• GoHome Professional
stanovi republika srpska do 570000 km barem 50 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi republika srpska do 570000 km barem 50 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi republika srpska do 570000 km barem 50 m2 što skuplje

  • Za upit "stanovi republika srpska do 570000 km barem 50 m2 što skuplje" pronađeno 198 nekretnina - prosječna cijena 4.204 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 540000 KM (malo jeftiniji)
    • 590000 KM (malo skuplji)
    • do 3900 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • kablovska
    • lođa
    • moderan
    • lift
    • 2.sprat
  • Slike

Pretraženo 24 685 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, JAHORINA, 600.000 KM, 60,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.06.2023.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 580.000 KM, 58,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, BABIN DO, 569.000 KM, 70,00 m2 cca 8130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.05.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi republika srpska do 570000 km barem 50 m2 što skuplje'
554.539 KM
547.596 KM
540.000 KM
  Stan, JAHORINA, 560.000 KM, 58,00 m2 cca 9660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.01.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 540.000 KM, 93,00 m2 cca 5810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.05.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 530.000 KM, 53,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 530.000 KM, 53,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 525.105 KM, 100,00 m2 cca 5250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.01.2026.,

www.indomio.ba

Četvorosoban stan u centru Banje Luke, površine 100 m², luksuzno opremljen, sa garažom i dva parking mjesta, dostupan je za prodaju po cijeni od 268.500 € Stan se nalazi u samom centru grada, što ga čini izuzetno atraktivnim za porodični život ili investiciju. Prostire se na 100 m²....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 520.216 KM, 116,00 m2 cca 4490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.08.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju komforan stan u centru Banjaluke, u Vidovdanskoj ulici, u zgradi gdje se nalazi Investiciono – razvojna banka – IRB, te je dobra prilika i da se iskoristi kao poslovni prostor.Stan je veličine 116 m2, smješten na trećem spratu, zgrada ima panoramski lift i široko ovalno....

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 520.000 KM, 52,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.08.2023.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, PALE, 515.000 KM, 105,00 m2 cca 4910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju na Jahorini izdvaja novu vikend Vilu na Dvorištima. Vikendica se sastoji od 2 etaže prvog sprata sa terasom ispred i iza objekta, prostranim dnevnim boravkom sa izdvojenom kuhinjom i trpezarijom , ostave i kupatila....

 
 
 
  Stan, PALE, 510.000 KM, 51,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, PALE, 500.000 KM, 50,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 500.000 KM, 50,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.02.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 500.000 KM, 50,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.06.2023.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 500.000 KM, 50,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.06.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 499.500 KM, 73,00 m2 cca 6840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.04.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 499.500 KM, 73,00 m2 cca 6840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.12.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, PALE, 490.000 KM, 49,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 485.000 KM, 75,00 m2 cca 6470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.09.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 540.000 KM na 480.000 KM dana 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, JAHORINA, 480.000 KM, 54,00 m2 cca 8890 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.12.2025 - 540.000 KM
27.04.2026 - 480.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.12.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, PALE, 470.000 KM, 47,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, PALE, 460.000 KM, 46,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 460.000 KM, 46,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.06.2023.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 460.000 KM, 46,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 450.887 KM, 53,00 m2 cca 8510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.02.2026.,

www.indomio.ba

ID 821 Potpuno nov, luksuzno opremljen apartman na Jahorini – odmah pored ski staze Na prodaju potpuno nov apartman na odličnoj lokaciji na Jahorini, nikada useljavan i spreman za novog vlasnika. Apartman ima dve spavaće sobe, prostran dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo....

 
 
 
  Stan, PALE, 450.000 KM, 45,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, PALE, 450.000 KM, 45,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SUMBULOVAC, 440.000 KM, 55,00 m2 cca 8000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Vikendica u Sumbulovcu kod Sarajeva (selo Brezovica), 20 km od centra Sarajeva, 15 min do Pala, 30 min do Jahorine. Prizemlje zidano (dnevni boravak, kuhinja i kupatilo) 55 kvadrata. Sprat sa sobom sa dva kreveta i potkrovljem sa jos dva kreveta, pored kuce je zidana garaza sa kanalom....

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 405.000 KM, 47,00 m2 cca 8620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.06.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 400.000 KM, 104,00 m2 cca 3850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.10.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 420.000 KM na 390.000 KM dana 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, KOVAČIĆI, 390.000 KM, 64,00 m2 cca 6090 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.10.2025 - 420.000 KM
28.03.2026 - 390.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.10.2025.,

www.embra.ba

.

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 387.100 KM, 79,00 m2 cca 4900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.07.2025.,

www.indomio.ba

Prodajemo trosoban komforan stan u kompleksu Palata, sa pogledom na atrijum. . Stan je 79 m2, a sastoji se od prostranog ulaznog hodnika, kupatila, toaleta za goste, kuhinje, trpezarije i dnevnog boravka u koji čine jedinstvenu cjelinu, te lođa na koju se pristupa iz dnevnog boravka,....

 
 
 
  Stan, BABIN DO, 385.000 KM, 65,00 m2 cca 5920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.02.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Bulevar, 373.428 KM, 82,00 m2 cca 4550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.02.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se funkcionalan četvorosoban stan u izgradnji 81.18 m2 u širem centru grada. Strukturu ovog stana činiće hodnik, dva kupatila, tri spavaće sobe, degažman, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, lođa i balkon. Ovaj tip stana je dostupan na tipskim etažam od prvog do četvrtog....

 
 
 
  Stan, ARSLANAGIĆA MOST, 370.605 KM, 120,00 m2 cca 3090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.02.2026.,

www.indomio.ba

TREBINJE, Gradina,jedinstvena lokacija sa prelepim pogledom,retko u ponudi. U ponudi za prodaju imamo izuzetan stan na prvom spratu u privatnoj kući sa 3 stana . Svaki stan je na jednoj etaži tako da su mir i komfor zagarantovani. Stan je trostrano orjjentisan,poseduje 120m2 plus....

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 360.000 KM, 73,00 m2 cca 4930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.02.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Bulevar, 359.950 KM, 79,00 m2 cca 4560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.02.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se funkcionalan četvorosoban stan u izgradnji 78.25 m2 u širem centru grada. Strukturu ovog stana činiće hodnik, dva kupatila, tri spavaće sobe, degažman, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom i prostranim balkonom. Stan je dostupan na povučenoj etaži (peti sprat). Stambeni....

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 359.249 KM, 61,00 m2 cca 5890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.02.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 352.000 KM, 54,00 m2 cca 6520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.07.2023.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 345.000 KM, 150,00 m2 cca 2300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 336.000 KM, 54,00 m2 cca 6220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.10.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 198)

<< <1 2 3 4 5> >>