• GoHome Professional
stanovi republika srpska do 570000 km 60 m2 što ve - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • stanovi republika srpska do 570000 km 60 m2 što ve - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi republika srpska do 570000 km 60 m2 što veće

  • Za upit "stanovi republika srpska do 570000 km 60 m2 što veće" pronađeno 62 nekretnina - prosječna cijena 3.529 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 540000 KM (malo jeftiniji)
    • 590000 KM (malo skuplji)
    • do 3600 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • povoljan
    • dvorište
    • 3.sprat
    • 2.sprat
    • prizemlje
  • Slike

Pretraženo 24 685 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, JAHORINA, 580.000 KM, 58,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, 82.650 KM, 57,00 m2 cca 1450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodajem stan 57 m2 u Ulici Brace Jugovica 51 - Obilicevo, u blizini fakulteta BLC i Aperona, kao i klinike E- stetik, ugradjen kalilometar za potrosnju grijanja( koliko potrosite toliko platite ) , stan je renoviran i u odlicnom stanju. .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 85.000 KM, 57,00 m2 cca 1490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Dobar stan u zgradi Milenijum u samom centru, iza opštine. Zgrada je izgrađena od prvoklasnih i kvalitetnih materijala. Podovi su od prvoklasnog parketa i mermera, kupatilo komplet mermer. SRB 064 34 20 418 BiH 066 732 579 .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 114.000 KM, 57,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.05.2024.,

www.indomio.ba

Više informacija na 066/345-666 Cijena 2000 po m2 Stan 57 m2 na drugom spratu zgrade , zgrada posjeduje odličan parking.Stan je jugoistočno orijentisan prema dvorištu okruženim zelenilom u mirnom naselju koje se nalazi na 10 minuta od strogog centra grada.Prilikom izgradanje zbog....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 1, 229.200 KM, 57,00 m2 cca 4020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.04.2024.,

www.indomio.ba

Novi stambeni kompleks pored Vrbasa vam pruža savršen spoj urbanog i prirodnog okruženja. Svaki stan je dizajniran tako da pruža savršenu ravnotežu između luksuza i funkcionalnosti. -Lokacija : Bulevar vojvode Petra Bojovića, naselje Borik - pored Rebrovačkog mosta Kvadratura: 57,3....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 2, 241.080 KM, 57,00 m2 cca 4230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.06.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se funkcionalan trosoban stan u izgradnji u površini 57.40 m², naselje Borik. Strukturu stana čine manji hodnik, kupatilo, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe i terasa duž cijelog stana. Ovaj tip stana je dostupan na povučenoj etaži. Budući stambeni objekat....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, 120.000 KM, 57,00 m2 cca 2110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Valero Commercial Real Estate prodaje ekskluzivno za klijenta dvosoban stan, Bulevar vojvode Stepe Stepanovića, u Banja Luci. Objekat je sagrađen vrlo kvaliteno prije 10tak godina. Stan se nalazi na prvom spratu i prostire se na 57 m2 (kuhinja i trpezarija, dnevna soba, spvaća soba,....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 62.000 KM, 56,00 m2 cca 1110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

odmah useljiv manji trosoban stan,dobra lokacija,parking .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 68.000 KM, 56,00 m2 cca 1210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

povoljno prodajem trosoban stan,odlican raspored,d.boravak sa kuhinjom i balkonom,2 s.sobe.hodinik.kupatilo,CG grijanje na cvrsto gorivi-jeftino,papiri uredni .

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Starčevica, 235.200 KM, 56,00 m2 cca 4200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se komforan dvosoban stan površine 56 m2 u naselju Starčevica. Strukturu stana sačinjavaće hodnik, kupatilo, dnevna soba sa trpezarijom, spavaća soba, kuhinja i balkon sa panoramskim pogledmom. Stan je smješten na povučenoj etaži. Objekat je zamišljen kao isključivo stambeni,....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Starčevica, 184.744 KM, 56,00 m2 cca 3300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.12.2025.,

www.indomio.ba

PRODAJA! BANJALUKA, STARČEVICA, VESELI BRIJEG! STANOVI U IZGRADNJI! Na prodaju stanovi u izgradnji, po odličnoj cijeni, u ulici Mire Kesić, naselje Starčevica, Veseli Brijeg.Nudimo stanove različitih kvadratura, u Lamenli 1 i 2. Iako su lamele u izgradnji, ostalo je još malo slobodnih....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 2, 232.388 KM, 56,00 m2 cca 4150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.06.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se manji trosoban stan u izgradnji 56.68 m² u naselju Borik. Strukturu ovog stana čini manji hodnik, kupatilo, dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, dvije spavaće sobe i lođa. Ovaj stan je tip stana je slobodna na tipskim etažama (I-V sprat). Budući objekat u kojem je smješten....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 145.600 KM, 56,00 m2 cca 2600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.03.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju stan u izgradnji od 56 m² u Bijeljini, na šestom spratu. Sastoji se od dnevnog boravka, dve spavaće sobe, hodnika, terase i kupatila. Grijanje je na toplotne pumpe. Zgrada će biti završena za mesec dana. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, blizu centra grada. Kontakt:....

 
 
 
  Stan, KOTOR VAROŠ, 122.100 KM, 56,00 m2 cca 2180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.08.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Bulevar, 251.114 KM, 55,00 m2 cca 4570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.02.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se funkcionalan dvoiposoban stan u izgradnji 54.59 m2 u širem centru grada. Strukturu ovog stana činiće hodnik, kupatilo, dvije spavaće sobe i dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Ovaj tip stana dostupan je na prvo, drugom, trećem i četvrtom spratu. Stambeni objekat će....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 147.000 KM, 55,00 m2 cca 2670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.02.2024.,

www.indomio.ba

Cijena 147000 KM Više informacija na 066/316-066 Jednosoban stan 55 m2 na trećem spratu zgrade nalazi se u skoro strogom centru grada na veoma lijepoj lokaciji u blizini svih sadržaja potrebnih za ugodan život porodice.Stan se u suštini sastoji od hodnika , dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Starčevica, 233.940 KM, 55,00 m2 cca 4250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se funkcionalan trosoban stan površine 55.70 m2 u naselju Starčevica. Strukturu stana sačinjavaće hodnik, kupatilo, dnevna soba sa trpezarijom, dvije spavaće sobe, kuhinja i lođa. Stan je smješten na petom spratu. Objekat je zamišljen kao isključivo stambeni, a krasiće ga....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 306.800 KM, 55,00 m2 cca 5580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.06.2025.,

www.indomio.ba

USELJIV dvosoban stan u kompleksu Palata, sa pogledom na unutrašnji trg. Stan je 55 m2, a sastoji se od prostranog ulaznog hodnika, kupatila, kuhinja, trpezarija i dnevni boravak u koji čine jedinstvenu cjelinu, spavaća soba, te lođa na koju se može pristupiti iz spavaće sobe i dnevnog....

 
 
 
  Stan, SUMBULOVAC, 440.000 KM, 55,00 m2 cca 8000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Vikendica u Sumbulovcu kod Sarajeva (selo Brezovica), 20 km od centra Sarajeva, 15 min do Pala, 30 min do Jahorine. Prizemlje zidano (dnevni boravak, kuhinja i kupatilo) 55 kvadrata. Sprat sa sobom sa dva kreveta i potkrovljem sa jos dva kreveta, pored kuce je zidana garaza sa kanalom....

 
 
 
  Stan, KOTOR VAROŠ, 100.640 KM, 55,00 m2 cca 1830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.11.2023.,

www.indomio.ba

.

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 43-62 (od ukupno 62)

<< <1 2> >>