• GoHome Professional
stanovi republika srpska do 540000 km prizemlje na - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi republika srpska do 540000 km prizemlje na - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi republika srpska do 540000 km prizemlje najnovije što veće

  • Za upit "stanovi republika srpska do 540000 km prizemlje najnovije što veće" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 510000 KM (malo jeftiniji)
    • 560000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 690 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, MODRIČA, 199.999 KM, 136,00 m2 cca 1470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem cetverosoban stan nova gradnja sa balkonom duzine 25 m u stanu je parket u svim sobama na balkonu je keramika u stanu ima filter za preciscavanje vode stan je useljiv u prizemlju se nalaze dve garaze u sklopu sa stanom i u cenu stana je uracunato. Nekretnina posjeduje Garaža....

 
 
 
  Stan, ARSLANAGIĆA MOST, 370.510 KM, 120,00 m2 cca 3090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.02.2026.,

www.indomio.ba

TREBINJE, Gradina,jedinstvena lokacija sa prelepim pogledom,retko u ponudi. U ponudi za prodaju imamo izuzetan stan na prvom spratu u privatnoj kući sa 3 stana . Svaki stan je na jednoj etaži tako da su mir i komfor zagarantovani. Stan je trostrano orjjentisan,poseduje 120m2 plus....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 112.800 KM, 94,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Salonski stan , povrsine 94 m2 na 4 spratu ekskluzivno uređen u suštini posjeduje veoma veliki dnevni boravak , kuhinju , dvije spavaće sobe , dva balkona , kupatilo.U stanu ugrađeni veliki gardarobni ormari u hodniku , urađena biblioteka i kamin u boravku , posebno urađeni stropovi....

 
 
 
  Stan, DOBRINJA, 115.000 KM, 76,00 m2 cca 1510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.06.2019.,

www.indomio.ba

Prodajemo kompletno namješten trosoban stan na Dobrinji 1, ulica Dabrobosanska. Površina stana je 76.08m2, a sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dvije sobe, kupatila, toaleta, hodnika, dva balkona i ostave u prizemlju. .

 
 
 
  Stan, PRIJEDOR, 110.400 KM, 69,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.02.2019.,

www.indomio.ba

Na prodaju stanovi u izgradnji u ulici Borisa Kidriča u novom objektu "UNA 6"(blizina Karingtonke).Mirna lokacija u Kokinom gradu,a opet u blizini svih sadržaja.Tu su škola,market,vrtić.Strogi centar je udaljen svega 500 m. Kvadature stanova u prizemlju objekta iznose :....

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 220.000 KM, 61,00 m2 cca 3610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.10.2023.,

www.indomio.ba

Postanite vlasnik apartmana na Olimpijskoj ljepotici! Prodaje se apartman, površine 61 m2 u novoizgrađenoj manjoj zgradi, pozicioniran u prizemlju, smješten u samom srcu Jahorine, naselje Šator, općina Trnovo. Navedena nekretnina sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, PALE, 300.000 KM, 60,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

6x5 dimenzije vikendice; 3 duluma zemlje; prizemlje; sprat; struja; voda; na asfaltnom putu. Pogodna za pčelarstvo i živinarstvo. Na zemljištu se nalaze i dva pomoćna objekta. Uzgajane maline, kupine, obradjivana bašta.voće Kontakt telefon: +38765/910-679 Nekretnina posjeduje Balkon....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, 234.000 KM, 60,00 m2 cca 3900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se trosoban stan novogradnji površine 60 m2 u naselju Petrićevac. Strukturu stana čini hodnik, kupatilo sa tuš kabinom, dvije spavaće sobe, prostrani dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Stan je smješten u prizemlju u manjoj zgradi koja ne posjeduje lift. Stambeni objekat....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 238.496 KM, 58,00 m2 cca 4110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.11.2025.,

www.indomio.ba

Moderan život u srcu Banje LukePredstavljamo vam novi stambeno-poslovni kompleks smješten u ulici Frane Supila, neposredno iza Tržnog centra Delta Planet u Banjoj Luci. Ovaj moderni objekat pruža savremeni i luksuzan životni prostor na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu.Ponuda....

 
 
 
  Stan, SUMBULOVAC, 440.000 KM, 55,00 m2 cca 8000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Vikendica u Sumbulovcu kod Sarajeva (selo Brezovica), 20 km od centra Sarajeva, 15 min do Pala, 30 min do Jahorine. Prizemlje zidano (dnevni boravak, kuhinja i kupatilo) 55 kvadrata. Sprat sa sobom sa dva kreveta i potkrovljem sa jos dva kreveta, pored kuce je zidana garaza sa kanalom....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stanovi republika srpska do 540000 km prizemlje što veće (32)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)