• GoHome Professional
stanovi republika srpska do 570000 km do 50 m2 do - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi republika srpska do 570000 km do 50 m2 do - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi republika srpska do 570000 km do 50 m2 do 5800 KM/m2

  • Za upit "stanovi republika srpska do 570000 km do 50 m2 do 5800 km/m2" pronađeno 155 nekretnina - prosječna cijena 4.110 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 360000 KM
    • do 450000 KM (prosječna cijena)
    • do 540000 KM
    • do 4500 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 689 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, JAHORINA, 249.920 KM, 43,00 m2 cca 5810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.06.2025.,

www.indomio.ba

Na rubu šume, u zgradi koja čuva tišinu i miris borovine, smjestio se Bolek — veći od dva apartmana u našem planinskom duetu.Svojih 43 m² nosi s lakoćom i elegancijom.Struktura i potencijal:– Jedna prostrana spavaća soba– Dnevni boravak s funkcionalnim kaminom– Uređena i opremljena....

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 236.990 KM, 41,00 m2 cca 5780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.01.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 299.000 KM, 52,00 m2 cca 5750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.08.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi republika srpska do 570000 km do 50 m2 do 5800 km/m2'
295.000 KM
209.500 KM
299.000 KM
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 306.800 KM, 55,00 m2 cca 5580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.06.2025.,

www.indomio.ba

USELJIV dvosoban stan u kompleksu Palata, sa pogledom na unutrašnji trg. Stan je 55 m2, a sastoji se od prostranog ulaznog hodnika, kupatila, kuhinja, trpezarija i dnevni boravak u koji čine jedinstvenu cjelinu, spavaća soba, te lođa na koju se može pristupiti iz spavaće sobe i dnevnog....

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 169.000 KM, 30,00 m2 cca 5630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.09.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 290.000 KM na 280.000 KM dana 14.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, JAHORINA, 280.000 KM, 50,00 m2 cca 5600 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.01.2026 - 290.000 KM
14.03.2026 - 280.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.01.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 222.000 KM, 38,00 m2 cca 5840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.08.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 205.000 KM, 37,00 m2 cca 5540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.12.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 205.000 KM, 37,00 m2 cca 5540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.01.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 199.000 KM, 36,00 m2 cca 5530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.06.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 270.000 KM, 49,00 m2 cca 5510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.11.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 220.000 KM, 40,00 m2 cca 5500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.01.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 199.000 KM, 34,00 m2 cca 5850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.10.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, BABIN DO, 295.000 KM, 54,00 m2 cca 5460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.09.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 206.000 KM na 218.360 KM dana 13.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 218.360 KM, 41,00 m2 cca 5330 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.07.2025 - 206.000 KM
13.02.2026 - 218.360 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.07.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se jednosoban stan – poslovni apartman u izgradnji površine 41.20 m2 u centru grada. Strukuru ovog stana čini će hodnik, kupatilo, spavaća soba, gardarober i dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Stan je smješten na visokom prizemlju stambeno-poslovnog objetka. Zgradu....

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 170.000 KM, 32,00 m2 cca 5310 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.05.2025.,

www.indomio.ba

New Group iz svoje ponude za prodaju izdvaja planinski dragulj, apartman na Jahorini. Apartman je po svojoj strukturi dvosoban, a sastoji se od ulaznog hodnika, kupatila sa toaletom, dnevnog boravka sa kuhinjom i prostrane terase. Veoma blizu novog šestosjeda (2 minuta pješice). Pogled....

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 255.000 KM, 47,00 m2 cca 5430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.09.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 195.000 KM, 36,00 m2 cca 5420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.12.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 157.000 KM, 29,00 m2 cca 5410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.10.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 176.000 KM, 30,00 m2 cca 5870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.11.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 199.000 KM, 37,00 m2 cca 5380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.01.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 317.000 KM, 54,00 m2 cca 5870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.10.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 187.500 KM, 35,00 m2 cca 5360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.12.2023.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 217.500 KM, 41,00 m2 cca 5310 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.01.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 175.000 KM, 33,00 m2 cca 5300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.03.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 306.000 KM, 52,00 m2 cca 5890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.09.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 200.000 KM, 38,00 m2 cca 5260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.05.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 199.000 KM, 38,00 m2 cca 5240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.02.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 183.000 KM, 31,00 m2 cca 5900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 191.500 KM, 37,00 m2 cca 5180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.11.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 188.000 KM, 37,00 m2 cca 5080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.03.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 225.000 KM, 38,00 m2 cca 5920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.12.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, PALE, 225.000 KM, 38,00 m2 cca 5920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.06.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, BABIN DO, 320.000 KM, 54,00 m2 cca 5930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.11.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, RIJEKA, 260.000 KM, 53,00 m2 cca 4910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2026.,

www.bihhome.ba

Na prodaju stan u centru Rijeke, Hrvatska! .

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 211.242 KM, 42,00 m2 cca 5030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.07.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 189.900 KM na 175.000 KM dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, JAHORINA, 175.000 KM, 35,00 m2 cca 5000 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.02.2026 - 189.900 KM
22.04.2026 - 175.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.02.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 189.931 KM, 38,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.07.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 212.858 KM, 43,00 m2 cca 4950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.07.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 309.000 KM, 52,00 m2 cca 5940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.07.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 162.408 KM, 33,00 m2 cca 4920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.07.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 264.500 KM, 54,00 m2 cca 4900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.10.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 155)

<< <1 2 3 4> >>