• GoHome Professional
stanovi republika srpska do 570000 km što manje Za - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi republika srpska do 570000 km što manje Za - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi republika srpska do 570000 km što manje Zadnjih 14 dana

  • Za upit "stanovi republika srpska do 570000 km što manje zadnjih 14 dana" pronađeno 5 nekretnina - prosječna cijena 6.763 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosječna površina)
    • barem 40 m2
    • 50 m2
  •  Po cijeni
    • 540000 KM (malo jeftiniji)
    • 590000 KM (malo skuplji)
    • do 7000 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, JAHORINA, 183.000 KM, 31,00 m2 cca 5900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 275.000 KM, 33,00 m2 cca 8330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.05.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 365.000 KM, 43,00 m2 cca 8490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.05.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi republika srpska do 570000 km što manje zadnjih 14 dana'
569.000 KM
313.000 KM
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 282.009 KM, 47,00 m2 cca 6000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.05.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, PRIJEDOR, 128.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.05.2026.,

www.vhs-nekretnine.com

Sve informacije o stanu, koje nisu u oglasu, a vezane su za dokumentaciju, tačnu lokaciju nekretnine, mogu se dobiti isključivo u ličnom kontaktu s agentom: .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 5)