, 116,00 m2 cca 4490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.08.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju komforan stan u centru Banjaluke, u Vidovdanskoj ulici, u zgradi gdje se nalazi Investiciono – razvojna banka – IRB, te je dobra prilika i da se iskoristi kao poslovni prostor.Stan je veličine 116 m2, smješten na trećem spratu, zgrada ima panoramski lift i široko ovalno....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stanovi republika srpska do 540000 km barem 50 m2 3.sprat (9)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)