• GoHome Professional
stanovi republika srpska do 570000 km 2.sprat što - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi republika srpska do 570000 km 2.sprat što - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi republika srpska do 570000 km 2.sprat što jeftinije do 70 m2

  • Za upit "stanovi republika srpska do 570000 km 2.sprat što jeftinije do 70 m2" pronađeno 8 nekretnina - prosječna cijena 2.433 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 540000 KM (malo jeftiniji)
    • 590000 KM (malo skuplji)
    • do 2300 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, DOBOJ, 56.000 KM, 42,00 m2 cca 1330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Sastoji se od: dnevne sobe, spavaće, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i balkona. Nalazi se na 2. spratu. Stan je neuknjižen. Cijena je 56.000 KM .

 
 
 
  Stan, ZVORNIK, 70.400 KM, 64,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodajem vrlo komforan, funkcionalan i adaptibilan dvosoban stan na odličnoj lokaciji B-blokovi u Zvorniku.Ukupna površina je 64 m2.Stan je na drugom spratu u zgradi sa dva lifta.U njegov sastav ulaze hodnik, veliki dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja ,soba, posebno WC i kupatilo....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 87.000 KM, 50,00 m2 cca 1740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Bijeljina, prodajem trosoban stan , 50m2, ulica Filipa Višnjića 137, drugi sprat, cijena 87000,00KM, tel +38765 255 144 .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi republika srpska do 570000 km 2.sprat što jeftinije do 70 m2'
110.400 KM
114.000 KM
164.500 KM
  Stan, BIJELJINA, 103.000 KM, 43,00 m2 cca 2400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.12.2025.,

www.indomio.ba

️ BIJELJINA – PRODAJA Nova cijena: 2400 KM/m² (ukupno 103.200 KM) Centar grada 43m² | Namješten stan 2. sprat Uknjižen | Odmah useljiv ✨ Raspored prostorija: Hodnik Kupatilo sa prozorom Odvojena kuhinja sa prozorom ️ Dnevni boravak sa velikim balkonom ️ Spavaća soba Svijetao i funkcionalan....

 
 
 
  Stan, IVANICA, 186.000 KM, 68,00 m2 cca 2740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Stan se nalazi u stambenoj zgradi sa 4 apartmana, malo uzdignutoj iznad sela Ivanica, na bosanskoj strani BH-Hrvatske granice, na udaljenosti od 8km do Dubrovnika i 17km do Trebinja. Sa ove tačke imate lijep pogled na selo i sa strane pogled na more. Zgrada se nalazi na mirnoj lokaciji....

 
 
 
  Stan, DERVENTA, 199.000 KM, 76,00 m2 cca 2620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.01.2026.,

www.indomio.ba

Na prodaju stan u ul. Milovana Bjelosevica Belog u Derventi. Stan se nalazi na drugom spratu i kompletno je namjesten,vrhunskim namjestajem,i kao takav se prodaje. Stan se nalazi na dobroj lokaciji i sve sto treba je u blizini. Nisu potrebna nikakva ulaganja,centralno grijanje i klimatizovan.....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Starčevica, 228.735 KM, 58,00 m2 cca 3940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.11.2022.,

www.indomio.ba

Prodaje se manji trosoban stan 58.65 m² u izgradnji u naselju Starčevica. Stukturu stana sačinjava hodnik, kupatilo, kuhinja, dnevni boravak sa trpezarijom, dvije spavaće sobe i manja lođa. Struktura objekta je -2Su + P + 3 + Pe koju čini 19 stambenih jedinica i jedan manji poslovni....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, 269.800 KM, 71,00 m2 cca 3800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se trosoban stan novogradnji površine 71 m2 u naselju Petrićevac. Strukturu stana čini hodnik, kupatilo sa tuš kabinom, dvije spavaće sobe, prostrani dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, te dvije lođe. Stan je smješten na drugom spratu u manjoj zgradi koja ne posjeduje....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 8)