• GoHome Professional
stanovi republika srpska do 570000 km do 50 m2 što - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi republika srpska do 570000 km do 50 m2 što - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi republika srpska do 570000 km do 50 m2 što veće

  • Za upit "stanovi republika srpska do 570000 km do 50 m2 što veće" pronađeno 254 nekretnina - prosječna cijena 6.018 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 540000 KM (malo jeftiniji)
    • 590000 KM (malo skuplji)
    • do 5800 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 689 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, BIJELJINA, 147.000 KM, 55,00 m2 cca 2670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.02.2024.,

www.indomio.ba

Cijena 147000 KM Više informacija na 066/316-066 Jednosoban stan 55 m2 na trećem spratu zgrade nalazi se u skoro strogom centru grada na veoma lijepoj lokaciji u blizini svih sadržaja potrebnih za ugodan život porodice.Stan se u suštini sastoji od hodnika , dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Starčevica, 233.940 KM, 55,00 m2 cca 4250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se funkcionalan trosoban stan površine 55.70 m2 u naselju Starčevica. Strukturu stana sačinjavaće hodnik, kupatilo, dnevna soba sa trpezarijom, dvije spavaće sobe, kuhinja i lođa. Stan je smješten na petom spratu. Objekat je zamišljen kao isključivo stambeni, a krasiće ga....

 
 
 
  Stan, SUMBULOVAC, 440.000 KM, 55,00 m2 cca 8000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Vikendica u Sumbulovcu kod Sarajeva (selo Brezovica), 20 km od centra Sarajeva, 15 min do Pala, 30 min do Jahorine. Prizemlje zidano (dnevni boravak, kuhinja i kupatilo) 55 kvadrata. Sprat sa sobom sa dva kreveta i potkrovljem sa jos dva kreveta, pored kuce je zidana garaza sa kanalom....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi republika srpska do 570000 km do 50 m2 što veće'
251.114 KM
100.640 KM
206.758 KM
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 306.800 KM, 55,00 m2 cca 5580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.06.2025.,

www.indomio.ba

USELJIV dvosoban stan u kompleksu Palata, sa pogledom na unutrašnji trg. Stan je 55 m2, a sastoji se od prostranog ulaznog hodnika, kupatila, kuhinja, trpezarija i dnevni boravak u koji čine jedinstvenu cjelinu, spavaća soba, te lođa na koju se može pristupiti iz spavaće sobe i dnevnog....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 97.200 KM, 54,00 m2 cca 1800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.11.2022.,

www.indomio.ba

prodajem trosoban stan 54m2 u Bijeljini,parking,Toplotne pumpe grijanje i hladjenje .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 90.000 KM, 54,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.12.2025.,

www.indomio.ba

Povoljno prodajem stan 54m2 u Bijeljini.Nalazi se na 4.spratu.Hodnik,kupatilo,dnevna soba sa kuhinjom i balkonom,spavaca soba. 065 917 199 .

 
 
 
  Stan, DOBRINJA, 133.950 KM, 54,00 m2 cca 2480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.04.2024.,

www.indomio.ba

PRODAJA STANOVA!!! NOVOGRADNJA!!! LOKACIJA :MUHAMEDA I VLADE MEHMEDBASICA BB,NOVA DOBRINJA FAZA II U nastavku Dobrinje 4 Više informacija na 065/513-480 ili na mail: prodaja@npl-project.com MOGUĆNOST KREDITIRANJA PREKO NLB BANKE, ATOS BANK, NOVA BANKA,SPARKASSE BANK,NAŠA BANK .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 140.400 KM, 54,00 m2 cca 2600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.03.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju stan u izgradnji od 54 m² u Bijeljini. Sastoji se od dnevnog boravka, dve spavaće sobe, hodnika, terase i kupatila. Grijanje je na toplotne pumpe. Zgrada će biti završena za mesec dana. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, blizu centra grada. Kontakt: 065/259-797. .

 
 
 
  Stan, PALE, 540.000 KM, 54,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, BABIN DO, 295.000 KM, 54,00 m2 cca 5460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.09.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 317.000 KM, 54,00 m2 cca 5870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.10.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 336.000 KM, 54,00 m2 cca 6220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.10.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, BABIN DO, 320.000 KM, 54,00 m2 cca 5930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.11.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 352.000 KM, 54,00 m2 cca 6520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.07.2023.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 215.000 KM, 54,00 m2 cca 3980 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.12.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 264.500 KM, 54,00 m2 cca 4900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.10.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 540.000 KM na 480.000 KM dana 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, JAHORINA, 480.000 KM, 54,00 m2 cca 8890 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.12.2025 - 540.000 KM
27.04.2026 - 480.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.12.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, RIJEKA, 260.000 KM, 53,00 m2 cca 4910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2026.,

www.bihhome.ba

Na prodaju stan u centru Rijeke, Hrvatska! .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 110.000 KM, 53,00 m2 cca 2080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.12.2023.,

www.indomio.ba

Na prodaju stan u samom centru grada( Bijeljina) površine 53 m2 na petom spratu. Stan ima dnevni boravak sa trpezarijom, odvojena kuhinja,ostava,spavaća soba,balkon,kupatilo i hodnik. Stan je kompletno namješten i tako se i prodaje ( osim tv-a i par slika). Zgrada nema lift, a grijanje....

 
 
 
  Stan, KRČEVINE, 62.000 KM, 53,00 m2 cca 1170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

BRVNARA,DNEVNA SOBA,KUHINJA,KUPATILO,DVIJE SOBE U POTKROVLJU,PODRUM,DVIJE TERASE.NALAZI SE NA NIŠIĆKOJ VISORAVNI NA NAD.VISINI 1050 M.POSADEN VOČNJAK I BASTA.IDEALNO ZA ODMOR. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Struja Namješten Parking Podrum .

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 220.000 KM, 53,00 m2 cca 4150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.10.2023.,

www.indomio.ba

Postanite vlasnik apartmana na Olimpijskoj ljepotici! Prodaje se apartman, površine 53 m2 u novoizgrađenoj manjoj zgradi, pozicioniran na I spratu, smješten u samom srcu Jahorine, naselje Šator, općina Trnovo. Navedena nekretnina sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom....

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 450.771 KM, 53,00 m2 cca 8510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.02.2026.,

www.indomio.ba

ID 821 Potpuno nov, luksuzno opremljen apartman na Jahorini – odmah pored ski staze Na prodaju potpuno nov apartman na odličnoj lokaciji na Jahorini, nikada useljavan i spreman za novog vlasnika. Apartman ima dve spavaće sobe, prostran dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo....

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 530.000 KM, 53,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 330.000 KM, 53,00 m2 cca 6230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.03.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 299.000 KM, 53,00 m2 cca 5640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.12.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 530.000 KM, 53,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 62.400 KM, 52,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

strogi centar,manji trosoban stan 52m2 065525870 .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 64.800 KM, 52,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

NAPOMENA: Agencija obavlja sve poslove vezano za papirologiju, prevod nekretnine ( grunt, katastar i notar). Kupac nema troškova prema našoj agenciji. Na prodaju stan površine 54 m2 na trećem spratu. Stan je dvosoban, a prostorije su; dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba, hodnik,....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 190.224 KM na 200.000 KM dana 30.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, BANJA LUKA, Lazarevo 1, 200.000 KM, 52,00 m2 cca 3850 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.11.2024 - 163.804 KM
20.02.2025 - 174.372 KM
01.08.2025 - 179.656 KM
10.10.2025 - 184.940 KM
01.11.2025 - 190.224 KM
30.04.2026 - 200.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.09.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se manji trosoban stan u izgradnji površine 52.84 m² u naselju Lazarevo. Strukturu ovog funkcionalnog stana činiće hodnik, dnevni boravak sa trpezariom i kuhinjom, kupatilo, dvije spavaće sobe i balkon. Ovaj tip stana je smješten u visokom prizemlju. Budući stambeni objekat....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 2, 220.080 KM, 52,00 m2 cca 4230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.06.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se komforan dvosoban stan u izgradnji površine 52.40 m² u naselju Borik. Strukturu stana čine hodnik, kupatilo, dnevna soba sa trepezarijom i kuhinjom, spavaća soba, ostava i terasa. Ovaj tip stana je ostao slobodan na prvom, trećem, četvrtom, petom, šestom i sedmom spratu.....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 2, 204.633 KM, 52,00 m2 cca 3940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.01.2025.,

www.indomio.ba

Novi stambeno-poslovni objekat na lijevoj obali Vrbasa vam pruža savršen spoj urbanog i prirodnog okruženja. Svaki stan je dizajniran tako da pruža savršenu ravnotežu između luksuza i funkcionalnosti. Lokacija: naselje Borik – u blizini Rebrovačkog mosta Kvadratura: 52,47 m2 sa 2....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 238.188 KM, 52,00 m2 cca 4580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se funkcionalan dvoiposoban stan u izgradnji 51.78 m2 u širem centru grada. Strukturu ovog stana činiće hodnik, kupatilo, dvije spavaće sobe i dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Stan je smješten na visokom prizemlju. Stambeni objekat će da krasi visoki nivo opremljenosti....

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 299.000 KM, 52,00 m2 cca 5750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.08.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 520.000 KM, 52,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.08.2023.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 319.000 KM, 52,00 m2 cca 6140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.10.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 306.000 KM, 52,00 m2 cca 5890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.09.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 295.000 KM, 52,00 m2 cca 5670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 313.000 KM, 52,00 m2 cca 6020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.06.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 309.000 KM, 52,00 m2 cca 5940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.07.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 204.000 KM na 214.200 KM dana 16.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, BANJA LUKA, Borik 2, 214.200 KM, 51,00 m2 cca 4200 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.04.2025 - 204.000 KM
16.04.2026 - 214.200 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.04.2025.,

www.indomio.ba

NOVO U PONUDI! Banja Luka, Borik, Bulevar vojvode Petra Bojovića. Prdstavljamo Vam stambeno-poslovni objekat u izgradnji koji je projektovan kao višeporodični (kolektivni) objekat, spratnosti Po+P+6+Pe. Stambeno-poslovni objekat nudi različite vrste stanova koji su dizajnirani da....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Lazarevo 1, 185.220 KM, 51,00 m2 cca 3630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.11.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se manji trosoban stan u izgradnji površine 51.45 m² u naselju Lazarevo. Strukturu ovog funkcionalnog stana činiće hodnik, dnevni boravak sa trpezariom i kuhinjom, kupatilo, dvije spavaće sobe i balkon. Ovaj tip stana je smješten na trećem spratu. Budući stambeni objekat krasiće....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 1, 199.680 KM, 51,00 m2 cca 3920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.12.2024.,

www.indomio.ba

Novi stambeno-poslovni objekat na lijevoj obali Vrbasa vam pruža savršen spoj urbanog i prirodnog okruženja. Svaki stan je dizajniran tako da pruža savršenu ravnotežu između luksuza i funkcionalnosti. Lokacija: naselje Borik – u blizini Rebrovačkog mosta Kvadratura: 51,20 m2 sa 2....

 
 
 

Primjetili ste pogrešku?