• GoHome Professional
stanovi republika srpska do 570000 km 3.sprat što - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi republika srpska do 570000 km 3.sprat što - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi republika srpska do 570000 km 3.sprat što veće

  • Za upit "stanovi republika srpska do 570000 km 3.sprat što veće" pronađeno 9 nekretnina - prosječna cijena 3.382 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • 540000 KM (malo jeftiniji)
    • 590000 KM (malo skuplji)
    • do 3100 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 685 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 520.216 KM, 116,00 m2 cca 4490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.08.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju komforan stan u centru Banjaluke, u Vidovdanskoj ulici, u zgradi gdje se nalazi Investiciono – razvojna banka – IRB, te je dobra prilika i da se iskoristi kao poslovni prostor.Stan je veličine 116 m2, smješten na trećem spratu, zgrada ima panoramski lift i široko ovalno....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 301.846 KM na 310.004 KM dana 21.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, BANJA LUKA, Lazarevo 1, 310.004 KM, 82,00 m2 cca 3780 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.12.2025 - 301.846 KM
21.02.2026 - 310.004 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.12.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se komforan četvorosoban stan u izgradnji površine 81.58 m² u naselju Rosulje. Strukturu ovog stana činiće hodik, kupatilo,degažman, tri spavaće sobe, kuhinja, trpezarija, dnevni boravak sa izlazom na terasu. Ovaj tip stana je ostao slobodan na drugo i trećem spratu. Stan....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 156.000 KM, 78,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.12.2024.,

www.indomio.ba

Na prodaju stan u centru Bijeljine površine 78 M2 na trećem spratu u zgradi bez lifta. Stan je u blizini Dizdarević raskršća. Od prostorija ima veći dnevni boravak sa trpezarijom, odvojenu kuhinju sa prozorom, ostavu, dvije spavaće sobe, dva balkona, hodnik i kupatilo. Centralno grijanje....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi republika srpska do 570000 km 3.sprat što veće'
138.000 KM
156.000 KM
147.000 KM
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 259.130 KM, 68,00 m2 cca 3810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.01.2026.,

www.indomio.ba

Trosoban stan 68 m² – Centar, Cara Dušana – Renoviran i namješten Na prodaju je trosoban stan površine 68 m² u strogom centru grada. Stan je kompletno renoviran i moderno namješten, sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, dvije spavaće sobe, hodnika, kupatila i manjeg....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 64.800 KM, 52,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

NAPOMENA: Agencija obavlja sve poslove vezano za papirologiju, prevod nekretnine ( grunt, katastar i notar). Kupac nema troškova prema našoj agenciji. Na prodaju stan površine 54 m2 na trećem spratu. Stan je dvosoban, a prostorije su; dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba, hodnik,....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Lazarevo 1, 185.220 KM, 51,00 m2 cca 3630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.11.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se manji trosoban stan u izgradnji površine 51.45 m² u naselju Lazarevo. Strukturu ovog funkcionalnog stana činiće hodnik, dnevni boravak sa trpezariom i kuhinjom, kupatilo, dvije spavaće sobe i balkon. Ovaj tip stana je smješten na trećem spratu. Budući stambeni objekat krasiće....

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 322.690 KM, 43,00 m2 cca 7500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.03.2026.,

www.indomio.ba

Jahorina-Aparthotel Horizonti-na najboljoj poziciji, samom vrhu planine na 1670m nadmorske visine 1.5, 43m2, 1/6, EG, lift, parking (u ponudi identičan apartman i na 3.spratu) prostorije: dnevni boravak sa kuhinjsko-trpezarijskim delom, spavaća soba, kupatilo Nalazi se na samom vrhu....