• GoHome Professional
stanovi republika srpska do 570000 km 60 m2 što ve - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi republika srpska do 570000 km 60 m2 što ve - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi republika srpska do 570000 km 60 m2 što veće moderan do 4500 km/m2

  • Za upit "stanovi republika srpska do 570000 km 60 m2 što veće moderan do 4500 km/m2" pronađeno 4 nekretnina - prosječna cijena 4.407 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 360000 KM
    • do 450000 KM (prosječna cijena)
    • do 540000 KM
    • do 4500 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 665 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, BANJA LUKA, Bulevar, 293.112 KM, 64,00 m2 cca 4580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.02.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se funkcionalan trosoban stan u izgradnji 63.72 m2 u širem centru grada. Strukturu ovog stana činiće hodnik, dva kupatila, dvije spavaće sobe, degažman,dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, te lođa. Ovaj tip stana je dostupan na tipskim etažama Stambeni objekat će da krasi....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Bulevar, 281.934 KM, 62,00 m2 cca 4550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.02.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se funkcionalan trosoban stan u izgradnji 61.29 m2 u širem centru grada. Strukturu ovog stana činiće hodnik, toalet, kupatilo, dvije spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, te prostrani balkon duž cijelog stana. Stan je dostupa na povučenoj etaži. Stambeni....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Bulevar, 276.460 KM, 60,00 m2 cca 4610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.02.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se funkcionalan trosoban stan u izgradnji 60.10 m2 u širem centru grada. Strukturu ovog stana činiće hodnik, toalet, kupatilo, dvije spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, te prostrani balkon. Stan je dostupa na povučenoj etaži. Stambeni objekat će da krasi....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi republika srpska do 570000 km 60 m2 što veće moderan do 4500 km/m2'
235.200 KM
233.940 KM
251.114 KM
 
-1%

Promjena cijene sa 238.554 KM na 237.336 KM dana Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 237.336 KM, 58,00 m2 cca 4090 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.11.2025 - 238.670 KM
30.11.2025 - 238.496 KM
02.12.2025 - 238.902 KM
03.12.2025 - 238.728 KM
04.12.2025 - 238.612 KM
05.12.2025 - 238.554 KM
11.12.2025 - 238.496 KM
12.12.2025 - 238.786 KM
13.12.2025 - 238.612 KM
14.12.2025 - 238.554 KM
16.12.2025 - 238.612 KM
17.12.2025 - 238.786 KM
19.12.2025 - 238.554 KM
20.12.2025 - 238.612 KM
23.12.2025 - 238.844 KM
24.12.2025 - 238.380 KM
25.12.2025 - 238.438 KM
26.12.2025 - 238.206 KM
30.12.2025 - 238.554 KM
07.01.2026 - 238.496 KM
08.01.2026 - 238.554 KM
09.01.2026 - 238.612 KM
10.01.2026 - 238.554 KM
11.01.2026 - 238.380 KM
13.01.2026 - 238.496 KM
14.01.2026 - 238.786 KM
16.01.2026 - 238.496 KM
18.01.2026 - 238.554 KM
21.01.2026 - 238.322 KM
22.01.2026 - 238.728 KM
23.01.2026 - 238.554 KM
24.01.2026 - 238.496 KM
27.01.2026 - 238.322 KM
28.01.2026 - 238.612 KM
29.01.2026 - 238.728 KM
30.01.2026 - 238.264 KM
31.01.2026 - 238.090 KM
01.02.2026 - 238.496 KM
02.02.2026 - 238.554 KM
04.02.2026 - 238.496 KM
05.02.2026 - 238.148 KM
06.02.2026 - 238.728 KM
07.02.2026 - 238.612 KM
08.02.2026 - 238.438 KM
10.02.2026 - 238.554 KM
11.02.2026 - 238.322 KM
12.02.2026 - 238.496 KM
14.02.2026 - 238.612 KM
15.02.2026 - 238.554 KM
17.02.2026 - 238.438 KM
18.02.2026 - 238.554 KM
19.02.2026 - 238.670 KM
20.02.2026 - 238.554 KM
22.02.2026 - 238.438 KM
25.02.2026 - 238.554 KM
27.02.2026 - 238.090 KM