• GoHome Professional
stanovi republika srpska do 570000 km što manje mo - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi republika srpska do 570000 km što manje mo - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi republika srpska do 570000 km što manje moderan

  • Za upit "stanovi republika srpska do 570000 km što manje moderan" pronađeno 19 nekretnina - prosječna cijena 4.397 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • 540000 KM (malo jeftiniji)
    • 590000 KM (malo skuplji)
    • do 4500 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 665 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 190.992 KM, 42,00 m2 cca 4550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.02.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se jednosoban stan u izgradnji 41.52 m2 u širem centru grada. Strukturu ovog stana činiće hodnik, kupatilo, spavaća soba i dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom i lođa. Ovaj tip stana je dostupan na prvom, drugom, trećem i četvrtom spratu. Stambeni objekat će da krasi visoki....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 198.214 KM, 43,00 m2 cca 4610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.02.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se jednosoban stan u izgradnji 43.09 m2 u širem centru grada. Strukturu ovog stana činiće hodnik, kupatilo, spavaća soba i dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom i lođa. Stan je smješten na visokom prizemlju. Stambeni objekat će da krasi visoki nivo opremljenosti i kvalitetne....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 196.328 KM, 43,00 m2 cca 4570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.02.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se jednosoban stan u izgradnji 42.68 m2 u širem centru grada. Strukturu ovog stana činiće hodnik, kupatilo, spavaća soba i dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom i lođa. Ovaj tip stana je dostupan na prvom, drugom, trećem i četvrtom spratu. Stambeni objekat će da krasi visoki....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi republika srpska do 570000 km što manje moderan'
201.158 KM
200.330 KM
213.348 KM
  Stan, BIJELJINA, 66.500 KM, 43,00 m2 cca 1550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.12.2020.,

asoglas.com

Stan površine 43m2 na prvom spratu, dizajniran i osmišljen kako bi Vam pružio udoban i moderan prostor za savremeni život u centru Bijeljine. Strukturu stana čini dnevni boravak, kuhinja, spavaca soba, kupatilo i balkon. Ono što krasi ovaj stan jeste velika prozračnost i osvjetljenost.....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 225.032 KM, 49,00 m2 cca 4590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.02.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se dvosoban stan u izgradnji 48.92 m2 u širem centru grada. Strukturu ovog stana činiće hodnik, kupatilo, spavaća soba i dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom i balkon. Stan je smješten na visokom prizemlju. Stambeni objekat će da krasi visoki nivo opremljenosti i kvalitetne....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 238.188 KM, 52,00 m2 cca 4580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se funkcionalan dvoiposoban stan u izgradnji 51.78 m2 u širem centru grada. Strukturu ovog stana činiće hodnik, kupatilo, dvije spavaće sobe i dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Stan je smješten na visokom prizemlju. Stambeni objekat će da krasi visoki nivo opremljenosti....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Bulevar, 251.114 KM, 55,00 m2 cca 4570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.02.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se funkcionalan dvoiposoban stan u izgradnji 54.59 m2 u širem centru grada. Strukturu ovog stana činiće hodnik, kupatilo, dvije spavaće sobe i dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Ovaj tip stana dostupan je na prvo, drugom, trećem i četvrtom spratu. Stambeni objekat će....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Starčevica, 233.940 KM, 55,00 m2 cca 4250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se funkcionalan trosoban stan površine 55.70 m2 u naselju Starčevica. Strukturu stana sačinjavaće hodnik, kupatilo, dnevna soba sa trpezarijom, dvije spavaće sobe, kuhinja i lođa. Stan je smješten na petom spratu. Objekat je zamišljen kao isključivo stambeni, a krasiće ga....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Starčevica, 235.200 KM, 56,00 m2 cca 4200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se komforan dvosoban stan površine 56 m2 u naselju Starčevica. Strukturu stana sačinjavaće hodnik, kupatilo, dnevna soba sa trpezarijom, spavaća soba, kuhinja i balkon sa panoramskim pogledmom. Stan je smješten na povučenoj etaži. Objekat je zamišljen kao isključivo stambeni,....

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 238.554 KM na 237.336 KM dana Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 237.336 KM, 58,00 m2 cca 4090 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.11.2025 - 238.670 KM
30.11.2025 - 238.496 KM
02.12.2025 - 238.902 KM
03.12.2025 - 238.728 KM
04.12.2025 - 238.612 KM
05.12.2025 - 238.554 KM
11.12.2025 - 238.496 KM
12.12.2025 - 238.786 KM
13.12.2025 - 238.612 KM
14.12.2025 - 238.554 KM
16.12.2025 - 238.612 KM
17.12.2025 - 238.786 KM
19.12.2025 - 238.554 KM
20.12.2025 - 238.612 KM
23.12.2025 - 238.844 KM
24.12.2025 - 238.380 KM
25.12.2025 - 238.438 KM
26.12.2025 - 238.206 KM
30.12.2025 - 238.554 KM
07.01.2026 - 238.496 KM
08.01.2026 - 238.554 KM
09.01.2026 - 238.612 KM
10.01.2026 - 238.554 KM
11.01.2026 - 238.380 KM
13.01.2026 - 238.496 KM
14.01.2026 - 238.786 KM
16.01.2026 - 238.496 KM
18.01.2026 - 238.554 KM
21.01.2026 - 238.322 KM
22.01.2026 - 238.728 KM
23.01.2026 - 238.554 KM
24.01.2026 - 238.496 KM
27.01.2026 - 238.322 KM
28.01.2026 - 238.612 KM
29.01.2026 - 238.728 KM
30.01.2026 - 238.264 KM
31.01.2026 - 238.090 KM
01.02.2026 - 238.496 KM
02.02.2026 - 238.554 KM
04.02.2026 - 238.496 KM
05.02.2026 - 238.148 KM
06.02.2026 - 238.728 KM
07.02.2026 - 238.612 KM
08.02.2026 - 238.438 KM
10.02.2026 - 238.554 KM
11.02.2026 - 238.322 KM
12.02.2026 - 238.496 KM
14.02.2026 - 238.612 KM
15.02.2026 - 238.554 KM
17.02.2026 - 238.438 KM
18.02.2026 - 238.554 KM
19.02.2026 - 238.670 KM
20.02.2026 - 238.554 KM
22.02.2026 - 238.438 KM
25.02.2026 - 238.554 KM
27.02.2026 - 238.090 KM
28.02.2026 - 238.496 KM
04.03.2026 - 238.728 KM
05.03.2026 - 238.554 KM
06.03.2026 - 238.728 KM
07.03.2026 - 238.670 KM
08.03.2026 - 238.496 KM
10.03.2026 - 237.278 KM
12.03.2026 - 238.496 KM
14.03.2026 - 238.554 KM
16.03.2026 - 238.496 KM
17.03.2026 - 238.554 KM
20.03.2026 - 238.496 KM
21.03.2026 - 238.322 KM
22.03.2026 - 238.554 KM
24.03.2026 - 238.380 KM
25.03.2026 - 238.496 KM
26.03.2026 - 238.554 KM
28.03.2026 - 238.728 KM
29.03.2026 - 239.366 KM
30.03.2026 - 238.554 KM
31.03.2026 - 238.612 KM
01.04.2026 - 238.264 KM
02.04.2026 - 238.670 KM
05.04.2026 - 238.206 KM
07.04.2026 - 238.728 KM
09.04.2026 - 238.670 KM
11.04.2026 - 239.192 KM
12.04.2026 - 238.496 KM
15.04.2026 - 238.554 KM
17.04.2026 - 238.496 KM
21.04.2026 - 238.554 KM
22.04.2026 - 238.090 KM
23.04.2026 - 238.380 KM
24.04.2026 - 238.496 KM
25.04.2026 - 238.786 KM
26.04.2026 - 238.902 KM
27.04.2026 - 238.554 KM
28.04.2026 - 238.960 KM
29.04.2026 - 238.322 KM
30.04.2026 - 238.554 KM
01.05.2026 - 238.670 KM
02.05.2026 - 239.424 KM
03.05.2026 - 238.786 KM
05.05.2026 - 238.496 KM
06.05.2026 - 238.670 KM
07.05.2026 - 238.496 KM
09.05.2026 - 239.250 KM
10.05.2026 - 238.496 KM
12.05.2026 - 238.554 KM
16.05.2026 - 237.336 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.11.2025.,

www.indomio.ba

Moderan život u srcu Banje LukePredstavljamo vam novi stambeno-poslovni kompleks smješten u ulici Frane Supila, neposredno iza Tržnog centra Delta Planet u Banjoj Luci. Ovaj moderni objekat pruža savremeni i luksuzan životni prostor na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu.Ponuda....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Bulevar, 276.460 KM, 60,00 m2 cca 4610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.02.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se funkcionalan trosoban stan u izgradnji 60.10 m2 u širem centru grada. Strukturu ovog stana činiće hodnik, toalet, kupatilo, dvije spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, te prostrani balkon. Stan je dostupa na povučenoj etaži. Stambeni objekat će da krasi....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Bulevar, 281.934 KM, 62,00 m2 cca 4550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.02.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se funkcionalan trosoban stan u izgradnji 61.29 m2 u širem centru grada. Strukturu ovog stana činiće hodnik, toalet, kupatilo, dvije spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, te prostrani balkon duž cijelog stana. Stan je dostupa na povučenoj etaži. Stambeni....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Bulevar, 293.112 KM, 64,00 m2 cca 4580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.02.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se funkcionalan trosoban stan u izgradnji 63.72 m2 u širem centru grada. Strukturu ovog stana činiće hodnik, dva kupatila, dvije spavaće sobe, degažman,dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, te lođa. Ovaj tip stana je dostupan na tipskim etažama Stambeni objekat će da krasi....

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 259.130 KM na 257.805 KM dana Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 257.805 KM, 68,00 m2 cca 3790 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.01.2026 - 259.196 KM
29.01.2026 - 259.342 KM
30.01.2026 - 258.852 KM
31.01.2026 - 258.614 KM
01.02.2026 - 259.064 KM
02.02.2026 - 259.130 KM
04.02.2026 - 259.090 KM
05.02.2026 - 258.720 KM
06.02.2026 - 259.342 KM
07.02.2026 - 259.183 KM
08.02.2026 - 258.984 KM
10.02.2026 - 259.130 KM
11.02.2026 - 258.865 KM
12.02.2026 - 259.064 KM
14.02.2026 - 259.210 KM
15.02.2026 - 259.130 KM
17.02.2026 - 258.998 KM
18.02.2026 - 259.117 KM
19.02.2026 - 259.289 KM
20.02.2026 - 259.144 KM
22.02.2026 - 259.038 KM
25.02.2026 - 259.157 KM
27.02.2026 - 258.653 KM
28.02.2026 - 259.051 KM
01.03.2026 - 259.104 KM
04.03.2026 - 259.302 KM
05.03.2026 - 259.144 KM
06.03.2026 - 259.302 KM
07.03.2026 - 259.276 KM
08.03.2026 - 259.051 KM
10.03.2026 - 257.779 KM
12.03.2026 - 259.051 KM
14.03.2026 - 259.144 KM
16.03.2026 - 259.090 KM
17.03.2026 - 259.130 KM
20.03.2026 - 259.064 KM
21.03.2026 - 258.918 KM
22.03.2026 - 259.144 KM
24.03.2026 - 258.958 KM
25.03.2026 - 259.104 KM
28.03.2026 - 259.356 KM
29.03.2026 - 260.031 KM
30.03.2026 - 259.157 KM
31.03.2026 - 259.210 KM
01.04.2026 - 258.812 KM
02.04.2026 - 259.289 KM
03.04.2026 - 259.196 KM
04.04.2026 - 259.223 KM
05.04.2026 - 258.746 KM
07.04.2026 - 259.316 KM
09.04.2026 - 259.276 KM
10.04.2026 - 259.183 KM
11.04.2026 - 259.806 KM
12.04.2026 - 259.077 KM
14.04.2026 - 258.984 KM
15.04.2026 - 259.130 KM
17.04.2026 - 259.064 KM
19.04.2026 - 259.104 KM
22.04.2026 - 258.666 KM
23.04.2026 - 258.945 KM
24.04.2026 - 259.064 KM
25.04.2026 - 259.395 KM
26.04.2026 - 259.528 KM
27.04.2026 - 259.144 KM
28.04.2026 - 259.568 KM
29.04.2026 - 258.878 KM
30.04.2026 - 259.117 KM
01.05.2026 - 259.250 KM
02.05.2026 - 260.084 KM
03.05.2026 - 259.408 KM
05.05.2026 - 259.051 KM
06.05.2026 - 259.289 KM
07.05.2026 - 259.104 KM
09.05.2026 - 259.912 KM
10.05.2026 - 259.064 KM
12.05.2026 - 259.130 KM
16.05.2026 - 257.805 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.01.2026.,

www.indomio.ba

Trosoban stan 68 m² – Centar, Cara Dušana – Renoviran i namješten Na prodaju je trosoban stan površine 68 m² u strogom centru grada. Stan je kompletno renoviran i moderno namješten, sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, dvije spavaće sobe, hodnika, kupatila i manjeg....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 323.932 KM, 71,00 m2 cca 4560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.02.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se funkcionalan troiposoban stan u izgradnji 70.42 m2 u širem centru grada. Strukturu ovog stana činiće hodnik, kupatilo, dvije spavaće sobe, radna soba, degažman i dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, te manja lođa. Stan je smješten na visokom prizemlju. Stambeni objekat....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Starčevica, 309.960 KM, 74,00 m2 cca 4190 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se komforan trosoban stan površine 73.80m2 u naselju Starčevica. Strukturu stana sačinjavaće hodnik, kupatilo, dnevna soba sa trpezarijom, dvije spavaće sobe, kuhinja i dva balkona sa panoramskim pogledmom. Stan je smješten na povučenoj etaži. Objekat je zamišljen kao isključivo....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Bulevar, 359.950 KM, 79,00 m2 cca 4560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.02.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se funkcionalan četvorosoban stan u izgradnji 78.25 m2 u širem centru grada. Strukturu ovog stana činiće hodnik, dva kupatila, tri spavaće sobe, degažman, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom i prostranim balkonom. Stan je dostupan na povučenoj etaži (peti sprat). Stambeni....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Bulevar, 373.428 KM, 82,00 m2 cca 4550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.02.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se funkcionalan četvorosoban stan u izgradnji 81.18 m2 u širem centru grada. Strukturu ovog stana činiće hodnik, dva kupatila, tri spavaće sobe, degažman, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, lođa i balkon. Ovaj tip stana je dostupan na tipskim etažam od prvog do četvrtog....

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 547.596 KM na 544.796 KM dana Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 544.796 KM, 92,00 m2 cca 5920 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.11.2025 - 547.904 KM
30.11.2025 - 547.484 KM
02.12.2025 - 548.380 KM
03.12.2025 - 548.044 KM
04.12.2025 - 547.736 KM
05.12.2025 - 547.568 KM
09.12.2025 - 547.680 KM
11.12.2025 - 547.512 KM
12.12.2025 - 548.100 KM
13.12.2025 - 547.708 KM
14.12.2025 - 547.624 KM
16.12.2025 - 547.708 KM
17.12.2025 - 548.212 KM
18.12.2025 - 547.988 KM
19.12.2025 - 547.568 KM
20.12.2025 - 547.708 KM
23.12.2025 - 548.296 KM
24.12.2025 - 547.204 KM
25.12.2025 - 547.400 KM
26.12.2025 - 546.840 KM
30.12.2025 - 547.652 KM
31.12.2025 - 547.568 KM
06.01.2026 - 547.652 KM
07.01.2026 - 547.456 KM
08.01.2026 - 547.652 KM
09.01.2026 - 547.736 KM
10.01.2026 - 547.624 KM
11.01.2026 - 547.204 KM
13.01.2026 - 547.484 KM
14.01.2026 - 548.212 KM
15.01.2026 - 548.156 KM
16.01.2026 - 547.428 KM
18.01.2026 - 547.652 KM
21.01.2026 - 547.148 KM
22.01.2026 - 548.072 KM
23.01.2026 - 547.680 KM
24.01.2026 - 547.484 KM
25.01.2026 - 547.512 KM
27.01.2026 - 547.092 KM
28.01.2026 - 547.736 KM
29.01.2026 - 548.044 KM
30.01.2026 - 547.008 KM
31.01.2026 - 546.504 KM
01.02.2026 - 547.456 KM
02.02.2026 - 547.596 KM
03.02.2026 - 547.680 KM
04.02.2026 - 547.512 KM
05.02.2026 - 546.728 KM
06.02.2026 - 548.044 KM
07.02.2026 - 547.708 KM
08.02.2026 - 547.288 KM
10.02.2026 - 547.596 KM
11.02.2026 - 547.036 KM
12.02.2026 - 547.456 KM
13.02.2026 - 547.372 KM
14.02.2026 - 547.764 KM